Wolny temat, czyli spokojne rozmowy klubowiczów - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
oj.....nie czytalo sie.
to jest stara, zdezelowana lada
  
 

WSZELKIE PRYWATNE SPRAWY PROSZE ZAłATWIAć PO ZA FORUM, A INFORMACJE ODNOśNIE STATUSóW KLUBOWICZA NIE POWINNY ZNAJDOWAć SIE W WąTKU OGóLNIE DOSTęPNYM

ARII

[ wiadomość edytowana przez: arii82 dnia 2008-04-07 11:51:52 ]
[ powód edycji: treść zostałą wykasowana.. ]
  
 
www.lada.fora.pl - co to?

  
 
jakaś kupa
  
 
Cytat:
Mamy 4 zarejestrowanych użytkowników


  
 
Czyżby konkurencja??heh raczej nie da rady
  
 
to tylko pokazuje że każdy może sobie założyć dowolne forum... i tam się wypismaczać
  
 
Panowie jest w tym roku Ogólnopolski Zlot ?? Jak jest to oczywiście gdzie i kiedy
  
 
Cytat:
2008-04-09 17:57:10, Góral pisze:
to tylko pokazuje że każdy może sobie założyć dowolne forum... i tam się wypismaczać


a cos w tym zlego? LKP nie ma monopolu na Lade w Polsce z tego co mi wiadomo wiec kazdy tak jak piszesz moze sobie zalozyc forum i gadac na nim o Ladzie.
  
 
Stare auto to skarbonka
Ja postrzegam ta "skarbonke" zupelnie odwrotnie jak w artykule.
  
 
Cytat:
2008-04-10 16:35:07, blaze1 pisze:
Stare auto to skarbonka Ja postrzegam ta "skarbonke" zupelnie odwrotnie jak w artykule.


Mocno irytujący artykuł -_-'
Ale trzeba im w jednym przyznać... TAK auta się psują (te stare jak i nowe) ;>
  
 
Chciałem zapytac czy ma Ktos w Swojej Ładnej mniejszy zbiornik na gaz niz mój?Pojemność całkowita 25l.
  
 
Witam
Ja mam większy, całe 45 l, co z tego kiedy nie jest podłączony, tylko robi za balast
  
 
Cytat:
2008-04-10 17:42:13, sylwesterpl pisze:
Chciałem zapytac czy ma Ktos w Swojej Ładnej mniejszy zbiornik na gaz niz mój?Pojemność całkowita 25l.



ja mam taki sam
  
 
Cytat:
2008-04-09 17:57:10, Góral pisze:
to tylko pokazuje że każdy może sobie założyć dowolne forum... i tam się wypismaczać



No Ty się już napiśmaczyłeś-wykasowali to co do Ciebie napisałem na temat mojego członkowstwa w LBK i roztrząsaniem kto co dostał a czegol nie moze dostać
. Ale prosze CIę byś zajął się na przyszłość jakimiś swoimi sprawami a nie roztrząsaniem gdzie jeździłem i kim jestem czy nie jestem . To naprawde nie Twoja sprawa.
A poniewaz wykasowali więc pisze jeszcze raz. i mam nadzieję,że więcej nie będe musiał pisać na ten temat.
  
 
Kurde jest prawie 23:30 a na ulicy pod moim blokiem trwa remont czyli wiercenie+młoty pneumatyczne. Okna zamknięte a hałas że o ja p......e. Co za chamstwo


[ wiadomość edytowana przez: arii82 dnia 2008-04-12 10:14:41 ]
[ powód edycji: WULGARYZMY ]
  
 

rzuć jakąs bombkę i będzie spokój
  
 
Janisz, spróbuj nie kląć przy okazji
  
 
Cytat:
2008-04-11 23:53:20, sheriffnt pisze:
Janisz, spróbuj nie kląć przy okazji


Ale jak tu się nie wkurzyć...
  
 
hmmm. Od czasu jak nasi kretyni z magistratu musza wydac unijna kase - to mloty i inne wynalazki mamy w takiej ilosci, ze juz sie nie zwraca uwagi. Zryli debile cale miasto za jednym zamachem. Co potzrebnie, to potrzebnie. Czesc robot oczekiwana i konieczna. Ale po kiego buduja szybki (z nazwy) tramwaj, to juz nie pojmuje. Potzrebny on jak w dupie czyrak. Jezdze samochodem - i chcialbym rownych i przepustowych ulic. A tramwaj nigdy nie bedzie szybki. Raz, ze utknie w korku, bo jakis idiota nie wyremontowal skrzyzowania dla samochodow, a dwa, to Lodz ma za waski rozstaw szyn do predkosci powyzej 40 km/h. Pmijam kwestie, ze pierwotnie ten szybki mial latac najdluzsza linia tramwajopwa Europy (Ozorkow-Pabianice), a z trudem dociagna od polnocnej do poludniowo-wschodniej krancowki miasta.
Wiec jak Juz Janisz bedzie bombardowal, to niech zachaczy o Piotrkowska 104, czyli lodzki urzad miasta.