Zmiana calego przodu w Cabrio 91r na 97r czy da rade ?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jasne że się da sam mam cos takiego zrobione Pozdrawiam
  
 
wszystko się da, tyle że takie rzeczy to nic nadzwyczajneo ale żeby zmieniać mk5 na mk7?


mk7 to największe paskudztwo.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2011-01-01 20:18:02, Kleszczak pisze:
mk7 to największe paskudztwo.


Mów za siebie hehe I mk5 i mk7 wg. mnie są ładne, w mk6 mi nie pasi tylko grill "jajko" - nie podoba mi się.
  
 
U mnie od dawna mk5 leży w garażu ale sarny i jelenie dość często wpadają na moje auto i nie zmieniam na razie bo nie stać mnie trzy razy do roku wymieniać maskę garbatkę. założę ją jak zmienię pracę.








Ps. jedyny plus to mięsko smakowite.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Ja przerabiając wymieniałem pas przedni zderzak lampy i maskę. Błotniki zostawiłem w spokoju. Wystarczyło troszeczkę popracować pilniczkiem i było git.