[yezXR3i] Essi pojechał w świat :) To se ne wrati? - Strona 15

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jeden z 'kupców' a właściwie jego szwagier to mój znajomy więc mam nadzieję że go nie katowali.. silnik chodzi raczej ok, ale jeszcze się nie przejechałem nim.. a oddali tego samego dnia. no obejrzeli co się dało, ale zagotował się w korkach a to raczej nie jest codzienność w moim rejonie i auta w takich warunkach nie testowałem. No może raz w katowicach lub dwa i problemów nie było..
  
 
Skoro się zagotował i niby nic się nie stało, to czemu go oddali? Trzeba było dać 50zł na naprawę (dla świętego spokoju) i puścić ich do domu. Bardzo się dziwię, że wziąłeś to auto od nich. teraz nie masz pewności, że nie czekają Cię większe koszty, a to że zagotował się w korkach to włóż między bajki, pewnie dorwali się do RS'a jak szczerbaty do sucharów, poszaleli trochę, bo szybkie auto - chwila nieuwagi i się zagotował.
  
 
No tłumaczyłem kolesiom, że jak się boi wracać do domu te 300km (w trasie więc ryzyko zagotowania praktycznie zerowe) to niech podepną na krótko wentylator i po problemie. Ale "on musi mieć auto do którego nie będzie dokładał". No więc widzisz, gościu pomylił marki/modele/adresy/wszystko. Doskłada 20 000 i kupi takie do którego nie będzie musiał dokładać. Teraz jak tak sobie patrzę to coraz bardziej mi się to auto podoba. Pospawam wydech, wezmę szczotkę i pozdzieram do blachy całą podłogę i zrobię konserwację.. Może wcale go nie sprzedam? Dzisiaj założyłem alufelgi - już w komplecie na aucie Ściągnąłem dystanse. Jak ktoś chce to mogę je sprzedać. Dla świętego spokoju bym proponował do nich szpileczki nowe założyć bo z jednego trzy się wykręcają - ktoś zakręcił szpilki dwustronne jakby, a nie na przelot. Porobię foty w wolnej chwili
  
 
Super dawaj foty To sie nazywa przywiązanie do auta
  
 
boszzz, skad sie tacy ludzie biora, on nie chce dokladac do 16-17 letniego auta za 3 kafle...
  
 
Posiedziałem trochę przy nim, znów zaczęło świszczeć jakieś łożysko jakby.. ale nie wiem czemu i które. Może pompa wspomagania lub wody.. Bo alternator już nie powinien, chodzi z lekkim oporem. Ściągnałem pasek założyłem spowrotem i znów nic nie słychać.. Prawie nic. Pogazowałem go na postoju - przygotował się trochę, odkręciłem korek i poziom się podniósł gwałtownie, zgasiłem i słychać bulgotanie w wężach.. Chłodnica ciepła, ale wentylator nie działa. I bądź tu mądry.
  
 
jakbys mial przyblokowany uklad gdzies. moze termostat nie puszcza do konca?
  
 
No właśnie też mnie to zastanawia, tak słychać w wężach jakby się gdzieś przelewało.. wyciągnąć trzeba termostat i sprawdzić. no i wiatrak bezapelacyjnie do naprawienia.
  
 
Zgodnie z obietnicą pare fociszy RS'a

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


i co wy na to?
  
 
kiera jakaś taka styrana i tłumik wisi
  
 
Na dniach cały układ wydechowy zostanie przespawany najprawdopodobniej.. A kiere mam też seryjną w zestawie. Na foto wygląda gorzej niż w rzeczywistości.
  
 
a mi sie plener podoba

poligon jakis ?

paintball jak sie patrzy
  
 
poprostu RS....nic dodac nic ujac
  
 
tutaj widać jego małą część faktycznie miejsce interesujące, nie wiem czy robią tam takie zabawy ale gdzieś u mnie w mieście organizują paintball właśnie. Na tej miejscówce gdzie robiłem zdjęcia kiedyś był spot fiata, filmy na YT widziałem jak sobie tam rajdowali, ale nie mogę aktualnie znaleźć.
  
 
fajne fotki, ładnie wyszedł...gdyby nie szyby ciemne z tyłu i tłumik z tyłu...no i fotki lepszej jakosci to niektóre pomyśłałbym,ze z reklamy RSa
  
 
odzyskuje swoja swietnosc powoli na pierwszych fotach w watku widac kupe zlomu bez skladu i ladu, na tych widac prawie seryjnego, orginalnego RSa
  
 
a gdzie to dokladnie jest?
  
 
Boru, dokładnie to na pograniczu Bukowna i Bolesławia, jakieś 2km od trasy nr94 Kato-Olkusz. Jak chcesz to wpadnij w te rejony to Cie zaprowadzę
  
 
Cytat:
2008-09-04 12:19:51, yezXR3i pisze:
7.



yez, weź mi powiedz, bo w głowę zachodzę...
co to za pstryczek jest tam, po lewej stronie na desce rozdzielczej taki fajny?
generalnie chodzi o to, do czego służy, jakie nitro czy cuś?
wygląda groźnie
  
 
no zaczyna to wyglądać jak auto, ALE...
brakuje dokładki z przodu !
i zawsze mówiłeś ze ja nie umiem robic zdjeć ale coś mnie się wydaje że Twoje to dziki meksyk nie jest...