Dziwna rzecz... na LPG lepiej niz na Pb???????? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To może na jakąś wycieczkę na Seszele byście się złożyli. Wyślemy kartki, obiecuję.
  
 
Pozostanmy przy Lubiatowie
  
 
E, koledzy, kurde
  
 
Cytat:
2003-07-18 09:53:37, Micaj pisze:
E, koledzy, kurde



E jak Carina E, czy E jak "Nie bądzcie tacy do cholery, kto zapłaci za moją wycieczkę na Seszele"?
  
 
Nie chciałem być taki dosłowny, ale i tak ciągle mam nadzieję na Waszą zrzutę ....
  
 
Chyba będziemy mogli się zrzucić na "3-cia godzina gratis"
  
 
Grzesiek - posiadam taki klucz bo u siebie odkręcałem, chyba ze w 3SGE są inne śruby.
  
 
Chyba mnie Slawku uratowales.Potrzeboje kluczyk do 3SFE carina II,powinien pasowac.Jesli nie zapomnisz to wez go ze soba.Zobaczymy razem jak wyglada w srodku silnik toyki po 100kkm na gazie i 260kkm na benzynie (w odwrotnej kolejnosci oczywiscie)
  
 
Grzesiek - no chyba ze w srodku juz nic nie zostało

Nie zapomne na 100%, wezme jutro ze sobą
  
 
Wypluj te slowa,zreszta chyba jechales tym samochodem i czules jak ciagnie wiec cos tam jeszcze musi byc.
  
 
Myślałem o tym drugim silniku ten z II jest cool
Juz pluje pffffufffffffuuffffffu... i siem oplułem he he
  
 
aaa Panowie Carinus i Sławencjusz mam nadzieje że jedziećie na zlot i że Was poznam osobiscie bo jak nie...... to nie wiem co.... no nie powiem że baty ale ... kara musi być!!!!
  
 
Many - własniem wróciłem od Carinusa i wstępne ustalenia są na temat zlotu oczywiscie, jak sie domyslasz to ......jedziemy
  
 
  
 
Mam pytanie Ile kosztowało cię założenie LPG.I rodzaj instalacji
  
 
Many -przyjedziemy na pewno.Jak bedzie ladna pogoda osobiscie przyjade na 3 dni,w razie niepogody przynajmniej na cala sobote.To chyba wystarczy zeby sie poznac i troche pogadac z calym towarzystwem.
Mike-kogo pytales o intalacje?