Zegary - białe tarcze - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ot, sie dogadali
ŻÓŁTE fajnie by wygladaly...
  
 
Mam problem. Jakiś czas temu jedna firma założyła mi białe folie zegarów. Efekt? tarcze przymocowali bardzo ładnie, ale nie działa mi podświetlenie i obrotomierz, a wskazówki od temp. chłodnicy i stanu pailwa w baku są źle wyskalowane. Co gorsza okazało się, że w Błoniu, gdzie produkuja zegary, niestety nie mogą mi pomóc.
Dostałem jednak kontakt do człowieka gdzieś w głebi Polski, który powiedział, że mi to naprawi (wszystko poza podświetleniem).
Mam więc do was pytanie czy znacie jakiś SPRAWDZONY zakład, który albo mi naprawi te uszkodzone zegary, albo naklei (zamontuje) nowe tarcze (posiadam drugi orginalny komplet zegarów). Najlepiej gdyby był on w mazowieckiem, ale oczywiście będę wdzięcznyza KAŻDY adres.
Z góry dziękuję Wam za pomoc !

P.S.1 Przejrzałem dotychczasowe posty i nie znalazłem odpowiedzi na powyższe pytanie.
P.S.2 Na necie będę dopiero w niedzielę.
  
 
poszukuję białych nakładek na zegary do poldka classic (1990) najlepiej w formie do ściągnięcia
  
 
Cytat:
2003-08-18 09:04:10, pawelin pisze:
poszukuję białych nakładek na zegary do poldka classic (1990) najlepiej w formie do ściągnięcia


Zobacz TUTAJ
  
 
wszystko by się zgadzało , ale te zegary są po kole a oryginalne są po kwadracie jak to się zgrywa z oryginalnym podświetleniem ?
Chyba trzeba by było zamalować oryginalne cyfry i całkowicie zmienić podświetlenie . Ma ktoś inne porady ?

[ wiadomość edytowana przez: pawelin dnia 2003-08-18 10:28:54 ]
  
 
Cytat:
2002-09-09 22:33:10, OLI_F50 pisze:
Jeśli chodzi o obrotomierz w PN 1,9 gld, to sam widziałem u mie w Środzie taki model Caro, i gdyby nie znaczek na tylnej klapie , na 1-szy rzut oka można się pomylić... . Jest też GLD w poprzedniej wersji (kanciate zegary) i miejsce po obrotomierzu jest "w kratkę"....


Masz racje,ja mam kwadratowe zegary w dieslu,szkoda jscu obrotomierza nie dali chociarz napisu F S O.
  
 
pomóżcie z tymi białymi kwadratowymi zegarami do poldka
  
 
czy ktos ma plik lub czy zna link do jakiejsc stronki skad mozna by sciagnac plik z bialymi tarczami do predkosciomierza 125p nowego typu (okragle budziki) ??
  
 
Sprawdź na www.fso.inds.pl ->technika i porady -> wnętrze -> wskaźniki.
Tam troche takich pierdół znajdziesz.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
a na PTKu nie ma?
  
 
to jest właśnie nowy adres PTK-u

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
a to przepraszam...
  
 
dzieki, jakos tak kraze miedzy stronami F&F i FSOAK ze o PTK zapomnialem

tarcze znalazlem
  
 
Witajcie.

Czy ktos z Was moze ma rysunek bialych zegarow (okraglych) do DFa, takich co mozna druknac i nakleic na normalne?

Nigdzie nie moge tego znalezc a jak znalazlem to sa nie dopasowane rozmiarem.

Czy ktos ma w orginalnym rozmiarze?

Dzieki z gory.
  
 
Cytat:
2005-09-10 15:05:07, esp pisze:
Witajcie. Czy ktos z Was moze ma rysunek bialych zegarow (okraglych) do DFa, takich co mozna druknac i nakleic na normalne? Nigdzie nie moge tego znalezc a jak znalazlem to sa nie dopasowane rozmiarem. Czy ktos ma w orginalnym rozmiarze? Dzieki z gory.



zobacz w mój profil
sam robiłem...
  
 
Ja mam gotowe, ale w wersji nie do druku - jestem bardziej wymagający i będę wycinał na ploterze...

  
 
Cytat:
2005-09-10 17:21:53, Nomad pisze:
Ja mam gotowe, ale...


... nie w takiej orginalnej wersji.
Szkoda bo nigdzie na moge znalezc nawet na stronie klubowej ani na PTK

Moze jak w przyszlym wcieleniu bede mial czas to zrobie.

Moze jednak jest ktos kto posiada wzor do druku?
  
 
Cytat:
2005-09-11 12:15:13, esp pisze:
... nie w takiej orginalnej wersji. Szkoda bo nigdzie na moge znalezc nawet na stronie klubowej ani na PTK Moze jak w przyszlym wcieleniu bede mial czas to zrobie. Moze jednak jest ktos kto posiada wzor do druku?



Ja mam w formacie PSD i JPG popatrz na mój profil... sam robiłem
  
 
Cytat:
2005-09-11 12:16:36, LifeGuard pisze:
sam robiłem



Gratuluje!

Wiem ze sam zrobiles. Ja tez umiem bawic sie Photoshopem tylko ze nie mam na to teraz czasu. Bede mial tak za ok. .... 10 m-cy a chcialbym zamontowac je wczesniej .

Mozesz podeslac na maila? adrian.drozdz@wp.pl
  
 
Cytat:
2005-09-11 12:20:38, esp pisze:
Gratuluje! Wiem ze sam zrobiles. Ja tez umiem bawic sie Photoshopem tylko ze nie mam na to teraz czasu. Bede mial tak za ok. .... 10 m-cy a chcialbym zamontowac je wczesniej . Mozesz podeslac na maila? adrian.drozdz@wp.pl



spoko podeśle, są juz w formacie do wydruku
Plik ma wielkość kartki A4 i jest w rozdzielczości z tego co pamietam 100dpi

I nie robiłe tego w Photoshopie tylko w Paint Shop Pro