[Jarcio] sprzedany-prosze o zamkniecie watku :( - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

moge tylko odpisac:
1.drewno bedzie bo mi sie widzi,poza tym duzo mk7 mialo imitacje drewna w wersji ghia
2.lexy-wiedzialem ze tak bedzie,spoko
3.kolpaki fuj ale na sezon beda juz alusy
Cytat:
2008-03-01 01:27:29, _Maly_ pisze:
Zabrzmi moze okrutnie, ale wywalilbym wszystko... ewentualnie zostawil te progi... Napewno tak: - drewno fuj - lexy fuj - kolpaki fuj Ale dobrze ze ruda usunales

  
 
no coz arek,wielokrotnie powstrzymywalem sie od wpisania w twoich watkach skrotu WT ale jak Kuba Bogu tak...dla obrony drewna-mk7 w wersji GHIA z drewnopodobnym pulpitem robione oryginalnie przez Forda to tez WT?spoko obrazac sie nie bede jak co nie ktorzy,hehe
Cytat:
2008-03-01 00:04:46, ArekCLX pisze:
Jarku, według mnie okleina na tapicerce to nie byl najlepszy pomysł, fakt faktem "fajne jest to co sie mi podoba" ale okleina to jest pomyłka, sorry za szczerość i bez urazy ale mi to wieje WT. sorry

  
 
Cytat:
2008-03-01 10:47:55 JarcioFordzik pisze,
no coz arek,wielokrotnie powstrzymywalem sie od wpisania w twoich watkach skrotu WT ale jak Kuba Bogu tak...dla obrony drewna-mk7 w wersji GHIA z drewnopodobnym pulpitem robione oryginalnie przez Forda to tez WT?spoko obrazac sie nie bede jak co nie ktorzy,hehe



Drogi Jarku, oryginalne pulpity obione z a'la drewna jak na mój gust tez nie są najładniejsze, sorry jezeli urazilem Ciebie okresleniem WT ale zauważ sam ze okleina to nie oryginał forda.
W moich wątkach mozesz smiało skrótu WT i napewno wezmę pod uwagę Twoje cenne opinie.
Mówi się, jak juz napisalem " Fajne jest to co się mi podoba", Tobie podoba się drewno a nie podoba się coś innego, tak samo jest w moim przypadku lecz trochę odwrotnie.

Nie obrazaj się więc proszę.
POZDRAWIAM
  
 
spoko Arek,no problemo.nie jestem dzieckiem i po to pisze zeby wysluchiwac opinie innych...o obrazaniu nie ma mowy
pozdro
  
 
drewienko skonczone- efekt koncowy:

(podziekowania dla firmy Hartmann za specjalnie robione dodatkowe elementy wokol klamek)
doszly tez dokladki rs na tylny zderzak,wyprostowana rura wydechowa oraz nakladka na rure
  
 
Wszystko ladnie ale ta koncowka wydechu to do matiza moze Nie pasuje
  
 
no i alusy tez kupione 15stki,mala przymiarka byla zrobiona (co prawda na flaku ale nie moglem sie oprzec aby je zobaczyc na essim),oponki 195/50 pirelli p6000



[ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2008-03-19 00:27:40 ]
  
 
na szczescie to tylko do zdjecia byla zalozona nakladka jeszcze jej nie spawalem...kurcze moze ktos mi podsunie jakis link do fajnej nakladki pasujacej??
Cytat:
2008-03-19 00:05:50, Seba pisze:
Wszystko ladnie ale ta koncowka wydechu to do matiza moze Nie pasuje

  
 
Mi sie podoba to co bylo juz zalozone w moim mk VI owalna,ladnie w pasowana w otowor zderzaka (wpasowalem ja lepiej dopiero nie dawno - zdjecia ktore tu zapodalem sa stare) )




[ wiadomość edytowana przez: Seba dnia 2008-03-19 00:12:55 ]
  
 
Cytat:
2008-03-01 00:04:46, ArekCLX pisze:
Jarku, według mnie okleina na tapicerce to nie byl najlepszy pomysł, fakt faktem "fajne jest to co sie mi podoba" ale okleina to jest pomyłka, sorry za szczerość i bez urazy ale mi to wieje WT. sorry


Widzę że jesteś przedstawicielem szerokiej grupy osób która przyjęła sobie stwierdzenie WT - którego defacto nie rozumie do końca (a i samo zdefiniowanie tego pojęcia to balansowanie na cienkiej granicy estetyki i dobrego smaku) i używa go do określania wszystkiego co jej się nie podoba, nie mieści się jej guście, jest inne od standardowego, lub jest po prostu nowe i nieznane.

Bynajmniej ja osobiście nie łączył bym drewna z zewnętrznymi elementami dodającymi sportowego charakteru, jednak żadnego z poszczególnych elementów lub nawet kompilacji takiej - jaka występuje u kolegi wiejskim tuningiem bym nie nazwał.

I radze koledze tak nie szastać tym stwierdzeniem na lewo i prawo.
  
 
Oj Jarcio Jarcio, no ale te aluski powiem Ci ze mogą całkiem nieźle wygladać, powietrza im daj i przydałoby się trochę obniżyć autko
  
 
Cytat:
2008-03-19 00:11:59, Seba pisze:
Mi sie podoba to co bylo juz zalozone w moim mk VI owalna,ladnie w pasowana w otowor zderzaka (wpasowalem ja lepiej dopiero nie dawno - zdjecia ktore tu zapodalem sa stare) ) [ wiadomość edytowana przez: Seba dnia 2008-03-19 00:12:55 ]



Ja mam taką samą końcówkę
  
 
Snale ja juz nie dam rady tak ladnie jej wpasowac pod dziure w zderzaku bo mam dokladki...musze poszukac cos na allegro chyba.jakby ktos mial jakis fajny pomysl to przeslac linka,bo ja z ta koncowka to nie mam pomyslu
  
 
nosz Cie zaraz pacne...dałem Ci tyle linków na Allegro juz miałeś wybraną a teraz co?? I druga sprawa, co Ty sie czepiasz tych dokładek???Nie widzę żadnych a żadnych przeszkód w zamontowaniu tam czegokolwiek! A Ty sie uparłeś ze dokładki przeszkadzają - otóż w niczym nie przeszkadzają (dziś ogladałem furkę i tylko potwierdziłem moje przypuszczenia)
  
 
ja bym z tą końcówką za dużo nie kombinował bo:
jest niewiekla więc wyeksponować berdziej raczej się nie da bo przekombinujesz i lipa z tego będzie,chyba że założysz końcówe która będzie bardziej widoczna.tylko że ta którą masz jest ok
  
 
a wiec kwiecien sie zaczyna czas na modyfikacje.projekt nazwalem ala "slowik" czyli mkVI z przodem mkV oraz badlookiem.zagoscila juz u mnie maska i grill od mkV



dokladka na przod takze juz upatrzona,tylko kwestia czy ja spasujemy


za tydzien essi wstawiony bedzie na stol,zobaczymy co z tego wyjdzie

czy ta dokladka od focusa bedzie pasowac do progow i dokladek na zderzaku tylnim?co myslicie?
  
 
jarcio poszukaj większej końcówki tłumika,będzie lepiej wyglądać

ja w moim esim mam coś takiego

  
 
ooo, o taki grill musze przytargac
  
 
oczywiscie koncowka tlumika bedzie inna,wieksza...czekam tylko az w Arpolu beda mieli nowy asortyment...szkoda ze maski od rs-a z garbami nie mozna dostac

p.s. dzieki Slowik za kilka cennych wskazówek

Cytat:
2008-03-31 22:52:26, marimar pisze:
jarcio poszukaj większej końcówki tłumika,będzie lepiej wyglądać ja w moim esim mam coś takiego






[ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2008-03-31 23:13:18 ]
  
 
Cytat:
2008-03-31 23:08:16, JarcioFordzik pisze:
...szkoda ze maski od rs-a z garbami nie mozna dostac



ostatnio była na allegro maska z garbami igła za 270 zyla ,kolega z klubu ją łyknął


a podświetlenie w desce też zmieniasz ,zobacz jak to u mnie wygląda pare wątków niżej

[ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2008-03-31 23:16:10 ]