POTRZEBNY TRANSPORT - Strona 27

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
17.03 jadę Łódź-Katowice-Łódź, 24.03 Łódź-Warszawa-Siedlce, 27.03 powrót. Z Łodzi muszę cisnąć prosto i szybko, na powrocie luźniej. Mogę podrzucić wszystko co zmieści się do bagażnika mazdy 626 HB. Tel. 505 506 450.
  
 
We wtorek rano (15.04) jadę pomocą drogową na pusto w okolice Tarnowskich Gór . Tego samego dnia popołudniu będę leciał też pomocą pod Opole . Jeżeli potrzeba coś przewieźć to PW . Wszelkie fanty do 1900kg , więc busy także .
  
 
jutro jade busem do Kielc. mogę wziąć cos dużego i ciężkiego. wyjezdzam o 6.
  
 
Jedzie ktoś z okolic bielska-białej do wawy? Mam skrzynię biegów do zabrania...
  
 
Cytat:
2014-04-16 18:56:51, jaqo pisze:
Jedzie ktoś z okolic bielska-białej do wawy? Mam skrzynię biegów do zabrania...


Będę w weekend w okolicach B-B , tyle że do wawy się narazie nie wybieram , jak co to mogę odebrać i przechować.
  
 
okolice czyli?
  
 
Wilkowice - mar, dzięki, będę pamiętał.
  
 
Kumpel lata stałą trase Wawa- Kraków co niedziele Ducato. Jakby ktoś coś potrzebował przewieźć priv
  
 
Potrzebuje w najbliższy czasie przewieźć motocykl z Warszawy do Krakowa, konkretnie Wadów ul Jaskrowa.
Jak ktoś chętny na fuchę to zapraszam na priv.
  
 
Tej nocy lecimy na pusto pomocą drogową z Wrocławia do Białegostoku . Możemy coś zabrać po trasie . Kontakt 790-891-919 .
  
 
W pon. 3-go list. wyjeżdżam z Portsmouth (UK) do domu.Gdyby ktoś chciał coś przywieść po trasie to zapraszam (marcindf@wp.pl).
  
 
W nocy z wtorku na środę lecę dużą lawetą ( atego ) na Kraków . Mogę coś zabrać . Tak że trasa Wrocław - Kraków dla F&F po kosztach . Mogę zabrać dwa samochody .
  
 
Potrzebuje z Częstochowy odebrać drzwi do 125p, pomoże ktoś ?
  
 
Potrzebuję przewieźć wydmuszkę na kołach Polda z Chrzanowa do Łodzi. Ktoś coś? Jeśli nikt nic to za jakieś 1,5-2 tygodnie będę jechał po to auto i mogę wziąć jakieś auto z Łodzi po trasie do Częstochowy czy Katowic.
  
 
Nie leci może ktoś na pusto lawetą z Mielca / Bochni w stronę Wrocławia ?
  
 
W poniedziałek lub wtorek jadę lawetą z Łodzi w okolice Człuchowa. Przejeżdżam przez Włocławek, Toruń, Chełmno. Mogę coś zabrać w "tamtą" stronę, z powrotem jestem pełny.
  
 
w Niedziele jadę lawetą do 3miasta, wracam przez stolicę we wtorek - jeżeli ktoś coś chciałby przewieść.
  
 
Czy ktoś nie bywa w Czechach? Chodzi mi o okolicę miasta Pardubice.

Potrzebowałbym 2 felgi stamtąd przywieźć do PL - w sumie do dowolnego miasta
  
 
Cytat:
2015-03-10 11:26:13, tadzik128 pisze:
Czy ktoś nie bywa w Czechach? Chodzi mi o okolicę miasta Pardubice. Potrzebowałbym 2 felgi stamtąd przywieźć do PL - w sumie do dowolnego miasta



gadaj z toporem, on najpredzej
  
 
Rano lecę busem z Wrocławia do Zawiercia . Powrót około południa . Jak trzeba coś zabrać , to polecam się .