Auto do ślubu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wczoraj bedac w pracy widzialem jak przez Orlowo (dzielnica Gdyni-dla niewtajemniczonych ) jechala Warszawka "garbus" a w niej mloda para. Moze to ktorys z klubowiczow???
  
 
Muszę się pochwalić że jechałem za nią od Sopotu
W Orłowie na przeciwko Klifa skręciła w prawo,bardzo ładnie utrzymana-jakby prosto wyjechała z taśmy na Żeraniu.
A dzisiaj również w Sopocie widziałem w identycznym kremowym kolorze,równiez garbata z tym że koło zapasowe miała z tyłu na klapie i pałąki na dachu.
Fajnie jest zobaczyć że ktoś ma tak świetnie utrzymany "wiekowy" samochód.Chyba wzorem Adamusa będę miał stale przy sobie aparat,żeby móc utrwalic takie rodzynki.
  
 
Warszawą do Ślubu mówicie....

Kordek coś o tym wie
  
 
Cytat:
2003-05-18 19:03:52, danield pisze:
(...) Chyba wzorem Adamusa będę miał stale przy sobie aparat,żeby móc utrwalic takie rodzynki.



Ja od kilku lat ze sobą wożę aparacik
  
 
No ja wlasnie pracuje ze 100m od Klifu i mniej wiecej tam aj widzialem ale nie widzialem gdzie skreca ale modelik bardzo ladny i zadbany
  
 
Nie pamiętam adresu stronki o Warszawach, ale tam gdzieś jest nasze zdjęcie ślubne - wiózł nas Radek, taką różową Garbuską....
...eeeh, kiedy to było))
  
 
Poczebne mnie a w zasadzie koledze z pracy
jakie wypaśne stare auto do ślubu...
I teraz pytanie czy nie znacie (namiary telefony mejle znaki dymne na niebie itp.) kogoś kto by posiadał takowe auto - od razu zaznaczam że ( o zgrozo ) DF to nie może być "bo za mały" starałem się mu wytłumaczyć że Fiat to jest idealne auto do ślubu ale jak grochem o ściane.
Pierwszy strzał to ten duży Kandilak z Wejherowa ale termin ma już zajęty( 7 sierpnia ) więc kicha...
Może jaki merctedes albo co podobnego ( nie wiem nie znam sie na modelach - bo ja tylko w miare kumaty na FSO)

Z góry dziękówa FSOliebhaber
  
 
Cytat:
2004-07-08 10:15:46, Fsoliebhaber pisze:
Poczebne mnie a w zasadzie koledze z pracy
jakie wypaśne stare auto do ślubu...
I teraz pytanie czy nie znacie (namiary telefony mejle znaki dymne na niebie itp.) kogoś kto by posiadał takowe auto - od razu zaznaczam że ( o zgrozo ) DF to nie może być "bo za mały" starałem się mu wytłumaczyć że Fiat to jest idealne auto do ślubu ale jak grochem o ściane.
Pierwszy strzał to ten duży Kandilak z Wejherowa ale termin ma już zajęty( 7 sierpnia ) więc kicha...
Może jaki merctedes albo co podobnego ( nie wiem nie znam sie na modelach - bo ja tylko w miare kumaty na FSO)

Z góry dziękówa FSOliebhaber


Duże autko to tylko Warszawka.
Zmieścisz nawet gości weselnych
  
 
Warszawke "Garbatke" mu zaproponuj duże auto i pomiesci wszystkich , albo Analoga Piotrkowego
  
 
No no
właśnie
zapomniałem zaznaczyć ale to chyba oczywiste że "przeca qrna nie za darmo"
  
 
Spróbuj w Automobilklubie Morskim:
- Karol Chlebowski - Mercedes 190 "Kubuś" 1961 czarny - 604325057
- Sebastian Szymanek - Mercedes 113 1973 biały - 502787202
- Jacek Konop - Cadillac Fleetwood 1959 biały - 502222882
Jeżeli oni nie będą mogli dadzą ci dalsze kontakty.
  
 
... i dobrze by było jakby Auto było mniej więcej z trójmiasta bądż okolic
  
 
Jak ja bralem slub (2 lata), to nikt w okolicy takiej nie miał.
A 2 miechy pozniej szwagier sobie kupil sedana
i malo mnie szlag nie trafil, ze nie wczesniej
  
 
dzięki Korek - już coś mam
podrzuce koledze namiary
ale gramy dalej...
  
 
Z ogloszenia. Warszawa garbys 0501 552 816
  
 
dzięki Lazik
  
 
Warszawa M-20
  
 
Rekiny mają czołga (dobrze pamietam ze oni z 3city?), ino chyba nie zarejestrowany
  
 
Moja babcia juz kilka osób wiozła, ale na pomorze to daleka droga
  
 
Niech mnie tylko nikt nie zje..ie, ale moze jakaś Wołga, duze, komfortowe i oczywiście pojemne, kiedyś rodzice opowiadali ze w 11 do ślubu z parą młodą jechali wołgą.