[OFF TOPIC] Różne Fotki - Zapraszam do Oglądania... - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Efekty zderzenia Toyoty z Polonezem.
  
 
Między innymi za to kocham te samochody - pomimo upływu czasu ich świetności, nadal można się czuć w nich całkiem bezpiecznie. Sam miałem okazję o tym dwa razy się przekonać.
  
 
W sobotę byłem w Czechach, i tam złapałem taką Favoritkę - pierwsze skojarzenia - chyba oczywiste...


Ale złapałem jeszcze taką ładną Ładziankę

  
 
Przeglądałem sobie zdjęcia tej Ładzianki, powiększyłem i ... zobaczcie sami:



Czyżby w Czechach muszą mieć naklejki, że auto ma gaz?
  
 
Od czasu do czasu oglądam co tam u sąsiadów zza miedzy słychać na www.motoraver.de ... i właśnie trafiłem na takie cacko:
Fotka 1
Fotka 2
Fotka 3
  
 
Cytat:
2008-06-18 16:02:17, DoliN pisze:
Od czasu do czasu oglądam co tam u sąsiadów zza miedzy słychać na www.motoraver.de ... i właśnie trafiłem na takie cacko: Fotka 1 Fotka 2 Fotka 3



Aleś mi zrobił dobrze... Pierwsza fota mnie powaliła, prze-cud-ny...
  
 
130... przewyjebacudny
  
 


warszawska starowka wczoraj rano
  
 


chyba poprzednie foto nie bangla...
  
 
???Co to jest???
  
 
Na starowce w stolicy byla wystawa misiow z calego swiata pomalowanych na kolorowo. zeby nie bylo za wesolo pojawil sie hitlerowiec celujacy w misia etyki miedzynarodowej. Misie mialy lapki do gory stad haslo HANDE HOCH
  
 
Cytat:
2008-06-26 21:02:16, el_comendanto pisze:
Na starowce w stolicy byla wystawa misiow z calego swiata pomalowanych na kolorowo. zeby nie bylo za wesolo pojawil sie hitlerowiec celujacy w misia etyki miedzynarodowej. Misie mialy lapki do gory stad haslo HANDE HOCH



myślę że to nie były misie z całego świata, tylko z jednego miasta a mianowicie z BERLINA - bo to symbol tego miasta, a w tym mieście pełno takich miśków

a tu mały stateczek i jego silniczek >>KILIK, klik <<
  
 
Na szybko wrzucam fotki z drugiego dnia zlotu IKAR, o którym wspominałem tutaj...

Przystanek: Pilchowice Zapora

Punkt kontrolny: Pilchowice Zapora

Pod wieczór wrzucę fotki z przystanku i prób, które się odbyły na Jeleniogórskim rynku...
  
 
Stacja paliw w Gdańsku.

Wiecej humoru
  
 
Kiedyś widziałem taką vlepkę: "Uwaga! Kierowca jest członkiem związku niewidomych". Dzisiaj rano tankuję auto i widzę coś takiego...
  
 
Taki masowy odlot... - To już chyba jesień?




  
 
masowy odlot będzie na ziemi jak wypatrzą z góry zioło !!!
  
 
podobno szyberdach jest udogodnieniem



i jeszcze takie coś


  
 
Ciekawy rodzaj skrzyni biegów bez biegów...

  
 
list gonczy za bylym skrabnikiem i jego obecna zona

prosto z aukcji poloneza numer 3 hetmana

click








[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2008-08-25 14:20:48 ]
[ powód edycji: rozmiar fotki ]