[Jarcio] sprzedany-prosze o zamkniecie watku :( - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pewnie ze zmieniam a u ciebie juz widzialem podswietlenie i licze na twoja pomoc w tym
p.s. sprawdz poczte klubowa,bo widze ze nie czytasz priv-ow
  
 
wszystko ładnie ale ja osobiście uważam ze w kierunku w którym modyfikujesz swojego essa okleina ala' drewno kompletnie nie pasuje.
  
 
zgadzam sie z toba (zreszta ktos juz podobnie pisal) ale niestety mam slabosc do drewna a okleina w realu sie prezentuje naprawde fajnie,ostatnio koles co jechal dal sie nabrac ze to wersja ghia a jak bedzie skora w srodku (moze w nastepnym roku,hehe) to bedzie fajnie sie komponowac
Cytat:
2008-03-31 23:48:41, POMPA pisze:
wszystko ładnie ale ja osobiście uważam ze w kierunku w którym modyfikujesz swojego essa okleina ala' drewno kompletnie nie pasuje.

  
 
samochod zrobiony,mamy przod od mkV z badlookiem. dzisiaj popoludniu wrzuce foty.koncowka wydechu tez wymieniona na podobna jak ma Snale czy Seba (dzieki za rady)...na spocie w weekend co nie ktorych zaskocze no i dzisiaj tez alusy bede zakladal: ile moga mnie skasowac za zmiane 2 opon i wywazenie 4 alu? u nas ceny wahaja sie od 40-80zl nawet...

p.s. Seba dzieki za szybka wysylke zamka od maski


[ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2008-04-15 00:33:41 ]
  
 
Cytat:
2008-04-15 00:30:03, JarcioFordzik pisze:
samochod zrobiony,mamy przod od mkV z badlookiem. dzisiaj popoludniu wrzuce foty.koncowka wydechu tez wymieniona na podobna jak ma Snale czy Seba (dzieki za rady)...na spocie w weekend co nie ktorych zaskocze no i dzisiaj tez alusy bede zakladal: ile moga mnie skasowac za zmiane 2 opon i wywazenie 4 alu? u nas ceny wahaja sie od 40-80zl nawet... p.s. Seba dzieki za szybka wysylke zamka od maski [ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2008-04-15 00:33:41 ]



Ja zapłaciłem 49 zł za przekładke 4 opon z zimowych na letnie z wyważeniem oczywiście
  
 
no to mamy juz foty (grill bedzie jeszcze do malych poprawek) i planuje z przodu umiescie napis ZETEC zamiast znaczka forda,essi jeszcze na stalowka stoi ale jutro rano jade na zakladanie alu




  
 
A czemu ta maska taka plaskata?
  
 
mi sie podoba tylko ten przód masz jakis taki strasznie wysoki
  
 
co radzisz?
Cytat:
2008-04-15 22:11:45, slawcek pisze:
mi sie podoba tylko ten przód masz jakis taki strasznie wysoki

  
 
Jarek, pod koniec tygodnia bede mial na handel przednie springi z mojego essa, u mnie przód siedzi troche niżej wiec chyba pod 1.6 usiądzie jeszcze niżej, są całe i nie popękanę. Jakby co to dam Ci je na próbę, sprawdzisz jak usiądzie na całych moich amorach i bedziemy dalej wtedy gadac. dogadamy się za jakieś piwko
Jakby cuś to daj mi cynk na komórkę czy jestes zainteresowany

ps
Grill zostaw gładki bez znaczka zetec i dawaj wszystko w kolor
  
 
a co obnizasz swojego? przeciez miales go sprzedawac wiesz sam zakup springow w cenie okazyjnej to jedno a wstawienie ich do drugie-na chwile obecna jestem splukany na maxa a jeszcze czekam na przesylke zderzaka rs z halo,wiec wydam juz ostatnie odlozone zlotowki na to...zastanawiam sie nad kilkoma innymi czarnymi elemenatami poki co macha zostanie czarna ze wzgledu chociazby na brak funduszy ale tez na to ze kilku osobom w tym i mi ona sie w miare widzi
  
 
moj esio idzie na glebe tylko dlatego ze kupilem juz zawias i nie bede mial co z nim zrobi,.
wymienie to dam Ci cynk, dam Ci całe amory ze springami i zrobisz sobie próbę zebyś wiedział co kupujesz bo czasem nie pojdzie w dół i dupa kasa wydana na daremno. sprawdzisz a później bedziesz wybierał, albo oddasz mi amorki ze springami albo dosłownie postawisz piwko, bo u mnie to i tak w śmietnik poleci
  
 
taki troche "Polonez style" jak dla mnie... przynajmniej z tego ujęcia...

  
 
Fajny badlook, nie jak niektóre zaspawane do połowy lampy
  
 
bede brutal i poiwem, że az sie prosi o zderzak i lampy z RSa
  
 
czekam juz na przesylke zderzaka z halo od rs-a i nie moge sie doczekac az zaloże....a lampy poki co drogie wiec daruje ich zakup narazie...

p.s. moj kumpel ostatnio stwierdzil ze przod mu peugota przypomina

mysle że ze zderzakiem od rs juz nie bedzie ani poloneza ani peugota przypominac
  
 
No też mi sie ten RSowy przód nasunął od razu
  
 
Cytat:
2008-04-16 00:25:49, Wojo pisze:
Fajny badlook, nie jak niektóre zaspawane do połowy lampy



w sesie ze co badlook ok tylko gril wstaw taki jak na str głownej no i zderzak z halo i biualymi kierunkami + lampy rs i bedzie kozak
  
 
Cytat:
2008-04-16 00:24:11, Zakrent21 pisze:
taki troche "Polonez style" jak dla mnie... przynajmniej z tego ujęcia...




A co z lampami? Moretty czy RS?
  
 
Cytat:
2008-04-16 00:46:50, Wojo pisze:
No też mi sie ten RSowy przód nasunął od razu



Ale jestescie monotematyczni . Tylko zderzak od rs-a i nic poza tym ...
I bardzo dobrze
Bedzie fajnie jak dojdzie ten zderzaczek i go zamontujesz Jarcio