Wolny temat, czyli spokojne rozmowy klubowiczów - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Cytat:
2008-04-12 00:42:14, adasco pisze:
.... Wiec jak Juz Janisz bedzie bombardowal, to niech zachaczy o Piotrkowska 104, czyli lodzki urzad miasta.


Janisz będzie bombardował, a Pawła posadzą za nakłanianie do aktów terroru...
A tak serio, to fakt, trudno się nie wkurzyć... ja i tak mam szczęście bo wybywam na cały dzień, a w tym czasie robią remont na klatce schodowej, jak już wracam, to cisza, nikt już mnie kuje, nie wierci itd...
  
 
wiesz, jakby robil sasiad wiertarka, czy remont u MNIE na klatce, to ok, halas przez troche wytrzymiem...
ale jak tak napier... w polowie miasta? Wyobraz sobie, ze skuwaja dwie z 4 drog Wz i PN-PD w miescie - te w centrum.... Jednoczesnie!
A w tym samym czasie odcinaja kilkanascie innych ulic - ryjac dziury co kawalek.
  
 
Witam
Adam, wiesz ze to co robią na ulicach to jest naprawianie wieloletnich zapóźnień, z jednej strony to wkurza, a z drugiej wreszcie się zabrali za remonty dróg, bo niedługo nie dałbyś rady przejechać na drugą stronę miasta (w Polsce dowolnego zresztą) bez remontu zawieszenia.
Wkurza że naraz rozgrzebują wiele dróg, ale wiąże się to z wykorzystaniem funduszy unijnych, bardzo czesto narzucających ostre reżimy czasowe, a to też dobrze, bo jak do tej pory decyzje były wciąż odwlekane na świety nigdy.
  
 
Adaś, ty się ciesz że uwas euro nie będzie... ba jak u nas dostną sraczki, to rozkopią nawet to co własnie wybudowali, a ponieważ już przebimbali rok, to będzie to skondensowane i jeszcze bardziej upierdliwe.
chyba że nam zabiorą organizację, to wtedy kasa pójdzie na co innego i będzie spokój
  
 
A myslisz, ze nie zabiroa?
Mirek, ja sie wrecz ciesze, ze cos robia!
Tyle, ze nie powinni wszystkiego na raz! Zrobic jedno, potem zamknac i robic kolejna arterie, a nie wszystkie na raz.
Inna sprawa: tory w ulicy, w asfalcie. Asfalt wymienia tylko pomiedzy torami i 40 cm od nich - reszta zostaje stara, a jezdzace po niej maszyny budowlane dodatkowo ja zniszcza.
Albo remont skrzyzowania - wymieniamy tory i asfalt wokol nich na kierunku pn-pd, ale na WZ juz nie, bo po co? Niewazne, ze skrzyzowanie i tak bylo w calosci zamkniete i mozna bylo to myknac od razu. Dalej - na niby wyremontowanyo odcinku pn-pd jakies 50 m od skrzyzowania jest przeciecie sie torow z jezdna - tez nie remontowali. Potem - od skrzyzowania jakies 200 m starego toru - i znow remontowany odcinek. I tak cala ulica kilinskiego wyglada? Nie mozna bylo zrobic jednego odcinka od a do z, a nie tak ciapac?
  
 
Adaś, u nas za kwaczora było lepiej: najpierw położyli piękną nową nawierzchnię na prawie całej wisłostradzie, by po miesiącu w kilkunastu miejscach ją rozkopać w celu położenia nowej kanalizacji...
a oni mi bajdurzą o tunelu wzdłuż rzeki
  
 


ehh to były czasy ;]
  
 
Cytat:
2008-04-16 08:03:42, arii82 pisze:
ehh to były czasy ;]



ehh były były ...

LKP na naszej-klasie ?
  
 
adasco ma racje. Ja dodam od siebie jeszcze ze dziennnie to jest w ciagu 24 gozin oni pracuja przez gora 3 godziny!!!!Byl artykul jeszcze w gazecie zatrudnili jakichs kioskarza obok remontow zeby dokladnie notowal co robia kiedy i jak dlugo Co wlasciweie nie jest nowoscia bo to widac co sie dzieje.
Chcieliscie uni ?? macie uni!!! te socjalistyczne unijne pieniadze to sie tylko polska nimi za dlawi a potem bedzie musiala oddac 5 razy wiecej. zadlawi sie bo nie ma kto robic!!najpierw musi byc jako taka organizzacja zeby cos wyszlo.
Za to zaintersujcie sie wzrostem cen zywnosci , jak hurtownicy zaprzyjaznieni z masonami solidarnie trzymaja ceny wysoko pewnie po to zeby zwiekszyc infalcje i deficyt budzytowy i wprowadzic euroa ci co chcieli uni maja unie. socjalizm parszywy powraca co najlepeij widac na remontowanych ulicach. powazaniem bez jaj
  
 
Cytat:
jak hurtownicy zaprzyjaznieni z masonami solidarnie trzymaja ceny wysoko pewnie po to zeby zwiekszyc infalcje i deficyt budzytowy i wprowadzic euro



oczywiście tak robię cały czas, patrz podpis
  
 
Cytat:
socjalizm parszywy powraca



Prawde mowiac - nie moge sie doczekac.
I powrotu ubecji.....
  
 
Witam
Cytat:
2008-04-16 19:46:53, BA3_CCCP pisze:
. Chcieliscie uni ?? macie uni!!! te socjalistyczne unijne pieniadze to sie tylko polska nimi za dlawi a potem bedzie musiala oddac 5 razy wiecej. zadlawi sie bo nie ma kto robic!!najpierw musi byc jako taka organizzacja zeby cos wyszlo. Za to zaintersujcie sie wzrostem cen zywnosci , jak hurtownicy zaprzyjaznieni z masonami solidarnie trzymaja ceny wysoko pewnie po to zeby zwiekszyc infalcje i deficyt budzytowy i wprowadzic euroa ci co chcieli uni maja unie. socjalizm parszywy powraca co najlepeij widac na remontowanych ulicach. powazaniem bez jaj



Doooobreeee...., masz talent chłopie, opublikuj to gdzieś... myślę że w Toruniu, u ojca-dyrektora chętnie ten tekst przyjmą, pewnie załapiesz się na antenę, jak nie tam to może jakiś kabaret??
  
 
Powiem Wam, ze UE musi naprawde porzadnie sie zreformowac. I dlatego potrzebne sa ostre reformy gospodarcze i chyba jednak dazenie do federacji panstw. W tej chwili z tego co pamietam produkt europejski na swiecie to ok. 12%, za pare lat jak nic sie nie zmieni to bedzie ok. 4%. Wiec albo Europa bedzie robila cos w kierunku rozwoju albo zjedza nas Chiny i inne rozwijajace sie tygrysy.
  
 
Cytat:
2008-04-17 00:06:46, sheriffnt pisze:
Witam Doooobreeee...., masz talent chłopie, opublikuj to gdzieś... myślę że w Toruniu, u ojca-dyrektora chętnie ten tekst przyjmą, pewnie załapiesz się na antenę, jak nie tam to może jakiś kabaret??


  
 
Zalogowani na forum (3):
(tylko Lada Klub Polska) krycho - sheriffnt - zax

Czuwamy
  
 
Zalogowani na forum (2):
(tylko Lada Klub Polska) adasco - sheriffnt a gdzie Yanosik?
  
 
AgaKacper sprzedaje 110?
dlaczego ?

http://moto.allegro.pl/item344502320_lada_2110_sedan_1999.html
  
 
MOZE PO PROSTU 110 nie wytrzymala konkurencji?
Zreszta - pisza, ze widac korozje...
  
 
na nasze drogi to tylko lady i uazy sie nadaja a jak biadolicie nad waszymi drogami to zapraszam na ul. Wyszyńskiego w Wałbrzychu prawie jak poligon wojskowy
  
 
Kurcze czasem zdazało mi się zapomnieć zamknać drzwi na kluczyk w ładzie(choć ostatnio nie zamykam bo zamek sie popsul) ale dziś zapomniałem wyjać kluczyków ze stacyjki! Oczywiście nikt się nie połasił