Wolny temat, czyli spokojne rozmowy klubowiczów - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ty chyba żartujesz...mnie się ktoś skarzył???Czy ja napisałemże należałem do ORMO?Panowie - odnosze wrażenie ,że się zupełnie nie rozumiemy w tym temacie. dla mnie EOT.
  
 
tak żeby każdy miał świadomość co do prywatności korespondencji:

Tajemnica korespondencji, oznacza, iż wszystko, co jest przedmiotem przekazu od nadawcy do adresata, należy wyłącznie do tych osób, z wyjątkiem sytuacji, gdy wyrażą one zgodę na udostępnienie również innym informacji, które między sobą przekazują.

Tajemnica korespondencji jest istotną częścią składową prawa do poszanowania życia prywatnego, w tym również do poszanowania jej tajemnicy. Naruszenie tajemnicy korespondenji podlega karze z mocy prawa. W sytuacjach szczególnych (np. związanych ze ściganiem poważnych przestępstw) przepisy zezwalają na naruszenie tajemnicy korespondencji.

Hasło opracowano na podstawie “Słownika Encyklopedycznego Edukacja Obywatelska” Wydawnictwa Europa. Autorzy: Roman Smolski, Marek Smolski, Elżbieta Helena Stadtmüller. ISBN 83-85336-31-1. Rok wydania 1999.


reasumując: prawo do upubliczniania korespondencji ma wyłącznie jej właściciel. Chyba że występuje sytuacja szczególna...
to tyle jeśli chodzi o zasady...



a tak BTW: czy któryś moder może nadac Jubilerowi status Klubowicza?
  
 
Dziękuje
  
 
Cytat:
prawo do upubliczniania korespondencji ma wyłącznie jej właściciel.



więc nie widze niczego złego w tym co zrobił Adasco.. był właścicielem korespondencji

btw.. status Jubillera zmieniony
  
 
Co Ty znaowu z tymi cytatami??? niesamowicie się wtym lubujesz.
Mnie to naprawde nie bawi bo mam się czym na codzień zajmować.
No ale oprócz zasad, które przytoczyłeś soą jeszcze takie inne - niepisane. One dają pogląda na to z z kim mamsię do czynienia.
Nie będę sobie szczędził w słówkach bo nie widze powodu bym muisła sie z czegokolwiek tóumaczyć. Coś Wam się pomyliło znowu panowie - jesli ktoś chamsko prowokuje i obraża - to nie mam powodów do tego by w równie chamski spósb nie odpowiedzieć.
  
 
przeszukalem cale forum ktos moglby mi wskazac ta dyskusje gdzie adasco ubublicznil te wiadomosci??

ps adasco co cie tak zabolalo ze zes po tygodnoiu to dal na ogolnym. Daj to jeszcze do "gazety"
  
 
BA3 - to bylo z miesiac temu...
Pawel - wskaz mi prosze moje chamstwo.
Cahmstwo=brak kultury. Grzecznie, spokojnie i uprzejmie prosze, bys mi to wskazal. Dzieki temu bede mial szanse sie poprawic.
  
 
Witam wszystkich po dluuuuuuuuuuuuuuuuugiej przerwie, niestety w afryce z dostepem do bezprzewodowego netu jest kiepsko naszczescie jestem juz na lądzie lade doprowadzilem do stanu uzywalnosci i delektuje sie jazda

Pozdr OSS
  
 
Witaj Oss
Fajnie Cie znowu widzieć tutaj
  
 
Czesc Oss,

Witamy w kraju i na lądzie!!!
  
 
Nie sądzicie panowie, że temat Nasze całoroczne naprawy, czyli: co znów dłubałem w Ładnej jest prawie równoważny z tematem Rosyjska jakość, czyli: co się znowu zjeba** w ładnej ?

Czasami nie wiem gdzie zamieścić info z naprawy usterek i modyfikacji w Ładzie... t



-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
w zasadzie dłubanie nie oznacza naprawiania...
  
 
Jak dla mnie "Rosyjska jakość, czyli: co się znowu zjeba** w ładnej" to temat z zapytaniem co się mogło zepsuć, gdy ja nie mam pojecią (no chyba, że ktoś stworzył już temat o podobnej tematyce, a takie znów uważam, że są potrzebne gdy ktoś potrzebuje bardzo szybkiej opowiedzi), Całoroczne naprawy to sam fakt naprawienia owej usterki, jakie częsci ew. jeszcze ich ceny.


Pozdrawiam, Rafał.
  
 
Witam
Tytuł: "Rosyjska jakość, czyli: co się znowu zjeba** w ładnej", jest często zupełnie nie trafiony, bo narzekamy w nim głownie na kiepską jakosć i trwałośc częsci, niekoniecznie (najczęściej jednak nie) fabrycznych
  
 
Marcin_Warszawa - nie mieszkasz przypadkiem na Ursynowie lub gdzieś w okolicach. Niedawno przejeżdzałem tamtędy i zobaczyłem na parkingu ciemną Ładę z serii 1**. To nie była Twoja przypadkiem ?


-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2008-03-29 19:52:58, emde pisze:
Marcin_Warszawa - nie mieszkasz przypadkiem na Ursynowie lub gdzieś w okolicach. Niedawno przejeżdzałem tamtędy i zobaczyłem na parkingu ciemną Ładę z serii 1**. To nie była Twoja przypadkiem ?



Niee. Dokładnie to mieszkam w Sulejówku, ale to jak Warszawa
Ład z serii 1** jest troszkę w Warszawie. Ostatnio sporo ich widuje
  
 
Zalogowani na forum (11):
(tylko Lada Klub Polska) adasco - arii82 - DeeJay - janisz - kropi - kuba_gorzad - MarTin_ - mefis22 - mwarchalowski - Rafael_Black - SAL

duuużo nas.... czyżby wiosenne ożywienie??

btw... wypolerowałem dziś lakierek w Ladacznicy od razu lepiej wygląda

  
 





[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2018-03-11 13:35:19 ]
  
 
A oglądam se właśnie tego oskarowego "Piotrusia i wilka" na DVD i jest tam scena, jak dziadek podjeżdża samochodem wioząc uwięzionego wilka. Ten samochód jakoś dziwnie przypomina mi Ładę , animowaną taką, fajną .
  
 
A muzyka Prokofiewa...mmm... A film faktycznie fajnie zrobiony, choć mroczny taki troszkę...