[ArekCLX] Rozstanie z CLX-RS 1.4v10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czas zacząć powoli zmieniac coś w essiu, w związku z wieloma czynnikami wpływającymi na życie ten wątek będzię się długo rozwijał, proszę więc o opinie, propozycje i nowe pomysły.

Zaczynamy, oto mój esio:




co byście tutaj zmienili?

W czasie użytkowania ess doczekał się drobnych zmian, otóz zmianą podległ kolor podświetlenia deski



Wskazówki zostały pomalowane lakierem do paznokci (podziekowania dla firmy Golden Rose za specjalne zamówienie dla mnie takiego koloru) dodatkowo zostały pokryte dodatkową warstwą lakieru UV.

Planowane zmiany w najbliższym czasie to:
1. Swap na 1.8 16v
2. Zderzaki po drobnych modach będą w kolorze nadwozia
3. Bad Look oraz wlot powietrza w lewym błotniku
Co jeszcze byście tutaj zmienili?


[ wiadomość edytowana przez: bzikol dnia 2008-03-30 20:30:02 ]

[ wiadomość edytowana przez: ArekCLX dnia 2008-04-03 13:52:11 ]

[ wiadomość edytowana przez: ArekCLX dnia 2008-05-12 23:22:44 ]

[ wiadomość edytowana przez: ArekCLX dnia 2008-07-03 11:23:58 ]

[ wiadomość edytowana przez: ArekCLX dnia 2008-09-18 14:36:59 ]

[ wiadomość edytowana przez: ArekCLX dnia 2008-10-16 10:26:51 ]

[ wiadomość edytowana przez: ArekCLX dnia 2008-10-16 10:30:52 ]

[ wiadomość edytowana przez: ArekCLX dnia 2008-10-16 13:19:45 ]

[ wiadomość edytowana przez: ArekCLX dnia 2008-10-28 17:20:35 ]

[ wiadomość edytowana przez: ArekCLX dnia 2009-02-08 20:06:52 ]
  
 
Cytat:
2008-03-01 17:27:50, ArekCLX pisze:
...Co jeszcze byście tutaj zmienili?


lusterka w kolor
zdjąć pokrowce z siedzeń (albo porządne siedziska)
a poza tym, to niewiele widać na fotach.
PS: ładne podświetlenie
  
 
jak dla mnie to podstawowe rzeczy z wizualizacji jakie powinienes zrobic to: lusterka w kolor i fele jakies fajne na sezon,pomijam zderzaki bo masz je juz zaplanowane...
  
 
Ładne światełka.

Co do zmian - to od czego powinno sie zaczynać i moim zdaniem jest podstawą wyglądu auta, czyli gleba i felga
  
 
Cytat:
2008-03-01 18:05:32, Snale pisze:
Co do zmian - to od czego powinno sie zaczynać i moim zdaniem jest podstawą wyglądu auta, czyli gleba i felga



Popieram
  
 
moze lustra od mk7?
  
 
obniżone zawieszenie także jest w planie lecz jak narazie musze odłożyć trochę kasy, myslałem nad takim kompletem Klikamy tu i widzimy, alu felgi podobają mi się takie a'la fiesta coś jakby szprychowe. niby żadna rewelka ale coś w sobie mają
  
 
Jak nie masz alu to nic nie kombinuj
  
 
wiec tak...
-zaspawaj tylne drzwi, zeby było 3d
-...
-...

nie no na powaznie, najpierw alu! pożniej lustra od Mk7 moga byc w kolor...w 5d nalezaloby glebsona chociaz malego zapodac bo jakos seria nie wyglada w seryjnym zawiasie za dobrze

no i ktoś wspomniał o siedzeniach...
  
 
co do alu to macie racje, pójdą na pierwszy ogień, "glebson" tez bedzie i to calkiem niezły.
Cytat:
2008-03-01 22:15:18 trance pisze, wiec tak...
-zaspawaj tylne drzwi, zeby było 3d
-...
-...



Powiedz kolego ile widziałeś wątków zaczynających się [...] z udzialem essa 5d, napewno niewiele, ja wlasnie chce aby moje 5d tez bylo ciekawe,
  
 
Cytat:
2008-03-01 22:21:50, ArekCLX pisze:
co do alu to macie racje, pójdą na pierwszy ogień, "glebson" tez bedzie i to calkiem niezły. Powiedz kolego ile widziałeś wątków zaczynających się [...] z udzialem essa 5d, napewno niewiele, ja wlasnie chce aby moje 5d tez bylo ciekawe,



Bylo kilka fajnych 5d, poszukac mozesz w archiwum watku Slowik'a

Wloty powietrza w blotniku bym sobie podarowal... badlook'a ropwniez - jak bardzo sie uprzesz to zrob ewenrualnie takiego delikatnego jak mial Slowik.

Zaczynasz praktycznie od zera, wiec sluchaj tego co wyzej i zacznij od jakichs kol, pozniej zawieszenie, w miedzy czasie mozesz pomyslec nad kolorowaniem zderzakow, lusterek... na poczatek bedzie dobrze jak podciagniesz go do serii w jakiej wychodzily RS'y lub XR3i a potem bedziesz juz mial z gorki...

ps. mozna by zmniejszyc te fotki w temacie bo troszke sie forum rozjezdza


[ wiadomość edytowana przez: _Maly_ dnia 2008-03-01 22:49:52 ]
  
 
Cytat:
2008-03-01 22:21:50, ArekCLX pisze:
ja wlasnie chce aby moje 5d tez bylo ciekawe,



i tak trzymać! 3d mówimy stanowcze nie

Sliczne felgi szprychowe



[ wiadomość edytowana przez: Snale dnia 2008-03-01 22:52:38 ]
  
 
Arek a może maska RS
lampy RS
pakiet RS(progi itp.)

no nawet ładne podświetlenie,he he (arek wie o co chodzi)

  
 

5d tez moga byc fajne...mialem punto 3d i jak mialem pasazerow albo wstawiac fotelik dla dziecka to tragedia,poza tym 5d przewaznie drozej stoja

Cytat:
2008-03-01 22:51:41, Snale pisze:
i tak trzymać! 3d mówimy stanowcze nie Sliczne felgi szprychowe [ wiadomość edytowana przez: Snale dnia 2008-03-01 22:52:38 ]

  
 
witam
ArekCLX widze że inwesycja była !!!
kiedy zakładasz to może wpadne



bedziesz umiał sobie sam poradzić czy wpaśc z jakimś browarkiem
  
 
5 d - GORĄ
  
 
Cytat:
2008-03-29 11:43:17, dnnet pisze:
witam ArekCLX widze że inwesycja była !!! kiedy zakładasz to może wpadne bedziesz umiał sobie sam poradzić czy wpaśc z jakimś browarkiem


Poradze sobie sam panie darku, a wlasciwie moj znajomek poradzi sobie sam bo nie mam tyle sily zaby scisnąć springa a nie mam sprzetu!!! a co do inwestycji to nie bede mowil ile zaplacilem za ten komplet, powiem tylko ze oplacalo sie!
  
 
Cytat:
2008-03-30 23:28:25, styhu pisze:
5 d - GORĄ



Styhu ja tez tak sądzę!!!
niedlugo 3d wyginą na tym forum i rzadzic będą tylko 5d!!!
  
 
uchylę teraz trochę tajemnicy!
za krótki czas moj ess idzie na glebe! dostał a wlasciwie dostanie czerwone springi, oraz dokładkę tylnego zderzaka RS

w maju(ze wzg. na finanse) zostanie wyposazony w:
1.przedni zderzak RS
2.lampy RS
3.progi RS
4.Alu buty(nie znam nazwy als są ładne)
to wszystko czeka juz za wypłatą!!!

Grill bedzie tez w stylu RS tylko ze bede kombinował sam, mam nadzieje ze wyjdzie mi tak ładnie jak grill słowika

  
 
do maja duzo czasu...postanow wreszscie konkretnie co bedziesz robil w samochodzie,bo co chwile cos innego planujesz i zmieniasz a to na dobre nie wychodzi...ustal konkretny projekt,znajac ciebie do maja zmienisz zdanie 3 razy