[OT]Sprzęt elektroniczny i nie tylko, jaki kupić - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2014-07-18 09:19:00, szymon1977 pisze:
Jak jeden chuj to zamawiam tańszego Garmina.



jezdze na tom tomie ze 3 lata, brat z 5 na garminie, jakosc w pelni porownywalna, wiec faktycznie bierz tansze

wczesniej mialem larka z automapa i nie chce juz takich wynalazkow, ciagle sie wieszalo, sralo, gubilo w tunelach, rok temu na nowym modecomie ojca z automapa pogubilem sie na wakacjach, ta sama trasa wczesniej na tom tomie i garminie nie stanowila problemu ( i nie chodzi o polske)
  
 
Spoko. Jak nie widzisz większych różnic to znaczy, że ich nie ma. Nie jestem specjalistom, w szczegółu wnikać nie będę. Też bym pewnie różnic nie zauważył. BTW, właśnie wróciłem ze sklepu do domu poprowadzony przez Garmin-a. Dzięki za poradę.
  
 
WSKAZNIK LASEROWY.

Nie jest to mi do niczego potrzebne wiec zadne fachowe parametry mnie nie interesuja. Po prostu syn zobaczyl jak ktos sie bawil i sobie zazyczyl na urodziny. Zasieg oceniam na 2 km w czarna noc. Czy kazdy wskaznik ma taki zasieg? Czym sie kierowac i ile kosztuje wskaznik o takim zasiegu? Wystarczy pierwszy lepszy chinczyk na baterie paluszka albo trzy takie zegarkowe za pare zlotych czy musi byc cos lepszego?
  
 
Od siebie polecę sklep Balticad, ostatnio kupiłem tam antenę GSM, bo poprzednia niestety całkowicie straciła na użyteczności...
  
 
Cytat:
2006-10-19 12:25:00, nds pisze:
Kto sie orientuje w sprzecie i moze podpowiedziec co jest dobre a co zle? Bede wdzieczny za wszelkie podpowiedzi.


Mam podobny problem wiec podbijam, tez szukam pomocy!