[diabel_21] SWAP juz zakończony ale krótka fotorelacja teraz - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
O to juz wiem kto buta na wiosne bedzie robil na lotnisku

  
 
Cytat:
PODESLIJ FOTE ,BO MIALEM NAPRAWIANY FOTELIK,WIEC MOZE CI POWIEM CO I JAK



oki porobie foty jutro w dzien i bede wdzieczny za kazda pomoc

Cytat:
O to juz wiem kto buta na wiosne bedzie robil na lotnisku



hehe mam dwie oponki na spalenie ale nie wiem czy sie odwaze na taki kat... pozyjemy zobaczymy jak to sie mowi hehe

zapomnialem dodac ze jutro mego dawce organow zabiera zlomiarz... buda ogolocona z wszystkiego co sie da postaram sie tez w tym przypadku popstrykac fotek kilka
i na koniec male pytanie... moze ktos sie orientuje jak to jest z regulatorem sily hamowania czy jakos tak... takiej kostki ktora gdzies tam kolo zbiornika sie znajduje... czy wymieniajac bebny na tarcze musze wymienic ten regulator??
  
 
Cytat:
2008-01-14 23:35:45, diabel_21 pisze:
hehe mam dwie oponki na spalenie ale nie wiem czy sie odwaze na taki kat... pozyjemy zobaczymy jak to sie mowi hehe zapomnialem dodac ze jutro mego dawce organow zabiera zlomiarz... buda ogolocona z wszystkiego co sie da postaram sie tez w tym przypadku popstrykac fotek kilka i na koniec male pytanie... moze ktos sie orientuje jak to jest z regulatorem sily hamowania czy jakos tak... takiej kostki ktora gdzies tam kolo zbiornika sie znajduje... czy wymieniajac bebny na tarcze musze wymienic ten regulator??


zakładaj bez ,na ogól on i tak nie działa
  
 
Cytat:
zakładaj bez ,na ogól on i tak nie działa



aaha to spoko mniej roboty bedzie

i dodatkowo zapytam hehe non stop cos mi sie przypomina otoz mam progi od RSa i sie zastanawiam czy je zakladac do cabrio czy nie... jestem jednak sklonny zalozyc je ale nie wiem jak to zrobic... czy zrobic to na wkrety tak jak bylo w budzie dawcy czy moze jakos silikonem obkleic zeby nie dziurawic auta??

kurcze zaraz watek przejdzie do dzialu PiO hehe sorki ze tak sie rozpedzilem nie tu gdzie trzeba z setkami pytan jakos tak same z siebie wychodza a nie chce tworzyc oddzielnych tematow

[ wiadomość edytowana przez: diabel_21 dnia 2008-01-14 23:42:02 ]
  
 
olej te prgoi, nie pasuja do cabrio - musial bys je przycinac, bo odstaja i nie pasuja do bryly auta... pozatym w cabrio sa piekne progi
  
 
pod jakim wzgledem nie pasuja??? bo jesli chodzi o dlugosc wszystko pasi...

a tutaj obiecane fotki

siedzenia troche syfiasto i nie wszystko popodczepiane bo non stop cos w nim krece i poskrecam go i wysprzatam na cacy jak juz wszystko sfinalizuje...
i resztki RSa (dawcy) czeka na lawete szkoda mi go sie zrobilo... troche zaluje ze nie zostawilem sobie dwoch... ale zawsze mozna bedzie kupic drugiego


no i na tyle... ide montowac tarczki


[ wiadomość edytowana przez: diabel_21 dnia 2008-01-15 10:36:06 ]
  
 
zobacz na autko Marcina... odstaja poprostu, dol prog nie wchodzi tak "pod auto" jak w 3d... imho niezbyt ciekawie to wyglada...
  
 
Cytat:
2008-01-14 23:40:34, diabel_21 pisze:
aaha to spoko mniej roboty bedzie i dodatkowo zapytam hehe non stop cos mi sie przypomina otoz mam progi od RSa i sie zastanawiam czy je zakladac do cabrio czy nie... jestem jednak sklonny zalozyc je ale nie wiem jak to zrobic... czy zrobic to na wkrety tak jak bylo w budzie dawcy czy moze jakos silikonem obkleic zeby nie dziurawic auta?? kurcze zaraz watek przejdzie do dzialu PiO hehe sorki ze tak sie rozpedzilem nie tu gdzie trzeba z setkami pytan jakos tak same z siebie wychodza a nie chce tworzyc oddzielnych tematow [ wiadomość edytowana przez: diabel_21 dnia 2008-01-14 23:42:02 ]



Co do korektora siły hamowania, to ja bym nie podchodził tak luzacko do tego...po coś on tam jest...Później nie zdziw się, że tarcze się krzywią z przodu, szybko klocki się zużywają....a to będzie dlatego, że nie będzie odpowiedniego ciśnienia w hamulcach z tyłu, lub będzie za duże i w zimie przyhamujesz na zakręcie i już lot gotowy. Mówię Ci, sam to przerabiałem w Citroenie. Bez powodu tego nie instalowali...Ale zrobisz jak uważasz.

Pozdro
  
 
hamulce zainstalowane... ojciec mi zrobil suprise wykrecajac cala zawiche z tylu i ucial kontowka linke od recznego i teraz musze kupic nowa :/ jeszcze tylko musze wymienic pompe hamulcowa i podpiac kompa od ABSu i bedzie cacy hamownik... juz hamuje duzo lepiej...zaraz moze podepne halogeny bo mam wsadzone i podlaczone pod wiazke ale wlacznik nie wiem jak podlaczyc moze ktos wie gdzie kabelki od wlacznika powinny isc??? bo jak nie to sam bede dochodzil powoli a korektor hamowania podlacze jak dostane sie na kanal... bez kanalu lipa z miodem... a i tak bede musial sie szarpnac na pozyczke garazu z kanalem bo linke musze zalozyc od recznego nowa...
  
 
nie zakładaj tych nakładek do cabrio , brzydko będzie wyglądało
  
 
diabel u mnie w profilu masz zdjęcia z takimi nakładkami , ja je zdjąłem i wygląda jak dla mnie lepiej
  
 
postanowilem ze jednak odpuszcze sobie nakladki a dzisiaj normalnie doznalem szoku... z prawej strony podobnie jak przy urwaniu sie kola z lewej zerwala sie szpilka... ale nauczony doswiadczeniem zorientowalem sie za wczasu co moze byc grane i szybko podokrecalem pozostale nakretki... musze powymieniac wszystkie nakretki i szpile chyba... widocznie te sa oslabione ze starosci... a ze lubie szybka jazde, zle mi sie moze skonczyc jezdzac na tych
  
 
Cytat:
2008-01-21 16:07:50, diabel_21 pisze:
postanowilem ze jednak odpuszcze sobie nakladki a dzisiaj normalnie doznalem szoku... z prawej strony podobnie jak przy urwaniu sie kola z lewej zerwala sie szpilka... ale nauczony doswiadczeniem zorientowalem sie za wczasu co moze byc grane i szybko podokrecalem pozostale nakretki... musze powymieniac wszystkie nakretki i szpile chyba... widocznie te sa oslabione ze starosci... a ze lubie szybka jazde, zle mi sie moze skonczyc jezdzac na tych



jak chcesz mam komplet nakrętek z podkładką pływającą

cena 80zł plus przesyłka
  
 
hm... wiesz co umowmy sie po 10tym po wyplacie bylbym zainteresowany Twoja oferta
  
 
Cytat:
2008-01-21 16:27:10, mss pisze:
... plus przesyłka



jaka kurde przesyłka W razie czego w przechowalni na Poleskiej moze poczekac
  
 
Cytat:
2008-01-21 23:39:31, cashy pisze:
jaka kurde przesyłka W razie czego w przechowalni na Poleskiej moze poczekac



to była taka przenośnia