Wolny temat, czyli spokojne rozmowy klubowiczów - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Janisz co to jest????


Troche polityki
www.racja.org.pl Polska sojalna, nie klerykalna!


nieźle się ubawiłem - to jakaś przechowalnia dla emerytowanych działaczy???i Ty się w to bawisz? ile ty masz człowieku lat??? jesteś już na emeryturze? jeśli już się w to bawisz to może nie tutaj?mmnie to przeszkadza i nie po to zakładałem klub łady żeby siać tu jakąś idiotyczną propagandę...to żenujące.i nieżycze sobie...
Możesz to usunąć i wstawić sobie jakiś mnie wkurzający podpis? Polityki chyba ma tu nie być. Nie życzę sobie tego w samochodowym klubie

  
 
Cytat:
2008-04-23 23:33:03, Pawel_66 pisze:
Janisz co to jest???? Troche polityki www.racja.org.pl Polska sojalna, nie klerykalna! nieźle się ubawiłem - to jakaś przechowalnia dla emerytowanych działaczy???i Ty się w to bawisz? ile ty masz człowieku lat??? jesteś już na emeryturze? jeśli już się w to bawisz to może nie tutaj?mmnie to przeszkadza i nie po to zakładałem klub łady żeby siać tu jakąś idiotyczną propagandę...to żenujące.i nieżycze sobie... Możesz to usunąć i wstawić sobie jakiś mnie wkurzający podpis? Polityki chyba ma tu nie być. Nie życzę sobie tego w samochodowym klubie



Qrdeczka - Paweł, żenujące to chyba jest to, że cały czas podkreslasz, że to jest Twój klub, że Ty go założyłeś, etc. Aż bokiem to już wychodzi. Nie jesteś chyba jego właścicielem. Może i kiedyś coś zainicjowałeś, ale już dużo wody upłynęło i wielokrotnie byłeś bliski "sukcesu" rozwalenia Klubu. Pamiętaj, że tutaj jest też sporo innych osób tworzących ten Klub, jest Rada, są wybrani moderatorzy, etc. To nie jest Twoje królestwo, tutaj są demokratycznie wybrane struktury, etc. To już nie jest Twoja własność... Może trzeba zmienić nazwę Klubu na np. Klub Łady PL i zostawić LKP tylko dla Ciebie?
Do tego ten autokratyczny ton, jakbyś miał monopol na prawdę obiektywną, pouczał tonem nie znoszącym sprzeciwu niczym pan feudalny swoich chłopków... Jak tylko kogoś poglądy nie zgadzają się z Twoimi, to tyle jest w Tobie złych emocji, wręcz nienawiści, że zastanawiam się, czy to się nie kwalifikuje na jakąś terapię... Co się chłopie z Tobą dzieje, jakieś problemy w domu, w pracy?
  
 
Cytat:
mmnie to przeszkadza i nie po to zakładałem klub łady żeby siać tu jakąś idiotyczną propagandę...to żenujące.i nieżycze sobie...



G...wno zakladales krakowski mącicielu! Sam nie zrobiles nic. Idea klubu wyszla z ust moich i Leszka, jesli juz ma byc scislosc. Poszukaj w archiwach auto-lady, jesli nie wierzysz. Wiec nie uzurpuj sobie "zalozenia klubu". Byles co najwyzej jednym z kilkunastu (!!!) zalozycieli.

Cytat:
Możesz to usunąć i wstawić sobie jakiś mnie wkurzający podpis? Polityki chyba ma tu nie być. Nie życzę sobie tego w samochodowym klubie


Od pilnowania porzadku jest moderator. A podpis, o ile nikogo nie obraza, a tak jest w przypadku Janisza, to wydaje mi sie, ze jest prywatna sprawa kazdego z userow. I fakt, ze TOBIE cos przeszkadza, jest tylko i wylacznie twoim problemem.
Mam wrazenie, ze od pewnego czasu zagladasz tu tylko w jednym celu - siania zamentu.

STAWIAM ZATEM PUBLICZNY WNIOSEK DO RADY O USUNIECIE PAWLA66 Z SZEREGOW KLUBU!

  
 
Panocki! Nie nerwowo! Pax prosze
  
 
Krystian, to moze pozamiatalbys, skoro juz tu wpadles?
  
 
hihihi, sorki, ale nie mogłem się powstrzymać...
A zawsze to Góral był ten zły...
  
 
Ty to zawsze bedziesz ten zly.... przeciez jestes z Warsiawki
Goral to Goral..... hehhehehhehhehh
  
 
Cytat:
2008-04-22 22:02:30 Janisz pisze
Kurcze czasem zdazało mi się zapomnieć zamknać drzwi na kluczyk w ładzie(choć ostatnio nie zamykam bo zamek sie popsul) ale dziś zapomniałem wyjać kluczyków ze stacyjki! Oczywiście nikt się nie połasił


A ja miałem przypadek ze będąc w Warszawie swoja Łada włamali mi sie do niej na parkingu przy Stadionie Dziesięciolecia . I była zamknieta. Zabrali wszystkie zakupy i tylko je, jakie zrobiliśmy do danego momentu, wszystko inne zostawili w spokoju(radio, narzędzia które wożę w bagażniku). Jak byłem tam następnym razem, samochód postawiłem w całkiem innym miejscu.
  
 
Oj stadion to byl specyficzny teren. A tam duzo braci zza Buga to wlam do Lady to dla nich cos normalnego
  
 
Cytat:
2008-04-24 00:48:33, adasco pisze:
Od pilnowania porzadku jest moderator. A podpis, o ile nikogo nie obraza, a tak jest w przypadku Janisza, to wydaje mi sie, ze jest prywatna sprawa kazdego z userow. I fakt, ze TOBIE cos przeszkadza, jest tylko i wylacznie twoim problemem. Mam wrazenie, ze od pewnego czasu zagladasz tu tylko w jednym celu - siania zamentu. STAWIAM ZATEM PUBLICZNY WNIOSEK DO RADY O USUNIECIE PAWLA66 Z SZEREGOW KLUBU!


o tym kto i co zakładał to już chyba było -wyjaśniło sięi nie wprowadzaj bajzlu. nie mam zamiaru an ten temat z Tobą dyskutować. Jesli Ci się nie podoba- możesz się wypisać
Koniec z polityką w klubie - to chyba jest jasne,że nie mamy tu sejmu
Jesli ktoś chce sobie chce politykierować - nie tutaj.
A wypisywać- wybacz ale nie Ty mnie będzisz.bezczelny się robisz coraz bardziej
  
 
Ktory z nas jest bezczelny - to nie mnie i nie Tobie oceniac. Niech oceniaja inni.

Oczywiscie, ze JA nie zamierzam Cie wypisywac. Nie mam takiej wladzy, od tego jest rada. Ale MOGE o to wnioskowac.

  
 
serdeczne pozdrowienia z Litwy, Vilnius

Pozdrawiam
igiers
  
 
Spasiba
  
 
Odnoszę wrażenie,że się nie rozumiemy. Jeśli tylko widze jakieś bezsensowne prowokujące teksty lub wastawki nie związane zupełnie z tym o czym w trawie piszczy - odzywam się. Bo nie widze tu jakoś miejsca na takie wkurzajace bzdety o jakichś politycznych tworach lub czyichś pogładach. Nie interesuje mnie to i tyle . napisałem juzwcześniej ,że to po prostu razi i wkurza.
Nie mam czasu pisać bo jestem akurat w trasie na wybrzeże, stoję na parkingu w Łodzi i stąd przesyąłm pozdrówki
I naprawdę - nie ma sensu wdawać się w jakieś idiotyczne dyskusje na tematy polityczne na samochodowym forum.
Myslę,że moderator czy tam rada nie am wątpliwości kto copowinien usunąć i kto prowokuje do takcuh tekstów jak tem moje.. Następny podpis Rogacka - też już jaikis czas temu o tym pisałem-kłuje w oczy i aż się sam gość prosi by go po prostu wykasować.
Ciezko to zrozumieć?
  
 
widze że mój podpis daje do myślenia. taka jest jego misja. nie mam zamiaru go na nazie kasować. jak kilka osób dorośnie do poziomu tego forum to go skasuję


  
 
Paweł byc może i byłeś jedną z osób która zakładała Lada Klub Polska
ale pamiętaj że FORUM to nie klub!!!! Forum wyznacznikiem Klubu, na forum możemy swobodnie wymieniać swoje opinie zdania etc.
A jeśli Cię jakiś temat nie interesuje to nie zabieraj w nim głosu.. nikt Ci nie karze abyś dorzucał swoje 5 gr to każdego wątku...
I przestań wszczynać nowe kłótnie bo zablokuję Ci dostęp do forum
a do tego MAM PRAWO!!!!!!
  
 
Cytat:
2008-04-24 11:14:43, Pawel_66 pisze:
Odnoszę wrażenie,że się nie rozumiemy. Jeśli tylko widze jakieś bezsensowne prowokujące teksty lub wastawki nie związane zupełnie z tym o czym w trawie piszczy - odzywam się.


Po pierwsze - po co? A po drugie - w jakiej formie. Nie mozesz spojkojnie napisac na PRIV Janiszowi, ze jego podpis Cie wkurza? Pomine juz fakt, ze jestes jedynym, ktory zwrocil na niego (podobnie jak na Rogackowy) uwage.... wiec moze jestes przewrazliwiony? Nie zastanawiales sie nigdy na tym, ze z jakiegos powodu nikt inny sie nie odezwal?

Cytat:
sam gość prosi by go po prostu wykasować.


Wysun wniosek do rady. Masz prawo i mozliwosc.
  
 
po pierwsze to chciałem zauważyć iż znajdujemy się w dziale hide park (dla tych co mają forum z podziałem na kategorie) , więc jeśli komuś nie pasuje swoboda tu panująca, to niech tu najnormalniej nie zagląda.

po drugie to chciałem zauważyć nieśmiało iż wątek ogólny nie jest miejscem do zgłaszania pretensji, żali czy innych roszczeń.
Wszelkie tego typu sprawy, poza wnioskami formalnymi do zarzadu klubu, załatwiamy WYŁĄCZNIE na priv bezpośrednio z osobą, której dotyczy temat.

po trzecie: znajdujemy się na forum klubowym, a nie na samochodowym. to miejsce w sieci jest formą spotkań klubowiczów, na których to treść rozmów jest dowolna. jedyne ograniczenia, to zachowanie odpowiedniej formy i kultury wypowiedzi, przestrzeganie zasad netykiety.

Dość mamy przepychanek na forum, bo to nie poprawia wizerunku.
Wszelkie próby zaogniania sytuacji kończyć się będą:

a) skasowaniem kontrowersyjnych wypowiedzi,
b) zablokowaniem dostępu do forum
c) usunięciem z klubu

Regulamin Klubu i forum dotyczy WSZYSTKICH, wszyscy więc podlegają sankcjom z tych regulaminów wynikających.


Cytat:

Arii napisał:

...I przestań wszczynać nowe kłótnie bo zablokuję Ci dostęp do forum
a do tego MAM PRAWO!!!!!!



faktycznie moderator ma do tego prawo: pkt. 7 i 9 regulaminu forum
  
 
Cytat:
2008-04-23 23:33:03, Pawel_66 pisze:
Janisz co to jest???? Troche polityki www.racja.org.pl Polska sojalna, nie klerykalna! nieźle się ubawiłem - to jakaś przechowalnia dla emerytowanych działaczy???i Ty się w to bawisz? ile ty masz człowieku lat??? jesteś już na emeryturze? jeśli już się w to bawisz to może nie tutaj?mmnie to przeszkadza i nie po to zakładałem klub łady żeby siać tu jakąś idiotyczną propagandę...to żenujące.i nieżycze sobie... Możesz to usunąć i wstawić sobie jakiś mnie wkurzający podpis? Polityki chyba ma tu nie być. Nie życzę sobie tego w samochodowym klubie



Nie jestem emerytem, mam 24lata, nie będziemy tu o polityce dyskutować choć to nie chodzi o polityke tylko o wpływ kościoła w polsce ale o tym też nie będziemy tu dyskutować. Za duzo tu moherów rydzykowych. Podyskutujmy o naszych samochodach. Moim podpisem chciałem poprostu poinformować że cos takiego istnieje bo w kampaniach wyborczych w tv będzie widać tylko 3 partie.
  
 
Cytat:
2008-04-24 19:41:42, janisz pisze:
Za duzo tu moherów rydzykowych.



JEDEN to duzo?