Zegary - białe tarcze - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zobacz w dziale warto wiedzieć
W którymś dziale są tam nakładki na zegary
  
 
Klikajac tutaj bedziesz mial chyba wszystkie mozliwe zegary do PF i Poloneza
  
 
Wielkie dzieki chlopaki
  
 
wiec dzis zalozylem sobie biale tarcze, podlozylem pod nie niebieska folie i Kiła na maxa To ze niebieskiego koloru nie mam to pol biedy ale na tarczy jest sporo miejs gdzie swiatlo nie dociera i sa tam ciemne plamy
Jak bede mial czas to wracam to dzarnych zegarow podswietlanych na niebiesko
  
 
Do dechy z okragłymi zegarami do 125p.Wyslijcie mi na meila jakby co!!!Z gory dzieki!!!
  
 
Ja kupiłem na allegro za 15zł Miałem gdzieś projekt na dyskietce w pdf,ale nie wiem czy znajdę.Jak tak to prześlę.
  
 
Odnalazłem proszę szanownego kolegi.Jednakowoż kolega adresik musi mi podać cobym wysyłki dokonać mógł

NIE MA BATA NA POLSKIEGO FIATA...

[ wiadomość edytowana przez: kaovietz dnia 2003-03-08 22:43:10 ]
  
 
Cos sie biesi wiec adresa podaje tutaj danielek77@poczta.onet.pl
  
 
czy ja moglbym tez prosic o ten pliczek????

cinek2000@interia.pl
  
 
??? Każde oddzielnie drukować??? Jaki to ma mieć wymiar?? Na jakim papierze??

Moglibyście mi podpowiedzieć??? (poldek 92 Caro)
  
 
hym.......ja mam poldka z kwadratowymi zegarami ......zastanawiam sie jak sciagnac ten plastik aby sie dostac do zegarow...bo nie widze zadnych srubek
  
 
Drukuj to na bardzo grubym papierze, takim aby swiatło przez niego nie przechodzilo. Bo jak bedzie przebijac to szkoda roboty, gdyz efekt jest fatalny
  
 
Cytat:
2003-03-28 19:23:20, Frycek pisze:
hym.......ja mam poldka z kwadratowymi zegarami ......zastanawiam sie jak sciagnac ten plastik aby sie dostac do zegarow...bo nie widze zadnych srubek



chyba nie zamierzasz zdejmować szybki od zegarów nie wyjmując ich uprzednio w całości z samochodu?

chłopie! trzeba całą szafę wyjąć z auta i rozebrać licznik od tyłu

a TUTAJ są pewne uwagi na temat zdejmowania wskazówek

[ wiadomość edytowana przez: BENY dnia 2003-03-29 09:00:53 ]

A POZA TYM NIE WIEM PO CO ŚWIERSZCZ OTWIERAŁ NOWY WĄTEK, SKORO WCZORAJ PYTAŁ O BIAŁE ZEGARY W INNYM WĄTKU O ENIGMATYCZNYM TYTULE: "Jetem nowy i..." coś tam dalej

[ wiadomość edytowana przez: BENY dnia 2003-03-29 09:02:46 ]
  
 
A poco zmieniać tarcze, nie lepiej wydrukować na arkuszu samoprzylepnym i nakleić na starą tarczę?
  
 
mozna na samoprzylepnym, ale lepiej na kredowym i przykleic do std. tarcz. Tylko uwaga na wskazowki!!
  
 
Cytat:
2003-03-29 10:47:43, SPAjK pisze:
A poco zmieniać tarcze, nie lepiej wydrukować na arkuszu samoprzylepnym i nakleić na starą tarczę?



Można, ale nie będzie takiego ładnego podświetlenia...
  
 
Sciagasz tarcze stare nakladasz nowe drukowane wyjmujesz zaroweczki i podswietlasz diodami ultrafiolet. fajny efekt
  
 
Cytat:
2003-03-30 13:37:52, voyteck pisze:
Sciagasz tarcze stare nakladasz nowe drukowane wyjmujesz zaroweczki i podswietlasz diodami ultrafiolet. fajny efekt



Tja, ultrafiolet fajnie wali po oczach...
  
 
Cytat:
2003-03-30 13:48:55, Wyrwizab pisze:
Cytat:
2003-03-30 13:37:52, voyteck pisze:
Sciagasz tarcze stare nakladasz nowe drukowane wyjmujesz zaroweczki i podswietlasz diodami ultrafiolet. fajny efekt



Tja, ultrafiolet fajnie wali po oczach...




A już szczególnie fajnie jak ktoś jedzie z naprzeciwka z ultrafioletem
  
 
Cytat:
już szczególnie fajnie jak ktoś jedzie z naprzeciwka z ultrafioletem




A co to ma do sprawy??? Nic nowego nie wnosi.

Cytat:
Tja, ultrafiolet fajnie wali po oczach



Twoje zdanie. U mnie jest tylko delikatna poswiata.