Wolny temat, czyli spokojne rozmowy klubowiczów - Strona 101

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
lubię
  
 
Adam, jezeli uważacie ze powinienem przestać być moderatorem - nie ma problemu. Nie mam z tym problemu.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
tylko ? a co z .." Moderowane przez: Góral, mwarchalowski, sebioza" ??

Andrzeju, czy ja się pytałem żebyś ustąpił ? chodzi mi bardziej o starych Ładziarzy, którzy się wykruszyli i praktycznie nie biorą udziału w życiu klubu od lat ...
  
 
Adam, my jesteśmy cieciami tutaj. Nie mamy wielkich uprawnień. A ci starzy moderatorzy, kto wie kiedy zaglądali tutaj ostatni raz.
  
 
już ci mówię :
Góral - 2018-05-13, mwarchalowski - 2017-11-06 a sebioza - 2018-11-11. choć nie koniecznie na tym forum ale na motonews.
Pełny angaż
  
 
No to już rozumiesz?
  
 
no nie bardzo
  
 
No i ja też
  
 
Pisałem z mwarchalowski'm i zasugerował mi abyśmy zrobili wybory do rady LKP.
Prosił o wybranie 2 osób i on im nada pełne uprawnienia
moja propozycja :
1. Szokolad
2. nie wiem ale mogę to być ja lub Glod

Generalnie dlatego bo:
- się znamy na mechanice i pomagamy, a jak się nie znamy to nie pier....my głupot
- jesteśmy aktywni na LKP po 10 lat już chyba,
- Łady znamy od podszewki i jesteśmy aktywni w prawie każdym temacie, jeśli czas na to pozwala.

Małych adminów bym zostawił
  
 
Morphio zostań naszym wodzem i prowadź ku świetlistej przyszłości Szkło niech zostanie kierownikiem porad serwiso2ych a Grzesiek dobrym duchem naszego forum=-O=-O=-O=-O
  
 
Jak dla mnie żadna Rada na tym etapie nie jest potrzebna. jakies dodatkowe władze nic nie zrobią o ile nie będzie więcej chętnych do działania.
Potrzebni są raczej moderatorzy z pełnymi uprawnieniami którzy są obecni stale na forum, którzy nie przeszkadzają, a jedynie gaszą bezsensowne spory, mogą poczyścić statusy itp.
Jeżeli jesteście zadowoleni z mojej pracy, pracy Wadima w moderowaniu forum to dodajmy jeszcze Adama (Morphio) do pełnej moderatorki i 3 wystarczy. No chyba że macie inną opinię na nasz temat, inne wizje i oczekiwania to chętnie podyskutujemy, jeżeli uważacie że inna forma działania jest potrzebna to również, ale proszę o konkretne propozycje a nie jedynie coś rzucone w kosmos "niech ktoś zrobi coś"...

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2018-11-29 22:20:49, andrzej_krakow pisze:
Jak dla mnie żadna Rada na tym etapie nie jest potrzebna. jakies dodatkowe władze nic nie zrobią o ile nie będzie więcej chętnych do działania. Potrzebni są raczej moderatorzy z pełnymi uprawnieniami którzy są obecni stale na forum, którzy nie przeszkadzają, a jedynie gaszą bezsensowne spory, mogą poczyścić statusy itp.



Połowicznie się zgadzam z Tobą. Rada to rada, ale czasy się zmieniły i jest na tu tylko kilka osób aktywnych. I tak nikt nie zwraca uwagi na osoby z "rady" bo już wcale się nie udzielają. Czy zmiana osób w radzie coś zmieni? Ciężko powiedzieć, a raczej nic.

Jest i tak jak piszesz - więcej chętnych do działania potrzeba. Może jako moderator z dużym stażem sam zachęcisz do działania?
Jakby nie było, osoba nie znająca forum wchodzi, patrzy i jak widzi moderatora, to dla niego jest to "ktoś ponad całą grupą, trzymający władzę". Jak na razie zaczyna się i kończy na rozmowach na forum, bez widocznych działań. Albo stawiamy kropkę i zaczynamy coś działać albo ograniczamy się do rozmów na forum, czyli wszystko pozostaje bez zmian.

jest nas garstka ludzi wypowiadających się, reszta forumowiczów wchodzi i boi się cokolwiek napisać, tego to już pojąć całkowicie nie umiem. Skoro działamy jako Klub, poruszamy problem "być albo nie być", to chyba każdy Ładziarz klubowy powinien poczuć obowiązek wypowiedzenia się, a niestety myśl przewodnia "olać wszystko, bo wszystko samo się zrobi..." jest nagminna.
  
 
trupiarnia
  
 
No i to tyle w temacie Rady itp, jak widać zainteresowanie jest przeogromne....

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Andrzeju zainteresowanie wśród użytkowników nie jest przeogromne tylko zajebiście przeogromne=_=😁😁😁😁😁 łada w garażu a nowy nabytek czyli Ascona u blacharza...........
  
 
Nawiązując do tematu, przytoczę moje doświadczenia w działalności pewnego szacownego, wiekowego stowarzyszenia. W pewnym momencie wracał, jak bumerang problem wdrażania nowych "młodych" członków w struktury. "Młodzi", jak zwykle pytali się, co ja będę z tego miał. Taki zwykły materialny rachunek zysków i strat. Czego by nie powiedzieć i zrobić, to zawsze wychodziło z tego "nic".
Reasumując, wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach (Ja sam się z nimi identyfikuje) liczy się kasa i prestiż, czego nie możemy tutaj zapewnić.

Przykładem wspomnianego powyżej stowarzyszenia, zalecam, abyśmy zrobili wybory i ciągnęli dalej ten wózek, czy też dalej pchali to stare auto.

A13
  
 
Ja bym mógł napisać kto konkretnie powinien zostać adminem, ale mi nie wypada. Ale dodam, musi być praktycznie non stop na forum, znać się na Ładach, robić poprawki błędów, robić to za darmo i td.
  
 
I nie być konfliktowym 😏

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
i w tym momencie kandydatura SZOKO odpadła w konkursie na szefa LKP
  
 
Konflikt był tylko jeden, i sam się wyeliminował. Tyle w temacie. A adminem być nie muszę, nie mam parcia na to, choć osobiście uważam, że powinienem. Możecie wybrać alixi, bo on w sumie dużo zrobił dla klubu i jeszcze więcej zrobi. No i do powiedzenia ma najwięcej.


[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2018-12-02 19:58:58 ]