Polonez Caro 1.6GLI - rocznik 1995r

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Polonez Caro 1.6 GLI najprawdopodobniej zmontowany 23 sierpnia 1995r, kolor toledo-red metallic nr nadwozia SUPBO1CEHSW777683, nr silnika CE0261144. Samochód został zakupiony w Poczesnej koło Częstochowy u dealera AutoFica za kwotę 18 800zł 6 grudnia 1995r ze stanem licznika 21km. Dnia kolejnego tj 7 grudnia samochód został zarejestrowany i otrzymawszy nr rejestracyjny KXM 8130, który posiada do dziś przyjechał do Mikołowa, w którym miała rozpocząć się jego eksploatacja. Przez pierwsze 3 lata był użytkowany w celach służbowych i przejechał niespełna 40 000km (należy podkreślić, że użytkowany był z dużym poszanowaniem, siedzenia zawsze chronione własnoręcznie szytymi pokrowcami, regularnie konserwowany izoplastem) w kolejnych latach był już użytkowany jedynie do celów własnych tak iż przebieg roczny wynosił średnio 4 000km z ciągłą tendencją spadkową. Samochód posiada pełny dziennik pokładowy tj zapisy wszystkich przejazdów, serwisów, wymian, regulacji oraz tankowań, słowem samochód nieprzejechał ani jednego nieudokumentowanego kilometra, niejest więc problemem podanie całkowitego średniego zużycia paliwa, które wynosi 7,98 l/100 (na dzień 23-07-06r przebieg wynosi 66 461km zatankowanych dotychczas zostało 5319 l paliwa podczas liczenia odjąć należy około 17l które obecnie znajduje się w baku i 21km które były od zakupu). Polonez nigdy nie przeszedł żadnego wypadku a lakier poza przednim pasem i zaprawkami jest w 100% oryginalny. Sprawą wymagającą podkreślenia jest fakt iż z powodu braku możliwości samochód NIGDY NIEBYŁ GARAŻOWANY. Korzystając z okazji składam podziękowania dla mojego kuzyna który udostępnił miejsce na robienie zdjęć. W razie zainteresowania posiadam więcej zdjęć w jakości 4Mpix

Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
  
 
Robi wrażenie...
  
 
te zdiecia wygladaja jak z prospektu! gratuluje!
  
 
lozesz zadbany na wskros jest smakolykiem nie ma co wyglada tak odstawiony jakby szedl na handelek gratulejszyn
  
 
Gratuluje jeszcze raz samochodu i poświęcenia.
  
 
Nic nie napisze, bo chyba juz szanowny Wlasciciel wszystko powiedzial...
  
 
Wyglada jakby wyjechal z salonu
Gratuluje autka.
  
 
o curwa
  
 
cud malina gratuluje udanego egzemplarzu
  
 
gratuluje śliczny egzemplarz
  
 
Poprostu piękny dbaj o niego i zachowaj go w takim stanie jak najdłużej a za kilkanaście lat będzie stanie się pięknym youngtimerem

btw: odpowiedni samochód jak na 50-ty opis w tym dziale - gratuluję
  
 
Piekny stan... muzealny!!!
Sliczny, gratuluje, zwlaszcza pieczolowitego dokumentowania historii samochodu


Pozdrawiam
Adamus
  
 
Pikny! Mam w planach mojego doprowadzić do podobnego wyglądu. Powodzenia w dalszym utrzymaniu fury.
  
 
nic nowego nie wsniose do tego wątku poza moim zachwytem piekny, gratuluje auta jakbym dostal wieksze fotki na maila to bylbym very happy cendra2@wp.pl[addsig]
  
 
niewysle na maila z tego powodu iz jest to zbyt duze zeby zalaczyc jako zalacznik takze daje tutaj link do zdjec ktore umiescilem ponizej. W razie zainteresowania moge wyslac wszystkie zdjecia jakie zrobilem a jest ich ponad 70. http://s003.wyslijto.pl/?file_id=31236904857560653708
  
 
yeah bunny, piękny,

szkoda że groków nie ma (musiałe sie do czegoś przyczepić)

dbaj o niego, aby jak najdłużej tak wyglądał
  
 
Niestety dziś się troszkę "odładnił".
Zaliczył bokiem znak i ma rozwalone drzwi, próg i podłogi trochę.
Na szczęście nie jest to na tyle poważne, żeby nie dało się naprawić, więc będzie dobrze
  
 
:/ szkoda... mam wrazenie ze gdy auta zaczely sie w tym dziale pojawiac za bardzo sie ja zachawala...juz 3 czy 4 przypadek ze auto dostalo uszczerbek na zdrowiu wspolczuje kazdy wlasciciel przezywa to bardzo
  
 
a co dopiero jak właściciel ma świadomość że sam do tego doprowadził
  
 
Gratulacje z powodu posiadenie tak fajnego auta, szkoda, że już po przejściach. A swoją drogą gratulacje z powodu nabycia Fiata '74 (miał być mój ) całe szczęście,że nie dostał się w złe ręce.