[slawcek] Pożegnalne zdjęcia :( - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-03-02 15:48:43, slawcek pisze:
felgi lepsze są, tylko czekają na wiosne. Te 15" sa na zimówkach. Co do zderzaka - bez komentarza...


no chyba ze,dot.felg co do zderzaka masz racje że nie komentujesz
  
 
Cytat:
2008-03-02 15:50:26, RemikGT pisze:
no chyba ze,dot.felg co do zderzaka masz racje że nie komentujesz


to ma się podobac mi a nie tobie
  
 
Cytat:
2008-03-02 15:57:21, slawcek pisze:
to ma się podobac mi a nie tobie


oczywiscie tylko ,jesli to by było spasowane ,porządnie wykonczone to i owszem słowa bym nie powiedział,ogólnie radzę robic tak ,albo porządnie albo wogle,bo naprawde mimo twoich checi itp zderzak jest jakijest czyli do .......... sam spójrz na tą wyciętą listwe srodkową
  
 
Cytat:
2008-02-27 13:04:54, slawcek pisze:
A co myslicie jakbym taką kratkę przypasował w przedni zderzak ..::KLIK::..


będzie tam coś takiego..::KLIK::..
poza tym to wszystko jest jeszcze długo.... długo...... nieskończone
  
 
Cytat:
2008-03-02 16:08:16, slawcek pisze:
będzie tam coś takiego..::KLIK::.. poza tym to wszystko jest jeszcze długo.... długo...... nieskończone


twój cyrk twoje malpy
ale i tak twierdze ze rsowy bylby najlepszym rozwązaniem
  
 
Cytat:
2008-03-02 16:14:15, RemikGT pisze:
twój cyrk twoje malpy ale i tak twierdze ze rsowy bylby najlepszym rozwązaniem


no, najlepiej iśc po schematach i ułatwiać sobie zadanie kupując zderzak RS, tak jak prawie wszyscy - bo tam nic nie trzeba grzebać - najłatwiejsze rozwiązanie problemu
  
 
najlatwiejsze i najbardziej schludne
  
 
Cytat:
2008-03-02 16:20:30, szafa pisze:
najlatwiejsze i najbardziej schludne


njłatwiejsze i najbardziej biedne - czyli dla tych którzy sie boją pracy


[ wiadomość edytowana przez: slawcek dnia 2008-03-02 16:23:36 ]
  
 
Cytat:
2008-03-02 16:18:58, slawcek pisze:
no, najlepiej iśc po schematach i ułatwiać sobie zadanie kupując zderzak RS, tak jak prawie wszyscy - bo tam nic nie trzeba grzebać - najłatwiejsze rozwiązanie problemu


i tu jest twój bład-akurat jesli chodzi o desing zderzaka rs to jest on naprawde rewelacyjny i ja uwazam ze zadna rzezba mu nie dorówna i to nie schematy,akurat ja uwazam ze najlepszym tuningiem jest tuning oparty na fabrycznych elementach stylingu
  
 
biedne hmmm narazie to uzylbym takiego okreslenia na Twoj zderzak ale poczekam az go skonczysz...
Pozdro
  
 
Cytat:
2008-03-02 16:24:37, szafa pisze:
biedne hmmm narazie to uzylbym takiego okreslenia na Twoj zderzak ale poczekam az go skonczysz... Pozdro


tak jak np felgi w twoim profilu
  
 
no spoko nie kazdemu sie musza podobac...Tobie nie podobaja sie felgi mnie zderzak
  
 
Cytat:
2008-03-02 16:31:20, szafa pisze:
no spoko nie kazdemu sie musza podobac...Tobie nie podobaja sie felgi mnie zderzak


no widzisz
  
 
Gleba ładna

Masz cały kit, czy tylko springi?
  
 
Cytat:
2008-03-02 18:52:59, Snale pisze:
Gleba ładna Masz cały kit, czy tylko springi?


springi + amory
  
 
Cytat:
2008-03-02 16:24:29, RemikGT pisze:
i tu jest twój bład-akurat jesli chodzi o desing zderzaka rs to jest on naprawde rewelacyjny i ja uwazam ze zadna rzezba mu nie dorówna i to nie schematy,akurat ja uwazam ze najlepszym tuningiem jest tuning oparty na fabrycznych elementach stylingu


skoro tak się utwierdzasz w tym przekonaniu, to w tym momencie sam sobie zaprzeczasz tą dokładką od laguny
  
 
Cytat:
2008-03-03 21:35:04, slawcek pisze:
skoro tak się utwierdzasz w tym przekonaniu, to w tym momencie sam sobie zaprzeczasz tą dokładką od laguny


ale teraz bzdury piszesz,a co ma dokładka do wyglądu zderzaka,????zeby ona wyglądała jak od laguny ale ona wygląda jakby była od tego i tu jest róznica w dokładkach gofrowych ze widac ze sa gofrowe
  
 
Cytat:
2008-03-03 21:42:15, RemikGT pisze:
ale teraz bzdury piszesz,a co ma dokładka do wyglądu zderzaka,????zeby ona wyglądała jak od laguny ale ona wygląda jakby była od tego i tu jest róznica w dokładkach gofrowych ze widac ze sa gofrowe


nie do wyglądu zderzaka tylko jak sam piszesz
Cytat:
akurat ja uwazam ze najlepszym tuningiem jest tuning oparty na fabrycznych elementach stylingu


a po drugie ja nie ma dokładki od gofra
  
 
jako że wolnymi krokami nadchodzi wiosna pokusiłem się o zmianę na letni felunek...... który tak oto prezentuje się na aucie:
  
 
Ładne felusie