[MK5_essik] spoilery(pytanie o nakładke z tyłu) - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Narazie to jakos dziko wyglada niepomalowane takie, ale nie mowie, ze mi sie nie podoba. Z opinia jeszcze sie wstrzymam.
  
 
Cytat:
2008-02-14 11:53:07, slawas1 pisze:
ja tam widzę w tym projekcie duży potencjał, pare poprawek i będzie miodzio [ wiadomość edytowana przez: slawas1 dnia 2008-02-14 12:08:35 ]



Dokładnie jest wiele niedociągnięć, ale jak na fazę robót też myślę że może z tego być coś fajnego
  
 
Witam - a ja tak małe OT - czy kolega może przeczytać pierwszy wątek w dziale TUNING i sie do niego zastosować ??
KLIK...
  
 
Jak dlamnie to totalna porażka.....
Sory ale ja w tym samochodzie zmienił wszystko a w pierwszej kolejności inny kolor..... A gril to już poprostu..... (...)
Tragedia....
A nawiązując do innych postów to przydała by sie z tyłu lotka al'a F&F......
  
 
bardzo prosze oprzeczytanie dokładnie od początku przed opinia..
  
 
Cytat:
2008-02-14 20:05:04, Rafal__K pisze:
Jak dlamnie to totalna porażka..... Sory ale ja w tym samochodzie zmienił wszystko a w pierwszej kolejności inny kolor..... A gril to już poprostu..... (...) Tragedia.... A nawiązując do innych postów to przydała by sie z tyłu lotka al'a F&F......



nie znasz się
  
 
Wiecie co czytam to i czytam ale i tak jeden pisze o tym a drugi pisze o tym ale jaja tu sa

Powiem krotko i na TEAMT

Poprostu rob chlopie po swojemu ja moje cacko robilem od podstaw a teraz jest na co patrzec i nikogo sie nie sluchalem kazdy ma swoja wizje i ty sam powinienes wiedziec co i jak zrobic zrob sam to wszystko bo pozniej bedziesz mogl powiedziec "wlozylem w ten samochod cale swoje serce" ja wlozylem i jestem dumny z siebie ze nikogo nie sluchalem teraz ludzie mnie sie pytaja co i jak a niektorzy nawet podziwiaja
P.S nie sie klucic z ludzmi ktorzy w tym siedza od lat !!

Pozdrawiam
------------------
Pal Gume Nie Dusze !!!

Urwanie Glowy = 13luty godz 19:40 Czarny Kot Przebiegl Mi Droge ----> 19:53 Wpadlem W Dziure i Urwalem KOLO :/


SPRZEDAM ALUSY JAK COS PISAC NA GG PRZESLE FOTO NAPRAWDE WARTO
  
 
Cytat:
2008-02-15 00:21:34, wyzyniak87 pisze:
.... Poprostu rob chlopie po swojemu ja moje cacko robilem od podstaw a teraz jest na co patrzec i nikogo sie nie sluchalem kazdy ma swoja wizje i ty sam powinienes wiedziec co i jak zrobic ...


Jakby tak zrobił, to nie potrzebaby tego wątku