[-OMEN-] Styling mojego auta

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich
Pozwoliłem sobie otworzyć temat gdzie będe zamieszczał kolejne zmiany stylistyczne swojego essiego. Mam ich troszkę w planach dlatego utworzyłem nowy wątek.
Was drodzy klubowicze będe prosił o wszelkie opinie, uwagi i pomysły .
Będzie można zobaczyć jak samochód wygląda przed i po zmianie.
Może to być również podpowiedź dla kogoś kto się zastanawia czy daną rzecz zrobić u siebie ale nie wie jak to będzie wyglądać. Może akurat taką przeróbkę zobaczy u mnie.
Prace będą prowadzone raczej wolno (money) i nie tak całościowo jak np. u Vinca i nie będą tak daleko idące. No ale cóż, jak ktoś powiedział lansujmy się .

A więc tak. Na początek umyłem auto po całej zimie i to już była duża odmiana .

A tak poważnie, na pierwszy ogień w zeszłą sobotę poszły listwy drzwiowe, zostały oklejone.
PRZED:


PO:


Ten weekend zajęły mi prace nad tylnym zderzakiem. Matowanie, malowanie itp. Oto zmiany.
PRZED:





PO:





Czekam na wasze opinie i zbieram pieniążki na dalszy styling .


[ wiadomość edytowana przez: bzikol dnia 2008-01-15 21:28:54 ]
  
 
kurcze na gladko to fajnie wyglada
  
 
No no OMEN autko mi sie bardzo podobuje a w szczególności felgi

Jak na moje kolejna zmiana to powinna być bleba
  
 
jakos tak pusto bez tych listew... zalozysz progi wypelni sie ubytek... i na glebe go, za duze szpary miedzy kolami a blotnikami
moja opinia
  
 
Super!! Zainstaluj jeszcze lampy lexus-look i ściemnij szybki. Zobaczymy co z tego wyjdzie
  
 
no ładnie wyszedł tylni zderzaczek, ale to nie jest ten sam co przed operacją?? chyba jest inny.
  
 
jak dla mnie zmiany bardzooo pozytywne zderzak zender to moim zdaniem najładniejszy to essiego bez listew też lepiej wygląda, mogłeś odrazu prysnać klamki i lusterka w kolor i ja bym jeszcze pomalował ten plastik nad tablicą z tyłu

co do dalszych zmian, to polecam pójść w tuning fabryczny czyli progi i przód RS

nio i wiesz, że muszę to powiedzieć.....na ziemię go trochę
  
 
Może trochę niedomówiłem. Zderzak faktycznie jest inny. Jest to zderzak tuningowy firmy zender.

Micab - zmiany o których piszesz nastąpią. Jednak wszystkiego naraz nie da się zrobić .
A na glebę może essi wróci. Bo pewnie wszyscy nie wiedzą ale na początku był na glebie co widać na pierwszym zdjęciu.
Jednak jeździło mi się trochę twardzo i zmieniłem na serie. Ale kto wie...
  
 
omen....wiadomo, że wszystkiego naraz się nie da i to jest właśnie piękne, stopniowe przerabianie auta i patrzenie jak ładnieje w oczach
  
 
Cytat:
i to jest właśnie piękne, stopniowe przerabianie auta i patrzenie jak ładnieje w oczach


Zgadzam się w 100%. Najlepsza jest pogoń za króliczkiem .

P.S. - Micab jeśli chodzi o tunning przedniego zderzaczka to mój essi liczy na ciebie. Wiesz o co chodzi .
  
 
Skad ja znam ten zderzaczek

Ogromna zmiana na + ... teraz zrob przod obowiazkowo w kolor i bedzie bajka. Masz bardzo ladny kolor Essiego ... strasznie mi sie podoba

Pozatym tak jak pisze Micab klamki i lustra w kolor ... a ten plastik nad tablica wywal w cholere tylko Ci bedzie tam rdzewialo tak jak mi i Kielkowi Tzn mi juz nie
  
 
super mi tesh sie podoba! sam tesh staram sie coś zmieniać i chciałbym wszystko od razu ale wiecznie problemy z kasą, jak już na coś odłoże i chce to zrobić na dniach sie coś w essim zepsuje i trza wydać kase na naprawe czasami myśle że zanim zrobie go tak jak bym chciał to sie całkowicie zestarzeje ale nie poddaje sie i myśle że dam rade!
  
 
Cytat:
Ogromna zmiana na + ... teraz zrob przod obowiazkowo w kolor i bedzie bajka



Przedni zderzak pójdzie w kolor ale nie ten. Chcem kupić od RS`a i dopiero pomaluje. Jednakże znaleść taki zderzak i to w dobrym stanie nie jest tak prosto.
  
 
Cytat:
Masz bardzo ladny kolor Essiego ... strasznie mi sie podoba



NoSek - mi też .
  
 
Chcesz zderzak kompletny do rs'a ?? Mam taki jest w bdb stanie,bez pekniec itd.Cena z halogenami i kierunkami 300.
Progi z RS'a tez mam wolne

A tak po za tym to bardzo ladne zmiany - proste ,a efekt za raz jest.Oby tak dalej
  
 
Moim zdaniem zmiany jak najbardziej pozytywne, czekam na więcej pozdro
  
 
bardzo fajnie, i felgi tez ladne
ogolnie very good
  
 
Seba jestem zainteresowany. Poszło na priv.
  
 
mnie sie bardzo aluski podobają ale z glebą było by duuuużo lepiej
  
 
No OMEN, zmiany są jak najbardziej pozytywne. Kolor i felgi rzeczywiście masz śliczne Powiedz mi tylko jak usunąłeś listwy? Też planuję usunąć, ale nie wiem jak będzie z resztkami kleju na karoserii Czym Ty to usuwałeś?