[MK5_essik] spoilery(pytanie o nakładke z tyłu) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
fajny projekt, też chcę to zobaczyc, może być ładnie jak z asterki będą dodatki
  
 
Cytat:
2008-02-12 01:03:17, Wojo pisze:
Zatytułuj dokładniej wątek, o co Ci chodzi. Są dokładki RS (trzeba zaadoptować z mocowaniami), są nakładki RS-line. Są również zderzaki zendera, drogie i żadko spotykane. Nie kojarzę, aby ktoś kombinował coś z innego auta, pomijając laminaty.


pytlar kombinował tył zderzak essa z kawałkiem zderzaka astry 1
  
 
joł i co z tymi fotkami wymyśliłeś już bo ja bym chętnie już zobaczył jak to wyszło
  
 
w sumie to też bym z chęcią obejrzał jak to wyszło w całości

  
 
niestety nie mam kabla od tel ale w tym tyg porobie fotoski..... takie super moze to nie jest bo mi sie znudziło a nawet jeszcze nie skompletowałem wszystkiego..
  
 
Pstryknij se i zoba!!!!!!!!


Panowie cóż za moc z tego piekła
  
 
za te pieniadze to zadna moc
  
 
Widzę, że wszyscy już się palą, aby zobaczyć połączenie essa z astrą
  
 
jeśli jest to astra1, to osobiście nie widzę w tym zderzaku nic nadzwyczajnego, ale oczywiście chciałbym zobaczyć jak to wyszło.
  
 
Myślę ,że to może być przełomowe posunięcie w dziale tuning.
Dawaj fotki jak najszybciej!
  
 
jeśli jest taki

to tak jak pisałem, nic nadzwyczajnego...ale np taki z astryII:

...
  
 
Cytat:
2008-02-12 16:56:21, fryszard pisze:
pytlar kombinował tył zderzak essa z kawałkiem zderzaka astry 1



kombinowal i wykombinowal to: watek o essince link jak by ktos nie wiedzial o co chodzi
  
 
Z pierwszego posta wynika ze od astry I, ale ma byc inny niz zwykly.
  
 
  
 
no nareszcie pokazaleś fotki
super to wyszło... a po co chcesz zmieniać grill? ten jest przecież dobry
  
 
no mi to jakos nie pasuje...!




[ wiadomość edytowana przez: szafa dnia 2008-02-13 18:22:02 ]
  
 
heh fajnie bedzie jak pomaluje....a co do lusterek to tylko przymiarka.. mam zamiar od środka lusterek wmontować pomarańczowe diody (przy okazji podświeyli kierunki..... Ate co teraz to fajnie całkiem świecą tylko gorzej wyglądają
  
 
no i superowo to wygląda, ale moim zdaniem dopełnieniem wszystkiego byłoby zamontowanie wlotów od GSI , myślałeś nad tym??
  
 
Także tego...hmm
zacznę od zderzaczka - mi się bardzo podoba ładnie komponuje się z progami, jedynie czego brakuje to też takie bardziej agresywne lusterka i będzie miodzio - diody w lustereczka popieram, bardzo dobre posunięcie stylistyczne- tak trzymać

Grill - moim zdaniem pasuje tylko brakuje jakiegoś logo do tej siateczki - myślałeś może o znaczku Kamei albo coś podobnego - będzie bardziej lansersko

W zderzaczku koniecznie trzeba zamontować w te otwory jakieś ładne halogeny, fajne są z niebieską poświatą i będzie łądnie, oprócz tego jakąś delikatną siateczkę w zderzak na dół w stylu grilowej żeby się to jakoś fajnie komponowało ze sobą

powodzenia w modach
  
 
fajny patent z kierunkami, można mieć tanio i fajnie,ale m3 z kierunkami zabiłyby cycki.
kołuj jakieś halogeny w zderzak, najlepiej tak jak pisze ZajaC23, jak malniesz gril to faktycznie jakiś Kamei uzupełni dzieła.
Srebrna siatka w zderzak dołoży trochę lansu.
Tylko maska nie pasuje, może jakiś wlot od EVO albo WRX..?
Ale chyba bardziej od EVO, do tego jakieś fajne brewki i będzie street killer.
Co będzie z tyłu? Bo seryjny zderzak przy takim projekcie nie będzie pasował.