Wolny temat, czyli spokojne rozmowy klubowiczów - Strona 103

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2018-12-08 08:07:36, emde pisze:
Z tymi kłótniami na forach to różnie. Podaj dwa skrajne przykłady - forum Zastavy i Civicklub. Pierwsze - pełna kulturka. Siedziałem tam kilka tygodni i mogę polecić jako wzór Klubu. Waśni i zatargów nie uświadczyłem. Civicklub - masa różnych ludzi, przeważnie młodych, różnie się zachowywujących. Hitem był temat (już nie pamiętam czy na samym forum czy FP) gdzie koleś zapytał o jakąś kwestię z popielniczką na co usłyszał wiele odpowiedzi w stylu: "Co z ciebie za pasjonat marki skoro palisz w Hondzie ?" No proszę was... Osobiście uważam, że nasze forum może i powinno trzymać wysoki poziom. Pamiętajcie, że w przeciwieństwie do forów FSO nie jest nas dużo i tym bardziej powinniśmy trzymać się razem. W jedności siła ! Gdy będzie spokój na forum ludziom będzie chciało się opisywać swoje auta, jeździć na zloty itd. Ale tylko w takim przypadku, w żadnym innym.



Spoko, przykład przykładem. I co to zmieni?

Taka jest natura forum, że są kłótnie, jest bagno i nie da się tego uniknąć. Spokój na forum to dopiero jak upadnie forum, takie są realia. Był wcześniej spokój i również ludzie nie chcieli opisywać swoich działań.

Co do FSO - nie mamy się do czego porównywać. Więcej patriotów w naszym kraju, niż pasjonatów radzieckich wozideł. Czy jest nas mniej? Jakościowo na pewno, ale ile jest posiadaczy Ład, którzy nie mają wcale ochoty dzielić się swoimi działaniami? Cała masa. Zmieni się sytuacja dopiero wtedy, gdy zacznie brakować części do naszych Ład, a ich ceny drastycznie wzrosną. Wtedy zaobserwuje się zwiększenie ruchu w naszym "społeczeństwie ładziarzy".

W jedności... siła.... tylko trzeba sprawić by była ta jedność. W obecnej chwili, jest nas aktywnych użytkowników 10? Ale każdy jest wielki ładziarz, i wyjedzie naTEMPOwana łada na zlot, na forum wejdzie poczytać i nie raczy nawet zabrać głosu w ważnej sprawie.

Jak to BigRomek napisał "morda w kubeł" bo tak najłatwiej. Ktoś się znajdzie, co zrobi wszystko dla wszystkich. Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że dziś czas jest w cenie. Głupie kalendarze - ile to roboty zadzwonić i zapytać jaki koszt projekt+wykonanie? Jeśli nawet tyle nie chce się zrobić to gdzie tu mowa o czym kolwiek? " Bo wyłożę kasę i mnie oszukają"

Wybaczcie, ale jak nie przestaniemy pierdolić "a to , a tamto, a tak" i nie weźmiemy się do działania, nasze forum internetowe zostanie komunikatorem internetowym.

Wszystko przenosi się na media społecznościowe - fajnie, tylko czemu nasze okienko na FB nagle znika? Jeśli nie daję rady czegoś prowadzić, przekazuję to komuś innemu. Moderator, admin nic tu nie zmieni. Nie weźmiemy się do roboty, nic nie będzie z naszego klubu.

Głowę w piach każdy umie schować, ale przyjąć cios na klatę i podołać zadaniu już problem.
Propozycja z mojej strony - po świętach zrobimy temat ZMIANY,

Każdy użytkownik napisze KRÓTKO W PUNKTACH swój pomysł, co można zrobić żeby było lepiej. A do swojego pomysłu winien napisać co jest w stanie w tym kierunku zrobić. Jeśli nadal inicjatywa będzie wychodzić tylko i wyłącznie od tych samych osób... Pomysłów miliard a nikt nie chce działać, bo lepiej otworzyć sobie piwko i mieć wszystko gdzieś, bo i tak ktoś coś zrobi a ja tylko skorzystam. Pora zacząć od podziału obowiązków!




  
 
Grzesiu, masz bardzo dużo racji. Ty, jako chyba jedyny na tym forum poswiecasz swego czasu najwięcej. Weź my te kalendarze. Tyle było bicia piany, że trzeba zrobić kalendarze, że tam to, sram to. No i co? Temat pojawił się, a ilu było chętnych klubowiczów? Parę osób. A Andrzej mi tu wyskakuje, że ja bojkotuję zloty. A sam co? Owszem, ja bojkotuję, ale dlaczego nigdy nie napisał powodu? No bo tak lepiej. W tym roku to ja i moje koledzy zorganizujemy zlot, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Co do fan page LKP, to w zasadzie pokazało to tylko nie dojrzałość poprzedniego administratora, który to zwyczajnie usunął konto, bo zabolało. Zamiast po prostu przekazać konto komuś innemu, lub dodać redaktora.

Można dużo tutaj jeszcze szukać dziur w całym, ale ja myślę, że trzeba działać dalej i szanować tych, z którymi nam po drodze, a tych, co są piątym kołem u woza, zwyczajnie zostawić na poboczu.
  
 
Cytat:
2018-12-11 08:48:54, glod pisze:
Czy jest nas mniej? Jakościowo na pewno



Ja tam sobie jakości nie odmawiam. Chyba o ilość chodziło
  
 
Cytat:
2018-12-11 17:08:01, Nowy_ pisze:
Ja tam sobie jakości nie odmawiam. Chyba o ilość chodziło



Znaleźć przejęzyczenie łatwo.
Ciekawy jestem, co zaproponujesz z swojej strony, co możesz zrobić dla Klubu
  
 
Cytat:
2018-12-11 09:44:58, SzokoLada pisze:
Co do fan page LKP, to w zasadzie pokazało to tylko nie dojrzałość poprzedniego administratora, który to zwyczajnie usunął konto, bo zabolało. Zamiast po prostu przekazać konto komuś innemu, lub dodać redaktora.


Konto nie jest usunięte, jest nieaktywne. O ile się nic nie zmieniło, jak będę chciał to mogę je w każdej chwili przywrócić. Ale na pewno jeszcze nie teraz. To raz.

Dwa. Niedojrzałość (piszemy łącznie )... Hm... Usuwanie klubowego kolegi ze swoich znajomych (bo ma inne poglądy na historię i politykę) i blokowanie jego numeru komórkowego... Przypomnisz łaskawie wszystkim kto to u nas zapoczątkował ? To jest dopiero NIEDOJRZAŁE zachowanie, prawda ? Ale zawsze wygodniej patrzeć i oceniać kogoś, nie siebie.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2018-12-11 08:48:54, glod pisze:
Taka jest natura forum, że są kłótnie, jest bagno i nie da się tego uniknąć.


Na ilu Ładowskich forach jesteś ? Ja, oprócz naszego, na litewskim, estońskim, czeskosłowackim, serbskim i bułgarskim. Nigdy nie widziałem tam takich kłótni jak u nas. Jeśli jakieś były to incydentalne, pojedyńcze sytuacje. A u nas co ?

Cytat:
Był wcześniej spokój i również ludzie nie chcieli opisywać swoich działań.


Proszę cię... Od kiedy jesteś u nas na forum ? Cofnij się 10-12 lat wstecz. Było sporo aktywnych tematów aut forumowiczów. A klubowiczów nie było już tak dużo, klub pomału popadał w hibernację?

Cytat:
Ale każdy jest wielki ładziarz, i wyjedzie naTEMPOwana łada na zlot, na forum wejdzie poczytać i nie raczy nawet zabrać głosu w ważnej sprawie.


I to mnie zawsze śmieszy na naszym forum. Niby cały czas piszesz o rozwoju klubu, prosisz by ludzie się wpisywali a "dziwnym trafem" sam (nie)świadomie wbijasz mi szpilkę. Po chuj, pytam się ?

Cytat:
Pora zacząć od podziału obowiązków!

Mam na ten temat swoje zdanie ale to jest klub działający w pełni od A do Z. I to wypali, pytanie tylko czy pójdą na to ludzie. Zobaczymy.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2018-12-12 07:14:25, glod pisze:
Znaleźć przejęzyczenie łatwo. Ciekawy jestem, co zaproponujesz z swojej strony, co możesz zrobić dla Klubu



Auto natempuję i jeszcze Plaka kupię
Z mojej strony, jestem otwarty na wszelkie inicjatywy i na tyle, na ile czas mi pozwoli będę partycypował w życiu klubowym, czy to na forum, czy na zlotach różnorakich.
  
 
dobry ubaw
  
 
Disco polo live
  
 
nie brakowało mi cię Michale

bez ciebie było tak ..... spokojnie, nikt nie był wkurwiony, powstała nowa strona LKP na facebuku, zrobiliśmy kalendarze, projekty ruszyły z kopyta ....

.... po co wróciłeś ?
  
 
Popieram zmiany, ale zmiany na lepsze a nie brnięcie za przeproszeniem w gównie. Większość kłótni która jest, jest po prostu bezsensowna bo ktoś chce uznać swoje racje i chuj. Osobiście wpisze się w listę pomysłów i będę pomagał ile tylko będę wstanie na ile mi czas pozwoli. Popieram Grześka szacun za kalendarze co prawda jeszcze z poczty nie odebrałem ale szacunek za poświęcenie czasu. Powiem tak jak haslo mojego nowego prezydenta Zmiany na 100%. ( tylko on odrazu podatki od nieruchomości podniósł ) Będzie lepiej i jesli tylko będę mógł pomoge w tym aby było lepiej
  
 
Cytat:
2018-12-15 20:19:15, Astro2107 pisze:
haslo mojego nowego prezydenta Zmiany na 100%. ( tylko on odrazu podatki od nieruchomości podniósł )



No co, prawdziwa zmiana.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
emde pisze:

Na ilu Ładowskich forach jesteś ? Ja, oprócz naszego, na litewskim, estońskim, czeskosłowackim, serbskim i bułgarskim. Nigdy nie widziałem tam takich kłótni jak u nas. Jeśli jakieś były to incydentalne, pojedyńcze sytuacje. A u nas co ?


Proszę cię... Od kiedy jesteś u nas na forum ? Cofnij się 10-12 lat wstecz. Było sporo aktywnych tematów aut forumowiczów. A klubowiczów nie było już tak dużo, klub pomału popadał w hibernację?


I to mnie zawsze śmieszy na naszym forum. Niby cały czas piszesz o rozwoju klubu, prosisz by ludzie się wpisywali a "dziwnym trafem" sam (nie)świadomie wbijasz mi szpilkę. Po chuj, pytam się ?

Mam na ten temat swoje zdanie ale to jest klub działający w pełni od A do Z. I to wypali, pytanie tylko czy pójdą na to ludzie. Zobaczymy.




Emde - przechwalanki zostaw dzieciom w przedszkolu. Co to za różnica kto na ilu forach Ładowskich jest? To jedyna marka gdzie można drzeć koty lub prowadzić normalne rozmowy? Daj sobie na wstrzymanie człowieku. Od ilu jestem lat? A co ty ksiądz w konfesjonale, żeby wszystko wiedzieć? Śledzę forum bardzo długo, ale nie odczuwałem potrzeby udzielania się, bo młody człowiek nie ma zbyt kierunkowego myślenia. Działam prężnie nie tylko tu, i ludzie są mi wdzięczni, że poświęcam na inne gałęzie motoryzacji swój czas bezinteresownie. A Ty nie raczyłeś nawet zadzwonić do drukarni, bo po co? Uważam tą część za zamkniętą.

Śmieszy Cię wszystko na forum, jasne! Nie mam siły przebicia więc grzecznie prosiłem, aby ludzie aktualizowali wątki. A z Twojej strony co? Jaki kolwiek temat poruszony - "wrzuć foteczki". Proszę Cię, starczy tego. Szpilkę wbija Ci każdy i z tego powodu zamknąłeś swój wątek ( wyraziłeś takową potrzebę). Klub w pełni działający od A do Z, to co tu ma Twoje zdanie? Zrób coś kolwiek dla ogółu, wtedy pogadamy. Czekam na Twoje pomysły związane z wypalaniem i pójściem do przodu.
  
 
kolejnym dowodem na ogólną ochujałość na forum jest wątek życzeń świątecznych, które założył Szokolad.
4 osoby złożyły życzenia, 66 osób je przeczytała (albo odrobinę mniej bo to przecież odsłony czyli wejścia).
i w tym momencie powinienem napisać: "Wrzuć foteczki" .......
  
 
To nie ja założyłem temat życzeń. Ale tak samo pomyślałem jak ty. O jakiej tu można pisać integracji?
  
 
Ja pier..., nie macie juz dosyć?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Z końcem roku proponuję zakończyć wszelkie wewnątrz-klubowe waśnie i spory. Od nowego, 2019 roku ruszamy z białą kartą i z jaśniejszą (mam nadzieję) wizją rozwoju klubu. Założę w ciągu kilku dni nowy temat, wpiszę swoje propozycje, Was poproszę o wasze.

Klub ma potencjał, ostatni zlot to pokazał ale wszystko musi toczyć się w atmosferze współpracy i życzliwości, której tu ostatnio brakuje. Proszę Was o rozważne wypowiedzi, sam obiecuję trzymać nerwy na wodzy.

To jak, panowie ? Ciągniemy ten wózek dalej ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
po co zakładać nowy temat, jeśli masz coś do powiedzenia to powiedz to tutaj. w końcu tu jest Hyde Park !
  
 
Adam, on tutaj raczej zginie w gąszczu off-topicu. Dlatego lepiej założyć nowy. A tyczy się bardzo istotnych spraw, moim zdaniem.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Michał, ale co ty możesz klubowi zaproponować?
Zraziłeś do siebie gro ludzi bezsensownym pieprzeniem i durnym gadaniem.
Owszem, zdarzyły ci się przez te lata i sensowne wypowiedzi ale to kropla w morzu.

Wydaje mi się niektórych nie obchodzi co masz do powiedzenia. Zresztą tak jak już być może zdążyłeś zauważyć, niewielu za tobą tęskni a sympatyków to chyba masz tylko na innych forach.

ostatnio więcej zepsułeś niż zrobiłeś czy naprawiłeś.