[Bobas_sk] spring 2009r - załamka :( - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wydaje mi się że to nie jest zła cena za komplet nowych sprężyn..::KLIK::..
  
 
skoro tacy specjalisci to powiedzcie mi czym sie bedzie roznilo te sprezyny z cupliune a z rs-a obciete o zwoj, orpocz tego ze jak siadzie kpl ludzi to pojdzie zej ??
 
 
Cytat:
2008-03-02 20:06:07, slawcek pisze:
wydaje mi się że to nie jest zła cena za komplet nowych sprężyn..::KLIK::..



nie polecam tej firmy nie chodzi mi o producenta tylko o sprzedawce, wysłałem amortyzatory na gwarancje jakies 3 miesiace temu i echo, sprezyny takie miałem i były ok, nie za twarde nie za miekkie
  
 
dzięki panowie za wszystkie zjebki mogę wam obiecać że żadnego ucinania sprężyn nie będzie zrobię teraz najpotrzebniejsze rzeczy i będę zbierał na sprężynki Dzięki w ogóle ze się włączyliście do rozmowy
  
 
Cytat:
2008-03-02 20:48:47, bobas_sk pisze:
dzięki panowie za wszystkie zjebki mogę wam obiecać że żadnego ucinania sprężyn nie będzie zrobię teraz najpotrzebniejsze rzeczy i będę zbierał na sprężynki Dzięki w ogóle ze się włączyliście do rozmowy



i to jest dobre podejście do sprawy

zrób teraz najpotrzebniejsze sprawy a springi potem
  
 
Cytat:
2008-03-02 20:40:37, kiepas96 pisze:
nie polecam tej firmy nie chodzi mi o producenta tylko o sprzedawce, wysłałem amortyzatory na gwarancje jakies 3 miesiace temu i echo, sprezyny takie miałem i były ok, nie za twarde nie za miekkie


spoko, dałem tylko przykład, co nie znaczy że są dobre
  
 
w dniu dzisiejszym udało mi się posłać tweterki w słupek ja osobiscie jestem dumny z siebie że wyszło t taki sposób wiem że znajdzie się ktoś kto by to zrobił inaczej Zdjęcia z efektu końcowego poniżej, a jutro zrobię w środku auta bo dziś już ciemno.


[ wiadomość edytowana przez: bobas_sk dnia 2008-03-03 19:20:13 ]
  
 

  
 
tak jak obiecałem, zdjęcia w aucie





mile widziane komentarze
  
 
no ładnie ładnie a podłączyłeś je równolegle do głośników w drzwiach??
  
 
Cytat:
2008-03-04 16:06:11, bolid20 pisze:
no ładnie ładnie a podłączyłeś je równolegle do głośników w drzwiach??


Ja mam u siebie zrobione tak, na przedzie tweterki, z tyłu na półce założone 165mm, a w bagażniku tuba. Z braku kasy, nie jestem w stanie zrobić nic nowego a sprzęt mam przełożony z poprzedniego auta. Ale mogę powiedzieć że bardzo ładnie gra
  
 
Jak obiecałem tak zrobiłem od poniedziałku zabieram się za mojego essiego od strony technicznej.
Wczoraj zakupiłem:
-Sprzęgło LUK - 359zł
-Tarcze Brembo - 124zł
-klocki hamulcowe Ferodo - 51zł
-przegub zew. P i L Falken - 2x68zł
-Bęben hamulcowy Delphi - 2x99,99
-szczęki hamulcowe Delphi - 89zł

całość za części wyszło 958, 97 zł




[ wiadomość edytowana przez: bobas_sk dnia 2008-03-06 14:20:37 ]
  
 
Cytat:
2008-03-06 14:20:08, bobas_sk pisze:
Jak obiecałem tak zrobiłem od poniedziałku zabieram się za mojego essiego od strony technicznej. Wczoraj zakupiłem: -Sprzęgło LUK - 359zł -Tarcze Brembo - 124zł -klocki hamulcowe Ferodo - 51zł -przegub zew. P i L Falken - 2x68zł -Bęben hamulcowy Delphi - 2x99,99 -szczęki hamulcowe Delphi - 89zł całość za części wyszło 958, 97 zł



Moje sprzęgło też pada (strasznie wysoko zaczyna ciągnąć). Mam tylko nadzieję, że wytrzyma do czasu aż zmienię silnik razem ze skrzynią, bo z tego co widzę to cztery stówki byłyby nie moje i nie do odzyskania raczej Sorry za OT.


[ wiadomość edytowana przez: DarasBB dnia 2008-03-06 14:40:36 ]
  
 
Powiem szczerze, że bardzo długo szukałem żeby kupić jak najtaniej no i znalazłem. Firma AKLOGIS.

Wizytówka,



Polecam w 100% bardzo miła obsługa. Wczoraj właśnie odebrałem te rzeczy w żorach idzie się dogadać co do miejsca
  
 
Cytat:
2008-03-06 14:42:38, bobas_sk pisze:
Powiem szczerze, że bardzo długo szukałem żeby kupić jak najtaniej no i znalazłem. Firma AKLOGIS. Wizytówka, Polecam w 100% bardzo miła obsługa. Wczoraj właśnie odebrałem te rzeczy w żorach idzie się dogadać co do miejsca



Wrzuć tę wizytówkę do wątku "Polecane sklepy" czy jakoś tak. W tym wątku ta informacja zaginie pod tonami postów o Twoich modach.
  
 
Cytat:
2008-03-06 14:46:38, DarasBB pisze:
Wrzuć tę wizytówkę do wątku "Polecane sklepy" czy jakoś tak. W tym wątku ta informacja zaginie pod tonami postów o Twoich modach.


Poszło
  
 
ja wole robic zakupy u Slawasa
  
 
Cytat:
2008-03-06 14:50:41, marcinos_rs pisze:
ja wole robic zakupy u Slawasa



ja tesh

www.ford-sklep.pl

095 722 74 90
  
 
każdy kupuje gdzie mu najlepiej dla mnie każdy grosz ważny więc szukam gdzie najtaniej
  
 
czas na jakieś odnowienie więc tak, całkowity układ hamulcowy został zrobiony Wszystko od a do z zostało wymienione Całkowicie inna przyjemność z jazdy
W końcu doczekałem się tłumika jutro będzie zakładany po założeniu i doczyszczeniu samochodu zrobię zdjęcia i się pochwale co mi się udało osiągnąć
Muszę niestety się też pochwalić, że pozbyłem się tylnej szybki ale na moje szczęście udało mi się tanio dorwać na forum


[ wiadomość edytowana przez: bobas_sk dnia 2008-03-19 20:20:04 ]