MOTORYZACYJNY ORGANIZER

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Powinien pojawić się w profilu każdego klubowicza.
Przypominał by o rzecz związanych z eksp.samochodu

Dla przykładu:
- Wymiana oleju
- Sprawdzenie świec

i.t.d

Temat juz kiedys sygnalizowałem.Może warto do niego wrócić.
  
 
Cytat:
2004-09-10 13:42:41, GSI pisze:
Temat juz kiedys sygnalizowałem.Może warto do niego wrócić.



no i porzucony nie zostal tylko przeciagaja sie prace nad jego rozwojem - malo czasu ostatnio ... ale bedzie

pozdr.
  
 
Dziś jstm upierdliwy!

I co z tym pojektem?
  
 
Tez stoi ale popchniemy to do przodu jak wszystkie zaleglosci beda odpracowane

pozdr.
  
 
Super, super! Jakby co chętnie potestuje w poszukiwaniu dziurek
  
 
Chciałbym się przypomnieć
  
 
Ciekawy pomysł, ciekawe kiedy wejdzie w życie hmm...
 
 
Co z projektem

od pazdziernika 2004 testuje pewne rozwiazania do organizera. sa jeszcze pewne problemy do rozwiazania ale projekt jest juz w sumie PO testach i zaczelismy juz "budowac" struktury

inaczej mowiac jest blizej niz dalej

pozdr
  
 
Ja tez kcem potestować
  
 
Super sprawa taki organizer, sam nie wiem kiedy zmieniac olej i filtry
  
 
No i jak tam produkcja ??
 
 
Cytat:
2005-12-11 22:37:14, CzapCzap pisze:
Super sprawa taki organizer, sam nie wiem kiedy zmieniac olej i filtry



Olej olejem filtry filrtami ale ten przegląd .... to by mi życie uratowało bo w tym roku miesiąc jeździłem bez
  
 
Cytat:
2005-11-09 00:00:31, thaniel pisze:
Co z projektem od pazdziernika 2004 testuje pewne rozwiazania do organizera. sa jeszcze pewne problemy do rozwiazania ale projekt jest juz w sumie PO testach i zaczelismy juz "budowac" struktury inaczej mowiac jest blizej niz dalej pozdr


Ej ten tego nooo... I jak tam po dwóch latach testowania i pół roku budowania?
Bo ja sobie tak teraz wydumałem (całkowicie abstrakcyjnie ), że skoro sprawność forum tak cierpi przy dodawaniu każdej kolejnej opcji to taki organizer mógłby śmigać całkiem zupełnie niezależnie gdzieś obok. Czy nie? Wchodziło by sie w niego z poziomu forum ale wszystko działoby się poza nim. Ewentualne komunikaty byłyby tylko wysylane do profilu na forum w czymś na kształt priv'ów albo nawet takiego okienka dialogowego jak to, które powiadamia o nowych wiadomościach, flood protection (wyskakuje mi to kilka razy dziennie ) itp.
Tak to jest jak ktoś ma za dużo wolnego czasami i kąbinuje .
  
 
Ciągle cisza!!!!!!!!!!!
A ORGANIZER bardzo by się przydał.
Dobrze by było, aby miał funkcjonalność wysyłania monitow na adres email nie tylko na priva.
Pozdrawiam
  
 
Troszeczkę temat się przeciąga?!
Napisz czy da się czy NIE!
  
 
Wyglada to tak, pewnie ze sie da tylko...
byl jakis projekt ale nie zostal dokonczony z braku czasu osoby, ktora go robila a ja nigdy takiego czegos nie prowadzilem na wlasny uzytek wiec jesli gdzies dyskutowaliscie na ten temat to podrzuc linka albo moze jakis przyklad, gdzies widziales cos podobnego ... cos co moglbym zobaczyc.

Taki zwyczajny przypominacz o np. wymianie oleju czy zaplaceniu OC ... nie wiem czy to ma sens, bo przeciez kazdy z nas ma jakis przypominacz chocby w telefonie.

No a moze mowimy o dwoch roznych rzeczach, nie wiem ...

pozdr.
  
 
Ja organizera w telefonie nie prowadzę. Chciałbym, aby system motonews.pl wysyłał mi powiadomienia na priva/ email. zew z informacją o zbliżającym się terminie

Terminie:

np:

- ubezpieczenie.
- przeglądu tech.
- wymiany oleju.
  
 
czyli taki bardziej 'reminder', ze to tak brzydko okresle.
to jestem za, bo sam zapomnialem o przegladzie

a inni maja jakies zdanie na ten temat?

pozdr.
  
 
robimy?
  
 
Tak sobie czytam ten wątek i z tego co widzę to funkcjonalność zbliżoną do tutaj sygnalizowanej ma już: autonotes.pl.
Są tam przeliczenia spalania, przypomnienia ustawiane wg. dat i wg. przebiegu auta - wysyłane drogą e-mailową. Zresztą wszystko pisze na stronie. Od siebie dodam że trwają już prace nad nową i nieco bardziej rozbudowaną wersją tego systemu.

W imieniu twórców serdecznie zapraszam