Wolny temat, czyli spokojne rozmowy klubowiczów - Strona 104

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siema
Wiecie, z tym pisaniem to jest tak, że jedno piszemy, a drugie rozumieją po drugiej stronie.

Reasumując, życzę wiele światłości w Nowym Roku (w znaczeniu dobrych świateł i super widzialności w Ładzie

A13
  
 
Cytat:
2018-12-31 16:59:54, A13 pisze:
Siema Wiecie, z tym pisaniem to jest tak, że jedno piszemy, a drugie rozumieją po drugiej stronie.





-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
A13 napisał: Wiecie, z tym pisaniem to jest tak, że jedno piszemy, a drugie rozumieją po drugiej stronie.



no to może piszmy sensownie i jak najbardziej zrozumiale ...
... po co mamy się domyślać o co chodziło autorowi ?
  
 
Cytat:
2018-12-31 12:32:55, morphio pisze:
Michał, ale co ty możesz klubowi zaproponować? Zraziłeś do siebie gro ludzi bezsensownym pieprzeniem i durnym gadaniem. Owszem, zdarzyły ci się przez te lata i sensowne wypowiedzi ale to kropla w morzu. Wydaje mi się niektórych nie obchodzi co masz do powiedzenia. Zresztą tak jak już być może zdążyłeś zauważyć, niewielu za tobą tęskni a sympatyków to chyba masz tylko na innych forach. ostatnio więcej zepsułeś niż zrobiłeś czy naprawiłeś.




  
 
wracając to tematu nowych moderatorów, po przemyśleniach :
osobiście, uważam że nie powinniśmy nic zmieniać i nie nadawać nikomu nowych uprawnień,
uważam że wyszło by nam to na gorsze, obecni moderatorzy pomimo ich częstej nieobecności
robią swoją robotę (lub nie) wystarczająco a mikro administratorzy im pomagają (lub nie).


ja w każdym bądź razie wycofuję ten wniosek, może na rok ... może do tego za jakiś czas wrócimy
  
 
Witam
Moderatorów można zmienić. Ci co są, to rzadko tu zaglądają. Ja już Łady nie mam, mimo to staram się tu zaglądać i robić porządki. Góral bawi się w krótkofalarstwo i Łady też już chyba nie ma.

-----------------
Prawdziwy mężczyzna powinien mieć wał, a nie jakieś tam przeguby...
  
 
Cytat:
2019-01-13 20:14:58, sebioza pisze:
Góral bawi się w krótkofalarstwo



O, to też oldschoolowo
  
 
Góral to chyba na Wyspach któryś rok z rzędu siedzi, o ile dobrze pamiętam.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
A jakie to znaczenie, gdzie on siedzi? To ma jakiś wpływ na forum?
  
 
Cytat:
2019-01-26 08:03:37, emde pisze:
Góral to chyba na Wyspach któryś rok z rzędu siedzi, o ile dobrze pamiętam.


Nie na wyspach ale fakt, poza Polską

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2019-01-27 22:17:10, SzokoLada pisze:
A jakie to znaczenie, gdzie on siedzi? To ma jakiś wpływ na forum?

Przeczytaj jeszcze raz tytuł tematu w którym się teraz wpisujemy.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Michał a co ma tytuł tematu do zadanego pytania?

Człowiek pyta o związek pobytu moderatora z życiem forum, a Ty odsyłasz do "spokojnej rozmowy".
Nikt nie grzmi, nie lecą wały korbowe na głowę. Nie można normalnie odpowiedzieć?

Cytat:
2019-01-30 21:10:29, emde pisze:
Przeczytaj jeszcze raz tytuł tematu w którym się teraz wpisujemy.

  
 
grześ a tak na marginesie to jedziesz w tym roku na złombol czy raczej nie bo zastanawiam sie czy nie uderzyć w kierunku IRLANDII.......
  
 
Marku serce by mi pękło, gdybym nie pojechał! Na ta chwile to moj jedyny urlop zaplanowany i do odebrania i nie umiem się już doczekać. Marzy mi się dopaść szrot z Rivami na wyspach.. ale boje się ze trzeba będzie statek po części zamówić
  
 
o ile termin nie będzie kolidował z urlopem żony / u niej coś sie komplikuje w robocie..../ mam nadzieje że nie zmuszą ją do wzięcia w tym samym termine urlopu co złombol //// to ja już szykuje maszyne.... kupiłem na złombol favoritke 40 tys przebiegu i mam nadzieje że sie nie zesra jak bóg da i zdrowie mi dopisze to będzie mój pierwszy złombolik....musze jeszcze znależć darczynców....... ps ...favoritka kupiona jako tajny nabytek bo jak sie żmija dowie że kupiłem następny wóz to po mnie /// a skoda na razie schowana u kumpla pod plandeką......
  
 
Cytat:
2019-02-01 13:41:12, glod pisze:
Michał a co ma tytuł tematu do zadanego pytania? Człowiek pyta o związek pobytu moderatora z życiem forum, a Ty odsyłasz do "spokojnej rozmowy". Nikt nie grzmi, nie lecą wały korbowe na głowę. Nie można normalnie odpowiedzieć?



To że jak wolne rozmowy to post niekoniecznie musi to to być ściśle związane z aktualnym głównym wątkiem w dyskusji i tyle, ..., generalnie to pax, nie trzeba przypier...ć się do każdej wypowiedzi...
To tak z przesłaniem na nowy rok 2019, z miesięcznym opóźnienieniem

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Ogólnie uważam, że kupno frytki, to głupi pomysł, tym bardziej mając całkiem fajną 07 No ale jeden lubi teścia, a drugi teściową. Ja już zdecydowanie poszedłbym w samarke. 😁😍
  
 
Cytat:
2019-02-01 22:51:53, SzokoLada pisze:
Ogólnie uważam, że kupno frytki, to głupi pomysł, (...) Ja już zdecydowanie poszedłbym w samarke. 😁😍


Absolutna racja!!! Favoritka nawet nie umywa się do 2108/2109

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
+18 i świeci słońce w krainie niskiego OC
  
 
odnośnie frytki.... wiecie dobrze że jestem fanem pojazdów do 2 tys wartości zakupowej....i taka fryka sie trafiła więc co było począć kupiłem...dziadek tylko do kościoła jeżdził i przychodni zdrowia aż w końcu frytka przeżyła dziadka.......fakt lada ma klimat zdecydowanie jest zrywniejsza i ma lepszy silnik ale frytka też ma swoje zalety jakie to tak na szybko ----lepsza pozycja za kierownicą takie moje pierwsze wrażenia wnętrze wielkościowo porównywalne aczkolwiek trochę za bardzo plastikowe.....skrzynia 5 to też mimo wszystko jakichś plus w stosunku do mojej 2107 poziom hałasu taki sam jak w ładzie to typowy dziadkowóz nie ferrari.... łada lepsza niż frytka ale i tak nie żałuje zakupu tym bardziej że jest dość wypasiona czyli wersja ls.....czas pokaże co dalej z nią będzie ale mam nadzieje że kichy nie odwaliłem....a na razie cieszmy się z tego co mamy w swych garażach a gdyby się znudziła to i tak na niej nie strace tym bardziej że ma oryginalny rzadko spotykany kolor kość słoniowa....narka i pozdrawiam