Termin zlotów wrześniowych - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ok, jak widać... okolice 16 września będą najdogodniejszą datą zlotu jubileuszowego.
Dziękuję wszystkim za pomoc, myślę że do końca tygodnia uporam się z terminarzem.
  
 
No to wrzucamy do "Klub"

Aha, przyszła mi myśl.... coby na stronie klubowej gdzieś zamieścić terminarz. Najlepiej jakoś w zlotach.

W tym momencie zamieściłem terminarz w zlotach w -TEN- sposób.

Można by w panelu po lewej obok "Zloty", "Spoty" dodać "Terminarz". Wtedy można dodać do niego coś ponad te 4 zloty.

I ponownie, co na to?

  
 
Terminarz uzupełniony.

Wojo dobry pomysł .

Pytanie z innej beczki; zostawiamy terminarz w dziale "Klub", czy przenosimy do działu "Spoty, Zloty FEFK" ?
  
 
jak terminarz to ja bym przeniósł do zloty FEFK
  
 
i zatytulowac "terminarz zlotow"
  
 
No masz rację Miro, chyba lepiej tam wrzucić, prędzej tam ktoś go będzie szukać
  
 
dobry pomysl z tym terminarzem,chociaz lata do 2016... rozumiem ze narazie te daty na 2008 to wpisane sa tak zeby cos bylo,czy jest zlot w marcu...heheh
  
 
Jest zlot w marcu, jak co roku - walne zebranie członków FEFK. Głosowania, debaty itd. Wszystkie podane daty są aktualne i zaklepane.
  
 
Przeniesione, poprawione, zadanie wykonane .
  
 
a tj dostepny zlot dla wszystkich czy tylko dla klubowiczow?bo brzmi powaznie...walne zgrodzmadzenie,glosowania itp gdzie on ma byc? (do daty moznaby wpisac nazwe miejscowosci gdzie bedzie zlot,chyba ze jeszcze nie ma wybranych).moze i glupie pytania zadaje ale jestem tu od nie dawna i jeszcze niewtajemniczony
  
 
Wszystkie zloty są dostępne dla wszystkich. Miejsca są wybierane przed zlotami, w odpowiednio wcześniejszym terminie.
  
 
Sympatycy również są mile widziani, tylko nie mają głosu przy wyborze Zarządu, KR i innych takich

Gdzie to już ciężko przewidzieć. Przyjeżdża naprawdę dużo ludzi, i trzeba to zorganizować, zarezerwować ośrodek, salę dużą itd. więc nie da sie tego zrobić na kilka lat do przodu. Zawsze jest to Polska centralna.

Zapisy, rezerwacje, miejsce itp. będą wcześniej ustalane.
  
 
ok,czyli miejsce jeszcze nie znane ale szykowac na zlot sie moge.hehe,moze do marca zostane klubowiczem juz i bede mial cos do powiedzenia (zarcik)
  
 
  
 
a czy w 2008 nie ma jakiegoś błędu?

23 marca święta, al zlot 28-30??


[ wiadomość edytowana przez: Snale dnia 2008-01-15 14:01:06 ]

[ wiadomość edytowana przez: Snale dnia 2008-01-15 14:01:56 ]
  
 
Cytat:
2008-01-13 17:41:35, Snale pisze:
a czy w 2008 nie ma jakiegoś błędu? 23 marca święta, al zlot 28-30?? [ wiadomość edytowana przez: Snale dnia 2008-01-15 14:01:06 ] [ wiadomość edytowana przez: Snale dnia 2008-01-15 14:01:56 ]

  
 
No tak wypada, ziornij w kalendarz Ja tylko przepisywałem