Wolny temat, czyli spokojne rozmowy klubowiczów - Strona 107

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tylko że karoseria jest na tle typowych aut z polskiego podwórka i na jednej ze ścian jest napis SKLEP, więc to może być naprawdę na polskiej ziemi.
  
 
wreszcie ..... po 8 miesiącach od zakupu i wydaniu kupy kasy w remont całościowy opla ascony c sprzęt jeżdzi i naprawde jest sie czym pocieszyć ... pojazd z innej bajki niż moja 2107 choć też ma tylko 75 koni mechanicznych z co prawda 1.6 pojemności ....to tak jakbym sie przesiadł z roweru na motorower
  
 
Wiesz, nie tak ważna jest moc silnika, jak moment obrotowy. Moc na wpływ na prędkość maksymalna, a moment na przyspieszenie. Stąd takie odczucia. Przedni napęd, przełożenie i inne czynniki robią a Opla króla.
  
 
Nasze forum nie zajmuje sie polityką i tym całym POLITYCZNYM szambem gdzie toczą się waśnie polsko-polskie ale PANOWIE nie wytrzymałem i musze coś skrobnąć odnośnie MARSZU TOLERANCJI W BIAŁYMSTOKU ..... to nie jest marsz tolerancji tylko nietolerancji ale wobec postaw które ja uważam za właściwe tzn BÓG HONOR OJCZYZNA .NIE JESTEM FASZYSTĄ ALE W TVN WMAWIAJĄ MI ŻE TACY JAK JA KTÓRZY NIE UZNAJĄ IDEOLOGII LGBT SĄ SPRAWCAMI TEJ ZADYMY.... NO SORRY.ale nie może być tak że mniejszość tęczowa narzuca swoją ideologie większości....NIE jestem słuchaczem RADIA MARYJA ani miłośnikiem PISU ale takie przedstawianie sytuacji gdzie patrioci nie mają nic do powiedzenia a tylko KOLOROWA TĘCZA jest WYZNACZNIKIEM kierunku rozwoju naszego kraju...... to jest jakaś paranoja.....od 3 dni w wiadomościach tylko marsz białystok a kurwa nie ma innych tematów ....DZIĘKI TEJ CHOREJ NARRACJI TELEWIZJI TVN wiem jedno jeszcze jedno pokolenie i zrobią z POLSKI kraj gejów i lesbijek gdzie tacy jak ja będą wtedy prześladowani a w parku I tramwajach będzie napis WSTĘP TYLKO DLA LGBT ciekawe co wtedy przekaże w wiadomościach TVN . Jeszcze więcej takich prowokacyjnych marszów a faktycznie ktoś nie wytrzyma i wybuchnie wojna polsko-polska a nasi sąsiedzi czy z zachodu czy ze wschodu tylko czekają na ten moment i pod płaszczykiem obrony demokracji dokonają kolejnego rozbioru NASZEJ OJCZYZNY brawo środowiska lewackie za taki plan brawo LGBT za wykreślenie POLSKI z mapy EUROPY ...tu gra już nie idzie o to czy wolno protestować czy nie tylko o dużo ważniejszą kwestie O PRZYSZŁOŚĆ POLSKI I NOWYCH POKOLEŃ ....ALE SIE ROZPISAŁEM
  
 
A może to jest kość niezgody rzucona nam dla odwrócenia uwagi ? Zarówno inkwizytorzy jak i jihadyści miłują pokój jak wiemy .Teatr dla mas.
  
 
Tu chodzi o coś więcej, Panowie. Nie o jakieś tam prawa...

Chodzi o stopniową "wymianę" całego społeczeństwa. Jego sposobu myślenia. Tzw. inżynieria społeczna. Bezmyślnymi masami łatwiej kierować. Kiedyś już na wschód od Polski, kosztem milionów istnień ludzkich, próbowano to przerabiać ale na szczęście się nie udało.

Najśmieszniejsze jest to, że osoby spod znaku lgbt są tylko "pacynkami" w rękach ludzi typu Soros i inni. "Pożytecznymi idiotami".

Ale, żeby to dobrze zrozumieć trzeba zagłębić się trochę mocniej w temat.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Przy wzmożonej i agresywnej propagandzie ideologii LGBT należy szczególnie uważać, aby wspólnota poglądów nie zamieniła się we wspólnie dzielone łoże.
Czuwaj!
  
 
Cytat:
2019-07-10 20:33:02, alinixhi pisze:
wreszcie ..... po 8 miesiącach od zakupu i wydaniu kupy kasy w remont całościowy opla ascony c sprzęt jeżdzi i naprawde jest sie czym pocieszyć ... pojazd z innej bajki niż moja 2107 choć też ma tylko 75 koni mechanicznych z co prawda 1.6 pojemności ....to tak jakbym sie przesiadł z roweru na motorower



to cos Ty tam wyrabial w tej Asconie? Blacharka calosciowo? mechanicznie tez?

Ja mam kadetta, tez 1,6 75 koni ale w automacie. i to z kolei lagodnie przyspiesza. Lada, czy czymkolwiek co ma 60 koni spokojnie by kadetta wyprzedzilo. Ale komfort, trzymanie sie w zakretach, uklad kierowniczy to juz inna bajka, duzo duzo lepiej
  
 
Liczniki cyfrowe?
  
 
Z chęcią bym się wybrał na zlot, ale wydłużył mi się tydzień pracy do braku dnia wolnego.
Może jakoś uda się cokolwiek poprzestawiać, ale będzie ciężko.

Swoją drogą w weekend odwiedziłem Moto Legends na Expo.
Ład sztuk 2- 2107 i Samara oraz Tavria. Z racji choroby układu centryczno-kombinującego, jak zwykle doszukiwałem się nieścisłości. Przy 2107 znaczek z kombi z napisem Żiguli..... i takie tam drobnostki, Samary nie oglądałem już tak wnikliwie, bo to co widziałem u reszty zniechęciło mnie do dalszego czepiania się szczegółów.





Co zauważyłem, zainteresowanie największe Polskim Porsche, amerykańcami i odpicowanymi i "odpicowanymi" produktami rodzimej produkcji.

Do rzeczy - mam nieodparte wrażenie, że powoli wystawia się najgorsze padliny, żeby tylko pokazać jak samochód, tzn jego bryła wygląda. Myślałem, że jak z pasji do motoryzacji to nie z miłości do szpachli i nie w małżeństwie z nietrafionym kolorem, czy innymi problemami natury druciarstwa.

Żyłem w przekonaniu, że na wystawie to są samochody wypicowane na glanc, no ale można szybko odczuć, że tak nie jest.

Wystawiają Testarosse z porysowanym lakierem od myjni, Srojs Srojs malowany bez ściągania uszczelek z popękaną szpachlą, lakiery zważone, szpachla nie wyszlifowana tak że oczy bolały.
Wystawiał się również nasz serdeczny forumowicz Łukasz ze swoim najnowszym nabytkiem prosto z za oceanu



Słowa kolegów z automobilklubu: Ty przestoń juz robić w ciula ludzi, przecież to mosz Pobieda :d


  
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU I JAK TO MAWIA MÓJ SZWAGIER OBY HUJ STAJAŁ I DIENGI BYŁY
  
 
no grubo jest bo grzesiek i jego lada 2104 są jednymi z bohaterów złombola 2019 na canal plus odcinki co poniedziałek wieczorem na canal warto zobaczyć wyprawe do irlandi czyli krew pot łzy i nasz kolega z forum ..... rozumiem że w tym roku turcja złombolowa będzie .....ja tym razem jade ale skodą favorit ...co prawda to będzie mój pierwszy złombol ale od czegoś trzeba zacząć.....
  
 
Cytat:
2020-01-07 10:29:14, alinixhi pisze:
no grubo jest bo grzesiek i jego lada 2104 są jednymi z bohaterów złombola 2019 na canal plus odcinki co poniedziałek wieczorem na canal warto zobaczyć wyprawe do irlandi czyli krew pot łzy i nasz kolega z forum ..... rozumiem że w tym roku turcja złombolowa będzie .....ja tym razem jade ale skodą favorit ...co prawda to będzie mój pierwszy złombol ale od czegoś trzeba zacząć.....



Czy grubo to bym nie powiedział.
Najciekawsze elementy zostały pominięte - sprzedawałem badania techniczne na lewo, rolowałem nadkola rurą z ogrodzenia i inne takie.... Jestem na początku, a potem może tez się zjawię, bo filmowcy zmienili ekipę. Coś ewidentnie nie pasowało. Fajnie to może wygląda, no ale niestety, reżyserkę widać. Stracone 6h w garażu a nikt nic nie pokazał.... takie uroki telewizji.
  
 
i jak tam u was wygląda kwarantanna u mnie ładzianka odkryta z plandeki grzeje sie w słoneczku siedze w domu co wieczór 1 kielon dla zdrowotności plus domowe remonty na które wcześniej nie było czasu a raczej chęci....dzionki mijają jeden plus że nie mam kredytów ani leasingów bo na olx coraz więcej ogłoszeń pod tytułem przekaże leasing..... oj coś czuje że za trzy miechy będzie wiele atrakcyjnych propozycji motoryzacyjnych a pomimo tego nabywców będzie jak na lekarstwo ....wygrani będą ci którzy mają gotówke a nie ci z dobrami materialnymi ...jak ktoś szuka mieszkania to za pół roku będziemy świadkami że łatwiej i taniej będzie kupić takowe niż sprzedać a ceny wrócą do normalności
  
 
Jest nadzieja na tańsze mieszkania pod warunkiem że wirus się wścieknie bo jeżeli będzie się cackał tak jak do tej pory to zapomnij .Fed luzowanie zaczął , czyli pies musi się kręcić szybciej wokół własnej osi od własnego ogona , musi przekroczyć prędkość inflacji.
  
 
Raczej nie liczył bym na tańsze mieszkania/domy. W dzisiejszych czasach waluta nic nie warta i każdy normalny będzie chciał lokować w twarde środki (mieszkania, ziemia, złoto), stąd nadal będzie drożej. Żeby było taniej, trzeba byłoby wybudować tyle mieszkań, żeby to stało i nie chciało się sprzedawać.
  
 
szoko wszystko zależy od tego czy ludzie będą mieli prace jak przyjdzie recesja ...a przyjdzie na pewno pytanie tylko z jakim nasileniem....żona pracuje w hipotekach i już jest panika czyli dużo wniosków o wakacje kredytowe a nowych umów jak na lekarstwo ....ludzie po prostu nie wiedzą co będzie za pare miesięcy a druga sprawa to najbardziej popularne mieszkania czyli plus minus 50m2 to ich wartość była grubo przeszacowana tyle w temacie
  
 
Każdy z nas ma rację a zarobi ten kto właściwie określi czas . Pieniądz wpływa, stopy nie są podnoszone na ten czas.
  
 
Po to jest ten wirus aby umów przybyło , płynność napędzić przestojami kredytami długami samorządowymi . Dobra ,starczy , tu o autach przecież jest.
  
 
U nas też się leje spirytus..., ale na ręce... Minimum obsady, reszta na zdalnym.