[OT]Sprzęt elektroniczny i nie tylko, jaki kupić - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
to powiedz jak jest z VATem i chyba cłem bo UK nie nalezy do UE
  
 
Cytat:
2008-02-25 19:32:29, jozekrj pisze:
to powiedz jak jest z VATem i chyba cłem bo UK nie nalezy do UE






[ wiadomość edytowana przez: CarvMachine dnia 2008-02-25 20:21:27 ]
  
 
Ja osobiście posiadam Samsunga 40" R71B i jestem z niego bardzo zadowolony , ale stary powiedział że chce teraz nowy kupić 40" M87 a ten "stary" da mi do pokoju. Nowy oczywiście Samsunga. Polecam!!
  
 
Cytat:
2008-02-25 15:55:15, Koniu pisze:
monitory samsunga lcd sa bardzo dobre wiec czemu nie tv?



a zurawia stara ma microfaloweczke daewoo, czemu nie jezdzisz matizem jak takie piekne wypieki robi?
  
 
chyba LCD ma wiecej wspolnego do LCD niz kuchenka z samochodem
  
 
chyba nie skoro samochuj wyglada jak zelazko.
  
 
dobra popierodoliło mi sie

nie maja euro

ale jak jest z podatkiem u nich jest 17.5% a unas 22%

przy zakupie jak dopiesze sie ze sie jest płatnikiem Vat to odtracaja wartosc ichniejszego podatku

i wtedy trzeba pewnie zapłacic w polsce , tak?? czy jak to jest
  
 
stasiu

czepiasz sie , watpie czy sam szyjesz sobie na maszynie do szycia firmy opel



co do samsunga to widziałem w warszawie samochod dostawczy tej marki , ujmujac w dwuch słowach Niezla Kupa

jak bym miał takim jezdzic w pracy to bym zmienił prace
  
 
Cytat:
2008-02-27 13:49:48, jozekrj pisze:
dobra popierodoliło mi sie nie maja euro ale jak jest z podatkiem u nich jest 17.5% a unas 22% przy zakupie jak dopiesze sie ze sie jest płatnikiem Vat to odtracaja wartosc ichniejszego podatku i wtedy trzeba pewnie zapłacic w polsce , tak?? czy jak to jest




Co zaplacisz w Polsce?? Gdzie chcesz to polacic?? A po co masz im nie placic podatku, po co wszystko komplikowac??

Dobra, tyle odemnie bo czuje sie jak bym rozmawial z 10 latkiem.
  
 



ja sie naczytalem i nasluchalem o samsungu, ogolnie telewizory ze stara technologia, w nowym opakowaniu, to sie nie psuje ale jest gowniane samo w sobie.



buzka
  
 
Matryce do lcd robi tylko kilka firm (m. in. Szajsung). Pozostałe je kupuja, opakowuja własnym plastikiem i ryżową elektroniką. Wiec jesli tak wyglada lcd Panasonica, który nie potrafi zrobić własnej matrycy, a tylko opakowanie i kupuje gotowa elektronikę u kitajców (czyli de facto jest montazystą, a nie producentem) i w dodatku żąda za to 50% więcej niż szajsung, to nich ciagnie druta, bo i tak wybiorę szajsunga.
  
 
przepraszam ze sie spytałem




ps. pomyliłes sie o 12 lat

a z Toba rozmawia sie jak ze starym piernikiem ktory pozjadał wszystkie rozumy
  
 
Witam,

W związku że nie znalazłem podobnego tematu- zakladam. Chodzi mi o kino domowe w kwocie do 1000zł Macie jakieś propozycje?
  
 
Ponieważ zaraz zaleje nas fala, wątków typu, chce kupić mp4 jaką polecacie, chce kupić pralkę, jakiej firmy itp...
utworzyłem wątek w którym możecie sobie rozmawiać na te i inne tematy...
  
 
Chciałbym kupić wulkanizator do prezerwatyw... znacie jakiś dobry...
  
 
Cytat:
2008-02-27 20:04:35, Tybek pisze:
Witam, W związku że nie znalazłem podobnego tematu- zakladam. Chodzi mi o kino domowe w kwocie do 1000zł Macie jakieś propozycje?


w tej cenie cokolwiek kupisz będzie grało z dupy, przykro mi ale tak jest, ja kupiłem kino Yamahy za duuuużo więcej i nie jestem do końca zadowolony (może przez to że mam wygórowane wymagania co do dźwięku)
Po odsłuchu "kina" na sprzęcie Visatona już wiem żeby czerpać przyjemność z dźwięku trzeba wydać ok. 10klocków

Zrób tak, idź do sklepu, poradź się kogoś z obsługi i kup, bo im więcej się dowiesz z różnych źródeł na temat jakiś sprzętów, tym będziesz miał większy mętlik w głowie i ch... kupisz, a potem będziesz szukał winnego co Ci to poradził i uwierz mi, za tą kase nie będziesz zadowolony ze sprzętu. Kup lepiej jakiś zestaw 2.1 z Creativa i po problemie bo niema co się rzucać na głębokie wody z taką monetą
  
 
Cytat:
2008-02-28 09:04:41, piter_s1 pisze:
w tej cenie cokolwiek kupisz będzie grało z dupy, przykro mi ale tak jest, ja kupiłem kino Yamahy za duuuużo więcej i nie jestem do końca zadowolony (może przez to że mam wygórowane wymagania co do dźwięku) Po odsłuchu "kina" na sprzęcie Visatona już wiem żeby czerpać przyjemność z dźwięku trzeba wydać ok. 10klocków



Pit, żeby się ceiszyć jakością dźwięku to 10 klocków kosztują same kable. Znam takiego jednego kolesia, firmę nagłośnieniową ma, ten to normalnie audiofil kompletny - głośniki (sam nie wiem jaka firma z usa) 15 tys, kable z jakąś wydmuchaną wiązką lutowane próżniowo 9 tys, korektor dzwięku cholera 6 kafli i to wcale nie na scenę tylko do domu... szajba.

Zwykły śmiertelnik, ze zwykłym słuchem zadowoli się głośniczkami JBL za 4 tysie, kabelkami za 200 i korektorem dźwięku Yamacha za tysiaka i uważa, że gra zajebiście...

Tybek zrób tak jak Pit Ci pisał... Creative 2.1 + dobry odtwarzacz dvd - choć ja w takim sestawie słyszę jak szumi zasilacz do głośników i nikt mi nie powie że KREŁATIV to super firma - ZWYKŁA CHŃSZCZYZNA I KUPA GÓWNA MOŻE TROCHĘ LEPSZA NIŻ TAŃSZA KUPA GÓWNA

A ZA MOJEGO POPRZEDNIEGO POSTA SORY ALE SIĘ Z RANA NIE MOGŁEM OPRZEĆ KPIARSKIEJ POTRZEBIE
  
 
Do tysiaka to polecam www.allegro.pl i taki zestawik:
- Unitra WS 503
- jakieś kolumny stx (www.stx.pl), ale stereo ewentualnie altusy 140
- na dvd zostaje 300 - 400

I będziesz w miare zadowolony, a sasiedzi wniebowzięci
  
 
Cytat:
2008-02-28 10:26:38, jose pisze:
Do tysiaka to polecam www.allegro.pl i taki zestawik: - Unitra WS 503 - jakieś kolumny stx (www.stx.pl), ale stereo ewentualnie altusy 140 - na dvd zostaje 300 - 400 I będziesz w miare zadowolony, a sasiedzi wniebowzięci


no chyba że tak, ze starych klamotów altusy były dobre... do wqrwiania sąsiadów
  
 
Nom ja nie spodziewam się nie wiadomo jakich cudów, ale generalnie mi chodzi o całą tą machinę która ma odtwarzać płytki wideo... jaki sprzęt jakie czyta itp... co do soundu to wiem że bedzie kupa heh... i zgadzam się, przynajmniej ja tak mam ze i w duuuzo droższych sprzętach można usłyszeć wiele niepotrzebnych dźwięków i jeszcze więcej nie usłyszeć które powinno być słychać ale mi bardziej chodzi o to zeby to grało z 4 miejsc naraz, następnie, żeby czytało jak najwięcej rodzajów filmów (np.rmvb, mpg, avi, te wszystkie dvix-y itp, miało jak najwięcej opcji....) no a co do altusów to... hmmm... jak dla mnie to straszna kupa jest ale do wqrwiania sąsiadów albo płoszenia szpaków z czereśni jak najbardziej

p.s: mam jeszcze taką opcję że kupię sam odtwarzacz dvd i podepnę to pod wieżę, tylko znów pytanie jak wyżej...

pozdro