[126p] BeżoStyL czyli Błękitna Strzała

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
panie i panowie, chłopcy i dziewczęta, forum obserwuje już od pewnego czasu czytając tematy. ale przyszedł czas na mnie i na prezentacje mojego 1 samochodziku

fiacik 126p ST rocznik 83. Przestał 6 miesięcy albo i dłużej, pod gdyńskim treflem (odpalił na kabelki bez trudu) z urwanym zabierakiem. Własciciel chciał się go pozbyć, wiec oddał go za symboliczną kwote. Najbardziej przerażające są pod szybia. poza tym nie jest źle. Wszędzie gdzie się da wciśnięty bitex (lub coś podobnego), na pierwszy strzał poszedł do wymiany, zabierak potem lampy bo te były troche pordzewiałe od środka ;/ aku i zrobienie przeglądu. Jak narazie pozostaje w stylu "wyciagnięty z szopy" strach zeby pod szybia nie odleciały przy myciu ;/ ale plan jest taki zeby doprowadzić go do stanu używania, podszybia przód i tył zaprawki i ogólnie zeby wyglądał jak na ST przystało

narazie takie foty które robiłem podczas ogladania autka

FOTKI 126p ST

[ wiadomość edytowana przez: jaqo dnia 2008-05-31 18:35:48 ]

[ wiadomość edytowana przez: Furiosus dnia 2011-11-30 21:47:20 ]
  
 
auto dzis mialem okazje looknac i pomimo slabego wygladu wszystko wskazuje na to ze beda z niego ludzie

silniczek chodzi rowniutko i wszystko dziala kwestia doprowadzenia lakieru do stanu idealnego wypolerowania chromow i mozna bedzie sie lansowac fajna seryjka

powodzonka
  
 
Witam sasiada

No...jak kolega wczesniej napisal, calkiem fajnie cykajaca seryjka...troche dopieszczenia i bedzie git

Pozdro
  
 
widze ze moja osoba nic nikomu nie mówi i każdy myśli ze padaka jest z maluszka i się nie wypowiadacie

maluszek dziś po kuracji myjąco woskującej




ale i tak cześć syfu na lakierze została ;/
  
 
Dobre zdjecia

Malan odswiezony - wyglada odrazu lepiej...jeszcze troche kosmetyki i bedzie luzzzz...wsio jest na dobrej drodze...

Pozdro 650
  
 
robiac zdjecia "na pokaz" mogles osl;one rynienki jakos ulozyc uklepac i ten znaczek zwisajacy z tylu tez jakos na gumie przykleic. jak sie chcesz pochwalic to zrob to to porzadku
  
 
Pat - ale to taki StyLBeża
  
 
Cytat:
2008-05-31 20:45:34, Pat_kdb pisze:
robiac zdjecia "na pokaz" mogles osl;one rynienki jakos ulozyc uklepac i ten znaczek zwisajacy z tylu tez jakos na gumie przykleic. jak sie chcesz pochwalic to zrob to to porzadku



gdzie tu fotki na pokaz ?? poprostu chwale się nabytkiem i tyle
  
 
ja jak chcialem sie pochwalic nowymi bucikami mamusi a wdeplem w gownieko to najpierw je wyszorowalem i wypachnilem
  
 
Cytat:
2008-05-31 22:52:02, Pat_kdb pisze:
ja jak chcialem sie pochwalic nowymi bucikami mamusi



Nosiles damskie obuwie??

  
 
pat fotki na pokaz to mozna robic jak sie dopiesci auto ,a nie na 3 dzien od zakupu

to jest wersja before potem bedzie after
  
 
nie długo 2 miechy, mija od kąt jestem posiadaczem BeŻyka. w między czasie malec dostał pusty wydech i wymieniłem uszczekle pod głową + bierzące regulacje ;] przez ten czas, uzbierało się troche gratów i planów co do autka ;] w miare możliwości finansowych, kompletuje klasykowe tajle i powoli graty do silnika ;] plan jest taki, by motor był troszkę wzmocniony panuje wałek 385, 3 mm głowa w dół, polerka tam gdzie trzeba, może duży zawór ale jeszcze nie wiem i to co się da na nowych częściach ;] a potem trzeba myśleć na remontem blach




[ wiadomość edytowana przez: Junit dnia 2008-07-18 17:03:49 ]
  
 
odkopuje trupa, dla każdego kto watpił ze ten moment nastapi

blacharka we Franky Garage by Fusso i Mr. T




obspawanie budy

http://img841.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=img0001or.jpg

w piątek odebrałem auto od lakiernika

http://picasaweb.google.com/115272515246187714278/Lakier

tak wygląda efekt dwóch lat pracy

całą prace nad autem mam udokumentowaną, nie wrzucam wszystkich fot bo byśmy utonęli, tyle tego jest. chętnie będę wrzucał jeśli będzie chciał ktoś oglądać, poszczególne etapy prac


Pozdrooo

[ wiadomość edytowana przez: Junit dnia 2011-11-29 20:46:04 ]
  
 
Smerfny
  
 
Kurcze, dobrze, że w Polsce wreszcie dużo ludzi remontuje maluchy porządnie.
  
 
zacnie wygląda, kolorek kozak!
zawsze chciałem w takim kolorze mieć malca!
  
 
przyznam się bez bicia inspiracją co do lakieru był malec Maddoga
  
 
no i gicior, przypomina mi malca isolatora...
  
 
junit zmien temat bo bezu to tam juz nie ma ;P
  
 
junit nie zmieni nie ma takiej możliwości trza poprosić moda np. Darka