Wolny temat, czyli spokojne rozmowy klubowiczów - Strona 100

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2018-10-05 18:41:25, SzokoLada pisze:
Raz dziewczynka, raz chłopaczek?


Żeby życie miało smaczek....
  
 
Cytat:
2018-10-04 21:06:00, SzokoLada pisze:
No to pany, który z was uprawiał sex z babą w ładzie?


No dobra, teraz Twoja kolej, opowiadaj.
Takie są zasady for internetowych. wymagasz od innych- wymagaj również od siebie.
Czekamy więc!
  
 
Wiesz jak wygląda GAZ 53? Tak więc wiesz, tegos...
  
 
Cytat:
2018-10-08 07:46:43, SzokoLada pisze:
Wiesz jak wygląda GAZ 53? Tak więc wiesz, tegos...



Myślałem że Pereira z Żukiem pobił wszystkich, ale z tym Gazem to żeś panie udał się na podryw, hehehe
  
 
Cytat:
Pereira pisze:
A że to było tuż pod dyskoteką,




A pod kościołem na ławeczce tuż pod dyskoteką! Kto przebije? 😜
  
 
Cytat:
2018-10-08 07:46:43, SzokoLada pisze:
Wiesz jak wygląda GAZ 53? Tak więc wiesz, tegos...



Ale trzeba przyznac ze GAZ 53 to najpiekniejsza ciezarowka na swiecie

Druga to nasz Jelcz z dwoma ślipkami
  
 
Wuj tam że z babą, ważne że w Gazie hehe. LOL
  
 
W Gazie, ale czy na gazie?!
  
 
Prowadzę, nie piję
  
 
quote]
2018-11-05 21:40:05, Mateusznia pisze:
Całkiem fajne autko: http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/oto-najnowszy-crossover-z-rosji-lada-xray-cross/5qxt5w?utm_source=swpromo&utm_medium=synergy&utm_campaign=moto_retargeting_nitro
[/quote]
  
 
całkiem fajne
  
 
Szkło, dobrze zrobiłeś zamykając wątek kalendarzy bo czytając wpisy kolejnych Lada maniaków umacniam sie w przekonaniu i może nie tylko ja, że po niektorych wszystko spływa.
jestem również zdania, że trzeba przedyskutować kwestię moderatorów.

co do fejsbukowego fanpejdza, to patrząc po wpisach to on się sam prowadzi, bez pomocy moderatora
  
 
lada-przerobka-pick-up-coupe
  
 
A... wystarczyło zrobić z tego auta typowego pick-up'a (z otwartą paką). A tak... kolejny bezsensowny projekt, którego nikt nikt nie kupi i skończy na 99% jako złom.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
panowie i o co te spory bo chyba o zeszłoroczny śnieg którego prawie nie było .......Ja tylko chciałem sie pochwalić że kupiłem kolejnego klasyka w cenie do 2 tysi tj OPLA ASCONE C i do wiosny już wiem co będe robił bo w swojej ładzie zrobiłem co mogłem i póki co idzie na zime do garażu
  
 
Wystarczy...
Możemy się nie lubić ale zachowajmy jakiś poziom. Jak ktoś chce z kimś się posprzeczać z wulgaryzmami to na żywo albo na priv.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
andrzej_krakow pisze:
Wystarczy... Możemy się nie lubić ale zachowajmy jakiś poziom. Jak ktoś chce z kimś się posprzeczać z wulgaryzmami to na żywo albo na priv.


Andrzeju, to forum jest dla nielicznych i nie wszyscy o tym wiedzą co się tu dzieje bo :
1. przecież forum umiera ...
2. nikt tu nowy się nie pojawia ...
3. nikt oprócz starych wyjadaczy się tu nie wypowiada
4. nikt oprócz starych wyjadaczy nic nie robi z autami
5. wszyscy siedzą na FB bo tak jest wygodniej ...
6. ooo ... zapomniałem dodać że ktoś wyjebał stronę LADA KLUB POLSKA z FB

A przecież po to jest forum żeby się na forum wypowiadać i opisywać i rozmawiać i .....i i i i i.
A z niektórymi forumowiczami nie ma o czym gadać, nie ważne czy na forum, prv czy na żywo.
Poza tym uważam i po raz kolejny wnioskuję o zmianę moderatorów !

Kto jest obecnie moderatorem na LKP???
  
 
Adam, na tą chwilę ja i Andrzej sprzątamy na forum.
  
 
Cytat:
2018-11-14 09:07:19, morphio pisze:
Andrzeju, to forum jest dla nielicznych i nie wszyscy o tym wiedzą co się tu dzieje bo :
1. przecież forum umiera ...
2. nikt tu nowy się nie pojawia ...
3. nikt oprócz starych wyjadaczy się tu nie wypowiada
4. nikt oprócz starych wyjadaczy nic nie robi z autami
5. wszyscy siedzą na FB bo tak jest wygodniej ...
6. ooo ... zapomniałem dodać że ktoś wyjebał stronę LADA KLUB POLSKA z FB
A przecież po to jest forum żeby się na forum wypowiadać i opisywać i rozmawiać i .....i i i i i.
A z niektórymi forumowiczami nie ma o czym gadać, nie ważne czy na forum, prv czy na żywo. Poza tym uważam i po raz kolejny wnioskuję o zmianę moderatorów !
Kto jest obecnie moderatorem na LKP???



Adam forum jest dla wszystkich, tak jak i cała reszta Nikt nikogo nie wyrzuca ani nie blokuje dostępu. Skoro jest forum Lada Klub Polska to znaczy, że jednak chcemy pokazać światu, że istniejemy. Dziś okazało się że z TwarzoKsiążki nasz LKP został usunięty. Widać jego anonimowe założenie zostało tak samo usunięte. Jeśli ma być aktywny TwarzoKsiążek musi być jego stałe i czynne powiązanie z forum, trzeba wrzucić nasze zmagania z samochodami, pokazać jak coś można usprawnić, dodać coś ze świata ładowskiego. Na samych "foteczkach" to nie pociągnie. Trzeba zebrać aktywną grupę, która jest w stanie coś naskrobać, zmontować, wykonać i dzielić się z reszta i w końcu wyjść z podziemia i prężnie pokazać, że nie tylko FSO potrafi coś zrobić. Powiedzmy sobie szczerze - koniec niechęci i lenistwa, zróbmy coś! Gdyby każdy poświecił 7 minut w ciągu miesiąca na krótki opis czegokolwiek dotyczącego naszych samochodów, włos z głowy nie spadnie. Ale lepiej wjebać się jak nudysta w pokrzywy i udawać ze wszystko jest w porządku. Jeśli nie zrobimy nic, będzie tylko gorzej.
  
 
Jest nowy profil Lada Klub Polska na fb. Zapraszam do polubienia

🇵🇱 Lada Klub Polska 🇵🇱