[OFF TOPIC] Różne Fotki - Zapraszam do Oglądania... - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie chcę nic mówić, ale te fotki wyglądają zupełnie jakby je pstrykał kierowca autobusu...


[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2011-03-21 18:09:20 ]
  
 
Fakt, na pierwszy rzut oka może nasuwać się takie skojarzenie, aczkolwiek jest to tylko złudzenie optyczne, błąd od paralaksy
  
 
Warto zauważyć tablicę rejestracyjną na tym Porsche. Fotografia pochodzi z 1977 London to Sydney Rally.
  
 
Tutaj więcej.
  
 
Zdjęcia:



Pierwszy raz widzę na oczy takie rozwiązanie. To jest fabryczne? Ten dolny zestaw (czyli z wałkiem pośrednim składającym się z z dwóch elementów, z których jeden wchodzi w drugi) pochodzi z mojego Poloneza '93.


[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2011-07-28 16:24:23 ]
  
 
Cytat:
2011-07-28 16:23:06, Grzech pisze:
Zdjęcia: Pierwszy raz widzę na oczy takie rozwiązanie. To jest fabryczne? Ten dolny zestaw (czyli z wałkiem pośrednim składającym się z z dwóch elementów, z których jeden wchodzi w drugi) pochodzi z mojego Poloneza '93. [ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2011-07-28 16:24:23 ]



To jest niby bezpieczna kolumna, co się składa w czasie wypadku.
  
 
A czemu w książkach o tym nie ma tylko jest o kolumnie odrywającej mocowania i podnoszącej się do góry? Takiego drążka nie ma też w Plusach tylko jest monolit. Nie ma go też w paru innych kolumnach z różnych okresów produkcji, które kupiłem luzem.
  
 
Taki był w GLIzdzie przy starej przekładni.
  
 
Zagadka: Co to za auto

  
 
Kia!
  
 
Trzeba powiększyć żeby zobaczyć o co chodzi.
  
 
Cytat:
2011-08-01 02:26:33, szymoniec pisze:
Kia!



The Fiat 124 was also produced under the name Fiat-KIA 124 by Asia Motors in South Korea between 1970 and 1975.


Pozdrawiam
Adamus
  
 
centralny zamek



komora silnika
(przez chwilę zastanawiałem się w jaki sposób zrobiono to zdjęcie)



i na koniec borewicz
  
 
Zdjęcia pojazdów uczestników tegorocznego zlotu IKAR z przystanku w Jeleniej Górze. Tegoroczny zlot połączył się ze zlotem niemieckiego klubu DKW.

Klik!
  
 

  
 
  
 
Aż łezka w oku się pojawia...

  
 
  
 
Przed moim garażem wylądowało UFO:
  
 


Fotka z lat 90-tych jakby ktoś się pytał.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3