[Jarcio] sprzedany-prosze o zamkniecie watku :( - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-04-23 00:54:05, KriIsS pisze:
Nie wiem czy polowa klubowiczow ma takie koncowki i nie obchodzi mnie to, odniosłem sie konkretnie do tego samochodu uwarzam ze taka koncowka to pełna lipa, wstaw sobie prawdziwy tlumik sportowy TUTAJ ja wolał bym jezdzic na normalnym tlumiku (oryginalnym) niz z taką koncówką. no ale jak napisales rzecz gustu ;p [ wiadomość edytowana przez: KriIsS dnia 2008-04-23 00:55:03 ]


Pokaż swoje auto a nie czepiaj się innych, pokaż co ty zmieniłeś przy essie. looknij sobie w mój wątek i napisz co myslisz o moim essie a konkretnie obnizonym zawieszeniu i kolpakach na kołach.
Jarcio robi essa pod siebie a nie dla ciebie zebys sie czepial koncówki wydechu, ciekawe jaką ty masz koncówkę? czy wogóle ją masz? a moze jezdzisz bez tłumika?
  
 
Cytat:
2008-04-23 18:57:51, ArekCLX pisze:
Pokaż swoje auto a nie czepiaj się innych, pokaż co ty zmieniłeś przy essie. looknij sobie w mój wątek i napisz co myslisz o moim essie a konkretnie obnizonym zawieszeniu i kolpakach na kołach. Jarcio robi essa pod siebie a nie dla ciebie zebys sie czepial koncówki wydechu, ciekawe jaką ty masz koncówkę? czy wogóle ją masz? a moze jezdzisz bez tłumika?



Osobiście też bym nie zakładał końcówki tłumika i jej nie mam i jeżdże na serii jak narazie (pewnie dopóki nie wymienie zderzaków). To jest indywidualna sprawa kto co i w jakiej kolejności zakłada jednym sie podoba innym nie, normalna sprawa A tak ogólnie to nie wiem dlaczego, ale wole pozbierać kase i zrobić coś raz konkretnie a dobrze z serii na raz (czyt. ciekawe alusy, gleba, przyciemnione szyby, lampy i.t.d) Nie jestem za tym, żeby zakładać np: próg, gdy ma się seryjne zderzaki i próg jets dużo niżej. Pozbieram trochę kasy (nie wiem cyz mi to zajmie rok czy dwa huehe, ale jak już bym robił coś ze zderzakami to odrazu: przód, tył i póg, żeby to jakoś wyglądało Narazie jeżdże na seryjnych (też nie są złe, ale tylny za wysoki).

reasumując: każdy ma swój samochód i robi w nim przeróbki dla SIEBIE i takie jakie jemu się podobają i w jakiej kolejności uważa za słuszne Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Luniz dnia 2008-04-23 23:06:55 ]
  
 
Cytat:
2008-04-23 00:30:40, KriIsS pisze:
Sale bylo by lepsze gdybys nie wstawial tej pedalskiej koncowki na rure jak juz to sobie wymien caly tlumik bo to wygląda z dupy . . . ;]

Zgadzam się
  
 
Cytat:
2008-04-23 00:05:26, DarasBB pisze:
Wiem, wiem, to oklepany układ, ale trzeba przyznać, ąle w tych rocznikach Esów zderzak eReSowy jest NAJ



nieprawda...ja np. wolę od zderzaka RSowego dokładkę zendera do ori zderzaka, wygląda lepiej i na dodatek mniej tego jeździ...

a co do felg Jarek, to Ci pokaże jaki jest słuszny rozmiar do essa
  
 
Jarek kładź essa na glebę, ja od poniżena swojego essa nie mogę patrzeć na wysokie essy typu hummer. Twoja essinka widziala by mi sie w klinie, nic nie sugreuje, moje springi w serii byly niższe a teraz sobie leżakują w zacienionym garażu
  
 
Prosze ;p





  
 
Cytat:
2008-05-05 17:08:34, KriIsS pisze:
Prosze ;p



Bez obrazy KriIsS ale czy przypadkiem nie smieją się z Ciebie przez tą końcówkę? Czysta seria essa z końcówką a'la mugen lub coś w tym stylu. Posadź go na glebę i przede wszystkim zdejmij chlapacze z tyłu
  
 
Cytat:
2008-05-05 18:59:51, ArekCLX pisze:
Bez obrazy KriIsS ale czy przypadkiem nie smieją się z Ciebie przez tą końcówkę? Czysta seria essa z końcówką a'la mugen lub coś w tym stylu. Posadź go na glebę i przede wszystkim zdejmij chlapacze z tyłu


Faktycznie średnie zestawienie seryjny ess + sportowa końcówka
....no i te chlapacze - to się nazywa tuning


[ wiadomość edytowana przez: slawcek dnia 2008-05-05 19:10:07 ]
  
 
Cytat:
2008-05-05 17:08:34, KriIsS pisze:
Prosze ;p



pisząc Twoim językiem to skomentuję tak:

felgi do dupy - wzór tragiczny
owiewki na szybach - jak w starych polonezach
silnik brudny, że szok, w moim 18 letnim essie był o wile ładniejszy
napisy bolero out
wygląda jak terenówka z kołami od osobówki (zdecydowanie gleba mile widziana)

pozatym, bez szału...... a tłumik, no cóż wygląda jakby nie wszedł do końca
  
 
wydech mi sie podoba sam chce taki zalozyc
  
 
Jak dla mnie za mała felga. Tłumik może być.
  
 
Cytat:
2008-05-05 17:08:34, KriIsS pisze:
Prosze ;p




No kolega się wysmiał z innego kolegi ale sam nie popatrzył na swoje auto chyba O wiele lepsza ta końcówka niż ten pancerfaust
  
 
progi od RS-a jakiś hokej z przodu i będzie fajnie...
napisz coś więcej o dolocie (jaki, z czego, gdzie kupiłeś ???)
  
 
te pytania kieruj do krisa w jego wlasnym watku a nie w moim
Cytat:
2008-05-05 20:47:45, Kamil_K pisze:
progi od RS-a jakiś hokej z przodu i będzie fajnie... napisz coś więcej o dolocie (jaki, z czego, gdzie kupiłeś ???)

  
 
no to faktycznie wyjasniles stary tymi fotami ja nie bede komentowal bo juz inni to zrobili...ale ten tlumik wyjasnia
normalnie rakieta albo jak napisal KAES pancerfaust

a teraz rusz troche glowa zanim napiszesz nastepny pedalski tekst,bo jak widzisz krytykowac kazdy moze a twoj tunning to ograniczyl sie do felg i tlumika...rewelka
[quote]
2008-05-05 17:08:34, KriIsS pisze:
Prosze ;p
  
 
Stary widze ze chyba nie umiesz czytac ze zrozumieniem, po pierwsze nie skrytykowalem calego auta ( bo wiekszosc mi sie podoba ) odniosłem sie tylko do tłumika, powiedzialem ze mi sie nie podoba i tyle, kolega prosil o wklejenie moich fotek to je wkleilem, a to ze po ich wklejeniu pojechaliscie po mnie tylko z tego powodu ze skrytykowalem jego tlumik to zostawiam Wam. Nastepnym razem bede sie wypowiadal na forum tylko w spsob pozytywny , nawet jak ktos przyklei sobie na dach choinke to powiem ze mi sie bardzo podoba, bo widze ze z małą krytyką to cięzko sobie radzicie ...
  
 
Ja akurat mam bardzo podobny tłumik. Każdemu podoba się co innego jak to mówią o gustach się nie dyskutuję zrobię zdjęcie to sami zobaczycie
  
 
Cytat:
2008-05-06 15:50:45, KriIsS pisze:
Stary widze ze chyba nie umiesz czytac ze zrozumieniem, po pierwsze nie skrytykowalem calego auta ( bo wiekszosc mi sie podoba ) odniosłem sie tylko do tłumika, powiedzialem ze mi sie nie podoba i tyle, kolega prosil o wklejenie moich fotek to je wkleilem, a to ze po ich wklejeniu pojechaliscie po mnie tylko z tego powodu ze skrytykowalem jego tlumik to zostawiam Wam. Nastepnym razem bede sie wypowiadal na forum tylko w spsob pozytywny , nawet jak ktos przyklei sobie na dach choinke to powiem ze mi sie bardzo podoba, bo widze ze z małą krytyką to cięzko sobie radzicie ...



Wiesz, pisać możesz wszystko, ale trochę kultury nie zaszkodzi, a Ty od razu pojechałeś z "pedalskimi" słowami............. więc się nie dziw, że inni pojechali po Tobie
  
 
nie bierz sobie wszystkiego co ludzie pisza do siebie, bo krytykowac mozna,kazdemu sie podoba cos innego ale nie trzeba uzywac jezyka ludzi pierwotnych typu: "pedalska koncowka",mozna napisac tak jak inni ze sie nie podoba albo zebys to zmienil albo ze masz inna itp...chodzi tylko o jezyk (bynajmniej moim zdaniem)...zaloz swoj watek i ludzie niech tam sie wypowiedza na temat twojego Essa a nie u mnie chetnie tez napisze post w twoim watku....bo Essa masz ladnego...pozdro i peace
Cytat:
2008-05-06 15:50:45, KriIsS pisze:
Stary widze ze chyba nie umiesz czytac ze zrozumieniem, po pierwsze nie skrytykowalem calego auta ( bo wiekszosc mi sie podoba ) odniosłem sie tylko do tłumika, powiedzialem ze mi sie nie podoba i tyle, kolega prosil o wklejenie moich fotek to je wkleilem, a to ze po ich wklejeniu pojechaliscie po mnie tylko z tego powodu ze skrytykowalem jego tlumik to zostawiam Wam. Nastepnym razem bede sie wypowiadal na forum tylko w spsob pozytywny , nawet jak ktos przyklei sobie na dach choinke to powiem ze mi sie bardzo podoba, bo widze ze z małą krytyką to cięzko sobie radzicie ...

  
 
Noo....a wracajac do tunningu to lampy RS juz sa na miejscu,teraz czekam tylko na przesylke zderzaka RS i bedziemy robic ostatnie mody na jakis czas,bo kasy na tego typu pieszczoty coraz mniej