Wolny temat, czyli spokojne rozmowy klubowiczów - Strona 102

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
szoko na szefa to ja sie nie nadaje ani wiedzy ani wyglądu ani charyzmy a na forum wchodze żeby działo sie cokolwiek ....... ciebie wadim nie znam osobiście ani nic do ciebie nie mam ale z wcześniejszych wpisów wnioskuje że jesteś lordem ciemnej strony mocy i zbyt pochopnie wyciągasz swój laserowy miecz
  
 
No widzisz, nie znasz, ale opinie już masz. W życiu jest tak: sto razy pomożesz, to nie zauważą, ale raz pokażesz różki, i już jesteś beeee. A zadałeś sobie pytanie, dlaczego tak się działo?

A lorda ciemnej strony mocy poznałeś na zlocie, tyle że byłem tak ciemny, że mnie nie pamiętasz.


-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2018-12-02 20:35:48 ]
  
 
i po co ja cokolwiek tu pisze..... aby wam nie było smutno to do końca roku nie będe sie tutaj udzielał a wszystkim ładziarzom w TYM też tobie SZOKO życze wesołych świąt BOŻEGO NARODZENIA I wszystkiego najlepszego w NOWYM ROKU
  
 
Zamiast się fochować, lepiej zajrzyj do tematu kalendarzy, może Ci się spodoba i będziesz chciał go mieć.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2018-12-02 19:52:04, SzokoLada pisze:
Konflikt był tylko jeden, i sam się wyeliminował. Tyle w temacie. A adminem być nie muszę, nie mam parcia na to, choć osobiście uważam, że powinienem. Możecie wybrać alixi, bo on w sumie dużo zrobił dla klubu i jeszcze więcej zrobi. No i do powiedzenia ma najwięcej. [ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2018-12-02 19:58:58 ]



Sorry Wadim, jak wszyscy cenię Twoja wiedzę i chęć pomocy, ale czy sam czytasz co napisałeś?
Po pierwsze admin nie może być konfliktowy - tutaj wiesz jak jest.
A po drugie co takiego Ty zrobiłeś dla klubu???? Pomijając personalną pomoc innym która jest naprawdę ważna ale co zrobiłeś do samego klubu???

Jak dla mnie jak już chcemy/musimy mieć jakiegoś nowego admina to ja głosuję na Morphio


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Nie może być konfliktowy? Poczytaj stare posty starych adminów, to wtedy możemy dyskutować. Ale co tam. Według mnie, to co napisałeś na mój temat, to tak samo, jak z PiS i PO. Pewnie, że może być i Adam, ale zdecydowanie będzie lepszy GLOD. A co do zaangażowania w klub, to zapewne mam większe od ciebie. Więc kto jak kto, ale ty mnie nie rozliczaj.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Jak chcesz być adminem to musisz wysłuchać opinii innych. Co do zaangażowania w klub jako taki - proszę nie ośmieszaj się.... Zloty bojkotujesz albo się obrażasz, a co do moderowaniu to na razie tylko powodujesz konflikty. Nie każdy ma taka wiedze jak Ty, nie każdy żyje tylko i wyłącznie Ładami. Ludzie tez mają inne priorytety, ale to nie powód aby ich obrażać i się czepiać. Tym bardziej z wulgaryzmami.
A co do mojego zaangażowania - ja przynajmniej coś robiłem ( organizacja 2 zlotów, jednej edycji koszulek - czego zapewne nie pamiętasz). A Ty co?

Zresztą nie o mnie tu mowa, ja się nie pcham do "przewodniczenia" klubowi, moja rola to jedynie czyszczenie forum.

Po prostu uważam że akurat Ty się kompletnie nie nadajesz na admina.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Mam ładę ,no mam ,jutro będzie futro jak dożyję a kilo czereśni jest po dwadzieścia złotych.Szoko lubię i Was wszystkich też ,takich jakimi jesteście .Mówicie coś o zasługach ,nie znam się na tym,głosując na kogoś będę przeciwko innemu więc nie biorę stron .Nie znam się ale się wypowiadam a poza tym mam ładę .Wielce szanowny kolego Anilixhi odzywaj się PROSZĘ (nie mam z tym wyrazem problemu ).
  
 
Ja skończyłem ten temat.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
A powiedzcie mi .... po kiego ch..a Wam ten admin i ta Rada? Bo nie czaje? Zeby klub rozruszac trzeba zaangazowanych ludzi a nie adminow czy Rady. Komuna juz minela.

Co do kalendarzy nie chce. Wolalbym podkoszulki. Pisalem juz o tym.
  
 
Cytat:
2018-12-04 07:36:49, gregoryj pisze:
A powiedzcie mi .... po kiego ch..a Wam ten admin i ta Rada? Bo nie czaje? Zeby klub rozruszac trzeba zaangazowanych ludzi a nie adminow czy Rady. Komuna juz minela. Co do kalendarzy nie chce. Wolalbym podkoszulki. Pisalem juz o tym.



Zaangażowanych ludzi mało, problem przewija się długo.
Skoro chcesz, to może podejmiesz się wyzwania i w tym roku poświęcisz trochę czasu i zrobisz podkoszulki?
  
 
Ja na to patrzę z innej strony. Przewodniczący i udział w radzie to zaszczyt, ale i odpowiedzialność na czas całej kadencji. Funkcja przewodniczącego (prezesa) z tego co zauważyłem, jest ciężarem, ciąży na nim (wizualnie przygniata do ziemi).

Dyskusja w tym temacie, to dobry znak. Uważam, że Rada jest potrzebna, chociażby po to, aby określić przyszłoroczne ogólnopolskie spotkanie i rozdzielić obowiązki z tym związane.
Ja osobiście w tym temacie, mam w głowie projekt trzech pucharów w formie tłoków (jak w tym filmie Disneya - Auta) za jakiśtam konkurs, powiedzmy piękności.

A13
  
 
ja ze swojej strony mogę dodać, że można zmienić ośrodek. Jeżeli za każdym razem trafiamy na studencki melanż i za każdym razem ktoś od nas tam do nich lezie pomimo, że tamta ekipa tego nie chce to można jednak zmienić miejscówkę na kemping obok.
A, no i można by się jakoś dogadywać z numerami telefonów, bo w tym roku trudno było zgadnąć kto jest, kogo nie. Czy ktoś zaklepał domek czy nie.

Co do rady to.. Jak chcecie. Przydadzą się tacy moderatorzy aby byli na forum a nie wymarłe dinozaury.
A co do ruchu i działania na forum: wzajemne zgryźliwości na pewno skutecznie odstraszą nowych członków. Myślę, że części też nie chce się walczyć z starymi członkami o palemkę pierwszeństwa (czyt. mi). Nie każdy też musi być tak zaangażowany, że aż tupie. Nie można też ciągle narzucać "zróbcie coś!.
Niech Ci, którzy czują się na siłach na organizację mają wolną rękę, Ci co chcą pomóc niech pomogą. Malkontenci morda w kubeł. Reszta podpowiadać i wspierać.
  
 
Chłopaki? Na ilu forach jesteście? Ja na co najmniej kilku. Zawsze są zgrzyty. Nie da się inaczej, bo ludzie są różni. Konflikty są częścią społeczności. Nie da się tego wykluczyć. Ja jak trzeba, pochwalę, a jak trzeba opierdole. Nie robię nigdy dobrej miny, dla złej gry. Na innych forach administrator usuwa wszystko, co mu się nie podoba, a u nas jest dyskusja. Co lepsze? Myślę osobiście, że dyskusja.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2018-12-04 09:46:58, glod pisze:
Zaangażowanych ludzi mało, problem przewija się długo. Skoro chcesz, to może podejmiesz się wyzwania i w tym roku poświęcisz trochę czasu i zrobisz podkoszulki?



Ze mna jest taki problem ze nie siedze tylko w Ladach. To jedno z wielu. Z tymi podkoszulkami to bym zrobil, jakbym wiedzial jak zapewnic dobra jakosc, a nie wiem. Byle co to mozna zamowic na alledrogo.

Siedze od lat na skodovce. I tam byl prezes i zarzad klubu. Skonczylo sie to 2 lata temu jeszcze wieksza kicha niz jest tutaj. Koniec z koncow, bardziej zaangazowany kolega zorganizowal zlot caloroczny, bo glowni prezesi i zarzad nie mieli ochoty zeby cokolwiek nowego wprowadzic, chociaz oferowano im pomoc lokalna. A ustapic ze stanowisk nie chcieli ... wiec mowie tylko .... byly stanowiska i jeszcze gorzej skonczylo sie niz tutaj.

Bo z tego co sie orientuje frekwencja na zlotach lady jest wzrostowa mimo organizacji tak naprawde w ostatnich dniach i na luzaka
  
 
Ja znając zaangażowanie w klub i forum, mogę polecić jedynie GLODa. Nie jest konfliktowy, robił dużo, a nie tylko mielił językiem głupoty.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
A ja tak jak i gregoryj uważam ze żadna Rada nie jest potrzebna, jedynie wymiana "pełnych moderatorów" z nieaktywnych na aktywnych.


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Ja jestem przychylny

Do krawca Mośka przychodzi klient.


Chciałbym zamówić garnitur - mówi klient.

Tylko jest jedno ale.

Tu chrząka, stęka, wreszcie wydusza z siebie: - Panie krawiec, to trudne zadanie dla pana, bo ja
jestem garbaty.

Mosiek: - Jaki garbaty? Po co od razu takie słowo? Panie klient! Pan nie jesteś garbaty! Pan jesteś Przychylny! I ja już pana lubię!
  
 
Z tymi kłótniami na forach to różnie. Podaj dwa skrajne przykłady - forum Zastavy i Civicklub. Pierwsze - pełna kulturka. Siedziałem tam kilka tygodni i mogę polecić jako wzór Klubu. Waśni i zatargów nie uświadczyłem. Civicklub - masa różnych ludzi, przeważnie młodych, różnie się zachowywujących. Hitem był temat (już nie pamiętam czy na samym forum czy FP) gdzie koleś zapytał o jakąś kwestię z popielniczką na co usłyszał wiele odpowiedzi w stylu: "Co z ciebie za pasjonat marki skoro palisz w Hondzie ?" No proszę was...

Osobiście uważam, że nasze forum może i powinno trzymać wysoki poziom. Pamiętajcie, że w przeciwieństwie do forów FSO nie jest nas dużo i tym bardziej powinniśmy trzymać się razem. W jedności siła ! Gdy będzie spokój na forum ludziom będzie chciało się opisywać swoje auta, jeździć na zloty itd. Ale tylko w takim przypadku, w żadnym innym.

Jeżeli chodzi o moderatorów to na razie widzę to tak:

1. Andrzej
2. Grzesiek
3. ???

Nie wiem kto nadawałby się na "trzeciego", musiałbym się porządnie zastanowić.

Pzdr.

[ wiadomość edytowana przez: emde dnia 2018-12-08 08:08:16 ]
  
 
Z tymi kłótniami na forum to różnie.

Wielce szanowny kolego emde ,odniosę sie do tego zdania a nie do Ciebie.
Regulacja zaworów ,regulacja gaźnika ,zapłonu czy ustawienie zbieżności może być czynnością trudną lub łatwą ,trzeba sobie zadać trudu aby opanować ten chaos
Nie dla każdego ale dla tego kto ma ochotę czy czuje potrzebę lub nie zna polecam regulację hipokampu ,można ,trzeba tylko chcieć .
Daniel Goleman
Emocje destrukcyjne.