[OFF TOPIC] Różne Fotki - Zapraszam do Oglądania... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-01-20 18:12:34, Makaveli pisze:
... Z tego co kojarzę, te auto wrasta na Wileńskiej w asfalt już kilka lat... Czyżby niedawno zmieniło właściciela?


Zdjecie zrobiono na Wilenskiej i nie wrasta , bo na takiego nie wyglada i do tego zmienia miejsce postoju , wiec jest w ruchu .
  
 





Upolowałem go dzisiaj w Sopocie.
  
 
masz taki sam aparat jak ja.
  
 
A ja mam aparat Maginon.

Cytat:
2008-10-01 07:42:54, DoliN pisze:
Prawie jak "bąbel"... Z opisu wynika że złomiarze już by go wywieźli, gdyby nie to zabezpieczenie... Fotki z galerii serwisu poboczem.pl


Ładny maluszek...

[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2009-01-22 19:28:28 ]
  
 
Cytat:
2008-01-04 14:50:07, hetman pisze:
][/


To jakies przewietrzanie magazynów?, mam nadzieje ze nie stoją tak cały czas pod chmurką
Jeszcze raz wyraze podziw dla takich eksponatów z ogrodu, a ta fota jest zajedwabiscie klimatyczna
  
 
Fajny zlocik...
  
 
autostrada widmo dzięki "dokładnej" aktualizacji zumi
  
 
Cytat:
2008-01-10 13:35:44, Koot pisze:
Uwiecznione koło mojego domku na spacerku z piesem:


Chcesz powiedziec , ze to twoj pies tak to drzewo urzadził ?


[ wiadomość edytowana przez: goldrs dnia 2008-01-26 20:02:43 ]
  
 
No głodny był...
  
 
Troszkę fotek z Trabantami...
  
 
Może ktoś z Was będzie wiedział, co to za auto? Zdjęcie z lat 60tych, okolice Wałbrzycha.
  
 
Cytat:
2008-02-05 14:13:34, DoliN pisze:
Może ktoś z Was będzie wiedział, co to za auto?



Zepsute.
  
 
Ciekawa reklama...
  
 
Czy przód tego auta (np zderzak) czegoś nam nie przypomina?

  
 
Borostwora. Tak wogóle co to za marka? Kiedyś Volvo coś modziło z autem super bezpiecznym - wyglądało to w zasadzie tak samo chyba.
  
 
Odrobinę przypomina borewicza. To jest jakiś koncepcyjny "samochód bezpieczny" na bazie fiata 132?
  
 
  
 
Pojechałby szybciej, ale paliwo się skończyło?

-----------------
Nic ciekawego.
  
 
Cytat:
2008-02-18 22:18:13, jacekes pisze:
Odrobinę przypomina borewicza. To jest jakiś koncepcyjny "samochód bezpieczny" na bazie fiata 132?


To jeden z tych prototypów samochodu bezpiecznego FIATA, od których podobno pochodzi Polonez. Moim zdaniem część rozwiązania przodu czyli zderzak i okolice są podobne. A tu jest drugi:




[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2008-02-18 23:27:43 ]
  
 
Cytat:
2008-02-18 23:27:22, Koot pisze:
To jeden z tych prototypów samochodu bezpiecznego FIATA, od których podobno pochodzi Polonez. Moim zdaniem część rozwiązania przodu czyli zderzak i okolice są podobne. A tu jest drugi: [ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2008-02-18 23:27:43 ]

połączyli te dwa prototypy i tak powstał polonez.
poważnie mówiąc to one wyglądają tragicznie.