[fizz2] Takie drobne poprawki ;>

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ogolnie to weekend bez dłubania czyszczenia konserwowania to weekend stracony ;> ostatnio juz nie mam co wymyslac ;>

nie wiem czy brac sie za car audio ale w sumie dobrze gra glosniki z przodu sa inne niz standardowe (niestety nie chciało mi sie sciagnac boczku i zobaczyc jakie) ale jakis 2 drozny system bo gwizdki sa... moze zabrac sie za wygluszenie

jeszcze mnie kreca tarcze 280mm :>

[ wiadomość edytowana przez: fizz2 dnia 2008-01-19 23:43:24 ]

[ wiadomość edytowana przez: fizz2 dnia 2008-01-21 23:16:01 ]

[ wiadomość edytowana przez: fizz2 dnia 2008-01-23 17:13:46 ]

[ wiadomość edytowana przez: fizz2 dnia 2008-05-08 19:27:04 ]
  
 
Zdejmij brewki

Swoją drogą jaki tam masz zawias?
  
 
Powyciągaj kamyczki z opon po każdej jeździe
  
 
weiteca -40/-40
brewki sa klimatowe :> tez bylem przeciwnikiem brewek ale przynajmniej teraz jak ktoś mnie widzi jestem rozpoznawalny ;>



[ wiadomość edytowana przez: fizz2 dnia 2008-01-17 21:18:10 ]
  
 
MacFly, wyciagam.. nawet nabłyszczam rowki ale prosze bez takich komentarzy, ok ?
  
 
nudzi ci sie??
to ci Fieste mk1 do remontu przywioze
  
 
kumpel kupił malacza do remontow ;> ale brak garazu ;]
  
 
wygłusz sobie drzwi
  
 
ot to zeby mi sie nie nudziło:

* wymieniłem olej na Ford Forula XR+ 10W40
* przecisilem kratke od przepsutnicy, przepustnice, filtr sportowy powietrza :>


next tydzien doczekalem sie terminu na spawki podluznic i podwozia przy progach ;> pozniej konserwacja ;> wiec na 2 tyg mam zajecie ;> ale w miedzy czasie wypatrzylem biale kierunki boczne :> i mysle o zmianie podswietlenia na LED z wyborem koloru i regulacja jasnosci :>
  
 
Widzę iż wątek się rozwija i dotyczy konkretnego użytkownika i jego samochodu więc proszę o zapoznanie się ...

KLIK ...
  
 
bzikol dzieki nie bylo to pierwotnym celem ale stosuje sie ;>

i jeszcze dodaje co wogole zrobilem od kupna:

* wymiana hamolcow (tarcze brembo, klocki ferodo premiere, tył firmy nie pamietam)
*wymiana cylinderkow, przewodow elastycznych, czyszczenie zaciskow, malowanie bebna
* drobne zaprawki
* wymiana sprezyn tył, gdyz stara byla peknieta na identyczne weiteca :>

Aute jak kupiłem było w takim wyposażeniu:
*zawias weitec -40/-40
*grill zender
*przyciemniane szyby folia
*spotrowy filtr powietrza
*alu Cosworth style 15"
*nie wiem jeszcze jakie ale niestandadrowe glosniki przod
* reszta z wersji fun czyli kazy wie co ;>

Planowane:
*tarcze przod 280 mm
*tył tarcze
* progi dokładki tył RS
* opony toyo proxes t1s
* inne radio & helix darkblue 6.2 + wygłusznie (kumpel ma maty z pracy przyniesc tylko czekam)


(wszystko niemiecki tuning z masa certyfikatów TUV)



[ wiadomość edytowana przez: fizz2 dnia 2008-01-21 23:26:19 ]
  
 
zakupiłem sobie własnie powerbassiki ;> w piatek/sobota montarzyk + wytłumienie :> jakas fotorelacja padnie ;>

zastanawiam sie tylko gdzie łupnąc tweetery albo w lusterka albo w słupki?

[ wiadomość edytowana przez: fizz2 dnia 2008-01-23 17:17:23 ]
  
 
gratuluje dobrego zakupu, tweeterki w słupki, lewy skierowany na pasażera prawy na kierowce, najlepiej na wysokośći uszu, pozdro
  
 
zamontowałem dzisiaj na szybkiego w jednych dzwiach...
nie moglem sie doczekac ;>

wrazenia... myslalem ze bedzie lepiej dystans piłowałem bo lekko nie dochodził w zaspeke od lusterek tweetera nie da rady wcisnac, bo sie nie zmiesci jak dzwi zamykam i za duzo rzebienia... pozatym zwrotnice sa za wielkie :/ nigdzie nie pasuja znalazlem jedno miejsce ale nie dokonca tapicerka dochodzi.... tak zlozylem i jednak musze jutro caly piatek poswiecic :>

mysle ze glosnik ma za malo mocy od radia podlacze pod wzmaka... mam taki tani 2 kanałowy 2x35 W ( w RMS z układu spisane dane), wygłusze bo juz pod radiem słychac tapicerke, zwrotnice upcham gdzies za radiem, a tweeterek tymczasowo pojdzie na rog miedzy slupkiem a kokpitem... nie mam serca wiercic w kokpicie dzior wiec zastanowie sie gdzie rozlozyc je bez wiercenia a pozniej kupie slupki i bede dlubac w domu i rzexbic :>
  
 
kolega najpierw wygłuszy sobie drzwi ale pożądnie!!! kupi nowe kable do tych głośników najlepiej 2,5mm2 i zamontuje głośniki prosto do konstrukcji drzwi a nie na panelu do tapicerki bo na marne ta robota i też odrazu na radiu zobaczyć bo tak czy siak po tych przeróbkach MUSI TO GRAĆ REWELACYJNIE...

ps. na zwrotnicy sopran na -3 a na radiu na zero...
  
 
tydzien temu zamontowałem takie same głosniczki i musze powiedziec ze pod samym radiem daja rade (pioneer DEH 2900MP - zykłe tanie radio) ale ja mam drzwi wygłuszone jako tako! Wreszcie jakis bass poleciał...
Jedynie to byłem zdziwiony ze takie cienutkie kable dali (5 razy ciennsze od kabli org fordowskich)
  
 
kabelki masakrycznie cienkie wiec zostały fordowskie, juz zamontowane wygłuszone i jestem zadowolony! szkoda ze foto relacji nie trzasnołem bo zrobiłem 2 zdjecia i rozladował mi sie telefon
  
 
pucek2509,a gdzie ja pisałem ze montowałem je do tapicerki?? montowałem je na panelu mdf tylko zwrotnice były tymczasowe i gwizdki zamontowane, a dzwi nie wygłuszone, kable narazie fordowskie i 1,5 na tweetery. narazie kabelki tez tymczasowo, bo nie mam sil dlubac przy tym a mam jeszcze egzaminy;>
  
 
he to kolego witaj w klubie tez mnie korci zeby dubac przy tym ale sesja- naszczescie ostatnia ( mam nadzieje)!

Mam mały problem wsumie drzwi wygłuszone ale tapicerka daje znac o sobie w pewnym zakresie - bzyczy .. co z tym zrobic ??


  
 
ja z tapicerka nic nie robilem na wygluszone dzwi dalem jeszcze ta org pianke i nic mi nie bzyczy... w jednych mi bzyczało ale okazało sie ze sruby mocowania kieszonki zapomniałem dokrecic ;> jedyny problem to drzy mi wkład od lusterka przy glosniejszym sluchaniu ;>
jeszce jeden p[roblemik mam radio mi przygasa, musze wymienic power cable mam taki gruby pozadny zobaczymy czy cos da ;> a zmiana radia i tak sie szykuje ;>