[MK5_essik] spoilery(pytanie o nakładke z tyłu) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
od której astry to jest zderzak ?????
  
 
nie wiem co napisać,jedno co mi sie w oczy rzuciło to to co mozna przeczytac miedzy wierszami w kilku wypowiedziach,no chyba że ktoś zmienił gusta to wtedy co innego, co do autka to wez wywal te lampeczki z lusterek ,zrób cos z tym grillem, pomaluj całośc i nie przekombinuj jak juzidziesz w tym kierunku , bo kilka osób ma dobra zabawę twoim kosztem.
PEACE
  
 
Remik dobrze mówi, popraw grill, zdejmij te śmieszne kierunki, może lustra od MKVII załóż i będzie ładnie, a wloty sobie odpuść
  
 
adzryjcie se łacha. Mnie to nie rusza i tak zrobie swoje ............. Lepiej pokażcie swoje foty
  
 
Heh.
Oki po kolei ten zderzak to chyba bardziej do vectry dedykowany (u mnie na osiedlu jezdzi taka vectra A z takim zderzakiem).
Mam nadzieje ze to jest bardzo poczatkowa faza przebudowy, a powiedzialbym nawet dopiero przymiarka.
Bynajmniej ja bym to widzial tak:
1. Zderzak: wygladzic to wglebienie co idzie przez caly zderzak; otworki na halogeny zaspawac/zalepic; siatka tak ale jakis delikatny czarny plaster miodu.
2. Oderwac listwy boczne z drzwi
3. Progi: te dobitnie nie pasuja do zderzaka; cos szerszego ale bez przesady i bez zadnych m3 look-ow ani innych zalaman
4. Lusterka: na boga pozbadz sie tych naklejek z migaczami; ja bym tu dal lusterka od mkVII.
5. Gril: OUT!!! raczej cos w stylu cossa
6. Tyłu nie widze ale moja propozycja: cos jak zrobil Pytlar, albo seria z dokładka od RS (ale nie z nakladka) i caly zderzak na gladko.
7. Klapa bez spojlera i nawet niech ci przez mysl nie przejdzie gladzic klapy i tablicy na zderzak przenosic
8. Jakies foelgi z konkretnym rantem 16x8-9"
9. Gleba.

A wy chlopaki? Dali byscie sobie spokoj. Zamiast doradzic nowemu, sprowadzic na lepsza droge to jeszcze sobie podsmiewajki robicie

Pozdro.
  
 
panowie ale co wy mi wkręcacie z wlotami??? CZYTAJCIE DOKŁADNIE!!!! Ja nie mam zamiaru wstawiać wlotu na maske. Tylko z tyłu na klape taki na cała szybe ( jak ktoś ma to chetnie kupie) a i ktoś pytał o tył- no to pisałem że jest oryginał i szukam dokładki i chyba spasuje z BMW E-36 tylko tłumik musze wydłużyć
  
 
chyba o Blendzie na szybę mówisz ?
  
 
tak o brewkach na tylne lampy
  
 
nie !!!........ zamontuje sobie tam silnik!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
o brewkach nie widziałem nigdzie wypowiedzi
  
 
No gdyby wywalić listwy z drzwi, zaszpachlować rowek w zderzaku na górze, załagodzić przejście pomiędzy zderzakiem a tą dokładką z dołu....
  
 
listwy wylatują tak jak mówi wojo. no i połaczenie dokładki ze zderzakiem też. tylko zostawie ten rowek.....nie chce mieć JAJKA jak MK7
  
 
proponuje troche kultury, bo takie teksty swiadcza tylko o twoim poziomie.jak ktos ci pisze i cos radzi to wez to pod uwage a nie od razu sie rzucasz.sa tu ludzie,ktorzy naprawde troche w tym tunningu siedza...

jak dla mnie zderzak od astry fajnie wyglada ale trzeba by do niego jakies progi dobrac odpowiednie.koniecznie halogeny do niego musza byc i cos pokombinowac z grillem bo do tego zderzaka nie pasuje.

lusterka pomijam,bo jak napisales to tylko proba

Cytat:
2008-02-13 23:06:57, MK5_essik pisze:
adzryjcie se łacha. Mnie to nie rusza i tak zrobie swoje ............. Lepiej pokażcie swoje foty

  
 
Jak wywalisz listwy to ten rowek nie za bardzo będzie miał z czym grać A że jajko się zrobi, też coś w tym jest.
  
 
Cytat:
2008-02-13 23:30:29, MK5_essik pisze:
nie !!!........ zamontuje sobie tam silnik!!!!!!!!!!!!!!!!!!





to twoje auto i rób jak uważasz............ mi osobiście nie podchodzi. Szczerze mówiąc wolałby, osobiście wydać kasę którą zainwestowałeś w te laminaty na dobrą polerkę i ew jakąś glebę lub alu. Podsumowując, najpierw trzeba doprowadzić auto do "oryginału" a dopiero później przerabiać.


1 prośba - nie wklejaj zdjęcia tyłu ew uprzedź privem jeżeli wstawisz abym wątku nie otwierał
  
 
Cytat:
2008-02-14 00:00:33, Wojo pisze:
Jak wywalisz listwy to ten rowek nie za bardzo będzie miał z czym grać A że jajko się zrobi, też coś w tym jest.



dokładnie jak kolega pisze, juz na obecną chwilę widać, że ten rowek nie pasuje. Koledze proponuje obejrzeć kilka zdjęć wygładzonych zderzaków (np porównać zwykły mk4 i te z wątku Bakstera)
  
 
hmmmmmmmmmmmm.... jak sie tak przyjrze to rzeczywiście nie zgra sie rowek bez listew!!! w sumie co nie którzy mają racje. skoro się znają
Cytat:

Żyć nie umierać
  
 
moim zdaniem rób auto po swojemu, mi sie Twoje mody podobają i najważniejsze, że podobają się Tobie
  
 
Nie wygląda tak źle, ale czy to jest opd astry...to nie jestem pewien.
Jak będzie w kolorze i z ładnym grilem, to może być całkiem ładnie.
  
 
ja tam widzę w tym projekcie duży potencjał, pare poprawek i będzie miodzio


[ wiadomość edytowana przez: slawas1 dnia 2008-02-14 12:08:35 ]