[yezXR3i] Essi pojechał w świat :) To se ne wrati? - Strona 16

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Suchii wszyscy się o to pytają To jest jakiś pstyczek który już nie działa, najprawdopodobniej był do wentylatora kiedyś.

Grand, dokładeczki są te z oryginału i myślę nad dokładką z golfa w sumie, ale wiesz kasy szkoda toż to aż 2 paki trzeba wyłożyć

A co do zdjęć to mi się podobają z tych tylko 1 i 2.
  
 
w intercarsie 23zł ale możesz też kupić w interecarsie dokładkę od laguny! jest tylko jedna wada, cza jeszcze kupić zderzak od laguny bo nie wystepuje osobno ;]
  
 
Cytat:
2008-09-05 15:13:58, Suchii pisze:
yez, weź mi powiedz, bo w głowę zachodzę... co to za pstryczek jest tam, po lewej stronie na desce rozdzielczej taki fajny? generalnie chodzi o to, do czego służy, jakie nitro czy cuś? wygląda groźnie



on włącza typ bojowy i wtedy xr3i yeza staje się niczym 406 z taxi
  
 
RS naprawiony Nie uwierzycie co było... Strzelajcie - czemu się grzałi nie włączał wentylatora? (czynnik jest dość złożony, ale jeden jest głowny i uznam każdą z odpowiedzi ale musi być dokładna )
  
 
brakowalo plynu, wacia sie wentylator jakims patykiem, rozlaczyla sie (i tak juz zasniedziala) wtyczka od czujnika no i padl bezpiecznik od wentylatora
albo poprostu zapomniales czegos podpiac jak modziles w elektryce
  
 
Widzę, nikt się nie kwapi z udzieleniem odpowiedzi.. Otóż sprawa była taka. Termostat jest mocowany taką sprężynką jakby, która się rozpręża w obudowie. Po zdemontowaniu obudowy okazało się że termostat lata jak mu się chce po obudowie, a sprężynka jest WCIŚNIĘTA gdzieś pod sprężynkę lub zaworek... Ktoś tak to złożył debilnie.. Pomijam fakt że termostat nie pracował jak należy... Wymieniłem czujnik na deskę, ale nie mam pewności czy idealnie pokazuje. Otóż cały czas wskazuje gdzieś okolice "O". Jak dojdzie nad "N" to włącza się wentylator (czujnik ten też jest nowy), pochodzi trochę aż zbije pod "N" i się wyłącza. Taka temperatura (O-R) utrzymuje się stale, to chyba dobrze nawet co nie ? Dodatkowo wentylator został puszczony przez przekaźnik

Ale są i gorsze rzeczy. Na gazie średnio to auto idzie (w sumie dzieje się tak juz od dawna - od ok 50km po regeneracji parownika). Myślę że membrany nowe się muszą ułożyć i trzeba zrobić regulację, bo ta nie była robiona hmm... Długo Po dolocie nie robiłem jej ani po regeneracji.. Na benzynie mam wrażenie że też szału nie robi - ale tutaj znaczną rolę odegra na pewno odpowietrzenie zbiornika paliwa - ostatnio nie mogłem nalać paliwa nawet do baku tak się zapowietrzył.. Jutro z tym pomodzę.

EDIT: nie zauważyłem twej odpowiedzi, ale i tak nie zgadłeś


[ wiadomość edytowana przez: yezXR3i dnia 2008-09-05 22:38:29 ]
  
 
Jeszcze troszkę włożysz pracy w auto i kasy utopisz to będzie
całkiem miła fura .
Zważając że to auto kosztowało
Cytat:
2008-03-28 14:16:03, yezXR3i pisze:
Aha i dałem 1900zł


to już musiało siana po kieszeni .
Może jak zacznie nadawać się w dalekie wyprawy to nie będzie
powodów aby się jego pozbywać .
Wytrwałości w projekcie .
  
 
Największą wyprawę zaliczył jak jeszcze był w stanie niewiele lepszym niż przy kupnie Jeszcze ma pare drobiazgów które mnie drażnią i sukcesywnie będę grzebał Ale raczej będzie do sprzedaży, tylko już za ciut więcej niż teraz miał iść.. Bo pare 'stów' włożę w niego na pewno.. Ba, już włożyłem od tego czasu
  
 
nie rozparędzaj się tak bo jeszcze będziesz za to wołał więcej niż ja za xr'a
  
 
Cytat:
2008-09-06 23:05:34, Grand_XR3i pisze:
nie rozparędzaj się tak bo jeszcze będziesz za to wołał więcej niż ja za xr'a



Jak tak przeglądałem ceny RS'ów to Xr'y jak dla mnie są przeważnie w lepszym stanie .
  
 
Cytat:
2008-09-05 23:04:49, yezXR3i pisze:
Ale raczej będzie do sprzedaży, tylko już za ciut więcej niż teraz miał iść.. Bo pare 'stów' włożę w niego na pewno.. Ba, już włożyłem od tego czasu



widzę marne szanse że ktoś to doceni i da więcej $$
  
 
PANOWIE ! EUREKA!!!!


Dzisiaj wymieniłem prawie cały układ wydechowy poza końcowym tłumiczkiem i kolektorem.. Odrazu jakby się mocniejszy zrobił. Ale to nie wszystko Autko dostało nową pompkę paliwa pochodzącą z... uwaga uwaga.... MAZDY! Nie dość że cichutka taka wręcz niesłyszalna to jeszcze pompuje wyśmienicie No i szczerze przyznam że RS zaczął jeździć tak jak trzeba Cóż, stał się jednostką pycącą

Wreszcie wyprzedzanie to przyjemność, 3, 4 i 140 na blacie po chwili Daje rade panowie, daje rade

No i wielkie podziękowania dla "Zakładu Wiejskiego Tuningu - pod Grandem" za wytjuningowanie fury
  
 
Pompeczka z Magdy tak Plug&Play ?
  
 
odrobina zdolności manualnych i tuningowego fachu specjalistów 'Garage pod Grandem' i w 10 minut bangla!

Pompkę mogę polecić w każdym razie, dźwięk wymiata, nie to co ford że się drze aby pół wioski obudzić.
  
 
Hmm... w prawdzie musze kupić Przynajmniej teraz mam większe pole manewru
  
 
RS pojechał tam skąd pochodzi Został sprzedany do Łodzi Myślę że jednak tamto miasto jest mu pisane, a nie Bukowno Zobaczymy czy wszystko będzie ok
  
 
za lepsza kase poszedl do łodzi niz do bukowna?teraz mam nadzieje ze nie przyjmiesz juz zwrotu jakby co
  
 
pożegnalne fotki z wczorajszego spota
Image Hosted by ImageShack.us Image Hosted by ImageShack.us Image Hosted by ImageShack.us Image Hosted by ImageShack.us Image Hosted by ImageShack.us Image Hosted by ImageShack.us Image Hosted by ImageShack.us Image Hosted by ImageShack.us Image Hosted by ImageShack.us Image Hosted by ImageShack.us


[ wiadomość edytowana przez: yezXR3i dnia 2008-09-13 17:35:46 ]
  
 
Dzisiaj zgłosiłem do Starostwa fakt sprzedaży samochodu, a więc już odwrotu nie ma Essi pojechał tam skąd przyjechał - do Łodzi. Dojechał bez problemu i tam też porusza się jak należy


No to teraz chłopaki, kto mi sprzeda jakąś ciekawą furę za 4,5k??
  
 
Mazda

Kupuj - zdaje się że Ci się podoba coś takiego