Szybkie szybki :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam pytanko, czy ktos instalowal juz sobie takie cudo jak szybki elektryczne w yarisie ?? Jakies uwagi, pomysly, przestrogi ?
Czy trzeba to montowac tylko w salonie zeby nie stracic gwarancji?

Mile widziane odpowiedzi klubowiczow z grodu Kraka (gdzie instalowaliscie) ale i nie tylko oczywiscie

Pozdrawiam!!
  
 
właśnie - dorzucam się do pytania kolegi!
ktoś ma jakieś rady? ja ewidentnie będe musiał przerabiać drzwi, bo w wersji z el. są zupełnie inne boczki
  
 
Czy warto przerabiać.....?
  
 
Jeżeli chodzi Ci o sam montaż takich szyb polecam Warsztat (oraz od niedawna sklep z częściami do Japońców) na ulicy Mogilskiej, teren GROMADY, na przeciwko Policji, jak będziesz sie wybierał skontaktuj sie zemną podam Ci więcej szczegółów, i załatwie może jakiś rabacik
Warsztacik ma stały kontakt z jednym krakowskim ASO, więc fachowej pomocy nie zabraknie.
  
 
witam kolege!!!!!!!! jesli artur pisze o tym samym kolesiu co ja u niego byłem to polecam, polecam!!!! a tak wogóle to witam na TKP!!!
  
 
many - jakbyś razu musiał u mnie otworzyć okno pasażera to byś zrozumiał
zresztą kwestia cały czas jest otwarta...
no to jak, ktos da namiary w Wawie?
  
 
Ja chciałam, ale w serwisie tak całkiem po znajomości (w końcu odebrali sobie zarobek) odradzili mi tą inwestycje. Nie pamiętam szczegółów, ale chodziło coś, że te domontowywane konkretnie do Yarisów są kiepskie i szczerze nie polecali mi. Ale nie wiem jak jest z montażem gdzie indziej niż w ASO, tu nie będę się wypowiadać.

Pozdrawiam
Katka