Lotka tylnej klapy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Chcialbym zamontowac na klapie esa cabrio lotke w takim stylu









orientuje sie moze ktos z jakiego auta podejdzie taka lotka bez wiekszej rzezby?
  
 
w essie nie bedzie pasowac bo ma krotki tyl, jak bys chcial to mam spojler tanio do sprzedania
 
 
jaka cena spojlera
  
 
Cytat:
2008-02-05 16:20:53, Adus20 pisze:
w essie nie bedzie pasowac bo ma krotki tyl, jak bys chcial to mam spojler tanio do sprzedania



ale to jest cabrio... to nie ma tak krotkiej klapy jak HB... masz jakas fote swojego spoilera?
  
 
Cytat:
2008-02-05 16:00:40, vek1986 pisze:
Witam Chcialbym zamontowac na klapie esa cabrio lotke w takim stylu orientuje sie moze ktos z jakiego auta podejdzie taka lotka bez wiekszej rzezby?



A ja mam pytanie : Po Co??
  
 
Cytat:
2008-02-05 17:46:39, Bartek8 pisze:
A ja mam pytanie : Po Co??



bo mi sie podoba takie cos
  
 
Cytat:
2008-02-05 18:07:02, vek1986 pisze:
bo mi sie podoba takie cos



Dziękuje za odpowiedz
  
 
ja tez myslalem o lotce na klapie... ale odeszlo mi to wraz z checia podczepienia progow od RSa... wystarczy ze go opuszcze na glebe i bedzie dobrze no ale kwestia gustu a o tym dyskusji nie ma
  
 
ale przeciez w essie jest takie cos na klapie, ona jest tak włąsnie podgięta w góre.
  
 
Cytat:
2008-02-05 18:40:10, diabel_21 pisze:
ja tez myslalem o lotce na klapie... ale odeszlo mi to wraz z checia podczepienia progow od RSa... wystarczy ze go opuszcze na glebe i bedzie dobrze no ale kwestia gustu a o tym dyskusji nie ma



Tez chce progi z rs'a i dokladke na tylni zderzak rs'a a na przod chyba dokladka z laguny pojdzie. Zalezy jak to wszystko cenowo wyjdzie i od moich luznych funduszy Czeka mnie lakierowanie przedniego zderzaka, wiec do tego czasu chcialbym wszystko skompletowac.

Cytat:
2008-02-05 18:40:30, fryszard pisze:
ale przeciez w essie jest takie cos na klapie, ona jest tak włąsnie podgięta w góre.



masz racje... ale chcialbym to bardziej uwydatnic... to jest ledwo zauwazalne... dopiero gdy o tym napisales i jak sie przyjzalem to to zobaczylem tak bylem przekonany ze to jest plaska powierzchnia

[ wiadomość edytowana przez: vek1986 dnia 2008-02-05 21:27:21 ]
  
 
a ja bym chciał spoiler na klape od RSa. full wypas
  
 
Cytat:
2008-02-12 00:43:10, MK5_essik pisze:
a ja bym chciał spoiler na klape od RSa. full wypas



Bardzo długo szukałem czegoś co podkreśli linię, będzie delikatnym akcentem i nie zepsuje całości. I według mnie masz rację, bo to jedyny spoiler pasujący do tego auta. Reszta za bardzo rzuca się w oczy. Tyle, że jest dość popularny. Więc postawiłem na czystą linię