[Jarcio] sprzedany-prosze o zamkniecie watku :( - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-04-16 00:35:37, JarcioFordzik pisze:
czekam juz na przesylke zderzaka z halo od rs-a i nie moge sie doczekac az zaloże....a lampy poki co drogie wiec daruje ich zakup narazie... p.s. moj kumpel ostatnio stwierdzil ze przod mu peugota przypomina mysle że ze zderzakiem od rs juz nie bedzie ani poloneza ani peugota przypominac


tu masz koleś z klubu sprzedaje za 300zł komplet z postojówkami, prawie jak za darmo
KLIK
  
 
slawcek: staram sie dodzwonic do niego od dluzszego czasu i ma wylaczona kome a na gg tez cisza

Wojo: tez masz wrazenie ze jest za maly ten badlook? (bo ja takie mam) i zastanawiam sie czy go poszerzac czy nie...
  
 
Cytat:
2008-04-16 15:12:13, JarcioFordzik pisze:
slawcek: staram sie dodzwonic do niego od dluzszego czasu i ma wylaczona kome a na gg tez cisza


to się nazywa pech
  
 
alusy nareszcie zalozone,oponki 195/50 pirelli p6000.jezdzi sie na takich laczkach dziwnie a na koleinach badz dziurach to wogole ciagnie ale pewnie kwestia przyzwyczajenia.nie zwracac uwagi na brud,3 dni wczesniej go mylem,2 dni deszczy i wyglada jak wyglada

p.s. poszerzac badlooka na lampy czy zostawic jak jest?




  
 
z przodu z tym lookiem wyglada jak jakis peugeot
  
 
hehe,czyli nie tylko mojemu ziomkowi on sie skojarzyl z peugotem
Cytat:
2008-04-18 21:00:41, Sebov12 pisze:
z przodu z tym lookiem wyglada jak jakis peugeot

  
 
nom hehe ale zly nie jest fajnie wyglada
  
 
Hmmm najbardziej podoba mi się grill i maska a reszta niestety nie (czyt. drewienko, lampy i próg), ale ma się podobać Tobie więc jest OK Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2008-04-18 21:00:41, Sebov12 pisze:
z przodu z tym lookiem wyglada jak jakis peugeot



Mi bardziej na poldolota wygląda
  
 
glupie komy zostaw na swoj watek a czas poswiec na dlubanie w swoich lampach
Cytat:
2008-04-22 18:41:59, DarasBB pisze:
Mi bardziej na poldolota wygląda

  
 
a to 2 fotki z ostatniego spotu
i po konsultacjach z innymi badlook nie bedzie poszerzany




[ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2008-04-22 23:52:48 ]
  
 
Cytat:
2008-04-22 23:30:28, JarcioFordzik pisze:
glupie komy zostaw na swoj watek a czas poswiec na dlubanie w swoich lampach



Jarcio, nie obrażaj się - co prawda rzeczywiście moje pierwsze skojarzenie było Polonez (ze względu bardziej na atrapę niż na bad looka), ale nie pisałem tego złośliwie . Lampki zostaw jak masz, a gril znacznie lepiej skomponuje się ze zderzakiem RS'a. Wiem, wiem, to oklepany układ, ale trzeba przyznać, ąe w tych rocznikach Esów zderzak eReSowy jest NAJ


Aaaa, i zapomniałem jeszcze dorzucić, ze jestem na NIE jesli chodzi o Twoje tylne lampy. Niemniej jednak ważne jest, że Tobie się widzą.



[ wiadomość edytowana przez: DarasBB dnia 2008-04-23 00:07:00 ]
  
 
spoko,jestem gosciem z chumorkiem...trzeba bylo napisac ze poloneza a nie poldolota bo to mi wiocha leci,hehe...ogolnie lampy beda rs i zderzak tez ale na to potrzebny czas i kasa, wiec efekt narazie jest jaki jest

a co do twojego dlubania to skoncz je w koncu bo nie moge sie doczekac efektu koncowego
  
 
Fele 15`? Ja tez kupilem tylko teraz czekam na nakretki juz 2 dzien i nie moge sie doczekac
  
 
fele 15stki bo to najodpowiedniejszy rozmiar do essiego moim zdaniem,nie kupuj tylko dekielkow, bo sporo kosztuja i szybko "schodza" z kol...a felgi sie tez fajnie prezentuja z chromowymi nakretkami
  
 
Cytat:
2008-04-23 00:12:46, JarcioFordzik pisze:
(...) ogolnie lampy beda rs (...)



Eeeee właśnie miałem pisać w tej sprawie. Na mój WYPACZONY gust zostaw lampy takie jak masz. Jesli zmienisz je na RSowe, tó nie bardzo będzie to współgrało z badlookiem, który nie bedzie sie zaczynał od krawędzi lampy (jak powinien i tak jak jest teraz) to od pewnego jej momentu
Takie małe zobrazowanie (sory, ze w Paincie, ale tylko to mam teraz pod ręką):



Cytat:
2008-04-23 00:12:46, JarcioFordzik pisze:
(...) a co do twojego dlubania to skoncz je w koncu bo nie moge sie doczekac efektu koncowego



Wiesz mi, że nie tylko Ty, ba powiem nawet, że jest taki koleś z pocharatanymi łapkami, który jeszcze bardziej się tego efektu doczekać nie może
  
 
Sorry ze to napisze ale nie moge sie powstrzymac. Autko ogólnie bardzo fajne ale bylo by lepsze gdybys nie wstawial tej pedalskiej koncowki na rure jak juz to sobie wymien caly tlumik bo to wygląda z dupy . . . ;]
  
 
przestraszylem sie ze faktycznie to nie bedzie pasowac ale jedno zdjecie essiego Slowika i juz wszystko jasne,wez Darek sobie looknij na jego profil albo watek...naprawde badlook z tymi lampami jest spoko...oczywiscie jak wszedzie rzecz gustu
  
 
haha,dobre....czyli polowa klubowiczow ma pedalskie koncowki tlumikow...dobre...a zreszta wiesz ktos napisal ze lexy sa gejowskie wiec koncowka gejowska pasuje z tym jak ulal
Cytat:
2008-04-23 00:30:40, KriIsS pisze:
Sorry ze to napisze ale nie moge sie powstrzymac. Autko ogólnie bardzo fajne ale bylo by lepsze gdybys nie wstawial tej pedalskiej koncowki na rure jak juz to sobie wymien caly tlumik bo to wygląda z dupy . . . ;]

  
 
Nie wiem czy polowa klubowiczow ma takie koncowki i nie obchodzi mnie to, odniosłem sie konkretnie do tego samochodu uwarzam ze taka koncowka to pełna lipa, wstaw sobie prawdziwy tlumik sportowy TUTAJ ja wolał bym jezdzic na normalnym tlumiku (oryginalnym) niz z taką koncówką. no ale jak napisales rzecz gustu ;p

[ wiadomość edytowana przez: KriIsS dnia 2008-04-23 00:55:03 ]