POTRZEBNY TRANSPORT - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-05-15 13:22:47, nds pisze:
Szukam osoby która w najbliższym czasie będzie w Białymstoku lub okolicach. Mam do odebrania 4 koła (felga+opona) z Białegostoku. Transport do najlepiej Płock/Warszawa, Łódź lub Olsztyn, ew. Wrocław, Szczecin. Dorzucę się do paliwa



Jeśli nie znajdziesz innej opcji to prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będę jechał do Warszawy z Białego.
Wprawdzie nie wiem czy będę miał miejsce, ale w razie silnej potrzeby może dam radę
Pozdrawiam!
  
 
Ponawiam pytanie czy moze ktos nei bedzie jechal z Lodzi do Wawy i moglby przewiezc 5 klap bagaznika malucha?
  
 
szukam kogoś kto przetransportuje mnie z małopolski w okolice tomaszowa mazowieckiego lub pod Łódź. dzisiaj lub jutro rano. Nie mam jak dostać sie na zlot w borkach... Pozdrawiam Prosze o pw lub np sms na nr 886 877 930. bede bardzo wdzięczny
  
 
jade z Bielska do krakowa w poniedzialek ok 13-14 wracam wieczorem, jade znow we wtorek o 9 rano wracam kolo 14. Jesli potrzebny transport, kom. 500042632
 
 
Jadę jutro wieczorem ciuchcią do Bielska B., powrót w niedzielę wieczór.
  
 
Szukam transportu z miasta HOF w Bayernie - wygląda na to, że leży to na trasie do Frankfurtu n.p. Może ktoś pomóc albo przekierować ?
  
 
jade w PT trase Belchatow-Mazury przez Lodz prawdopodobnie i w sobote wracam jak kos cos ma do przewiezienia to KOM 509219911
  
 
99% śmigam trase poznań karpacz czyli przez wrocław w czwartek w przyszłym tygodniu a wracam w niedziele jak ktoś coś ma do przewiezienia dać znać
  
 
w sobotę jade do słupska z piaseczna jakby coś to tel 696 021 927
  
 
jade jutro trase krk-kat-krk jak cos to 606788337
  
 
Poszukuje transportu Lodz - Wawa do przewiezienia tych nieszczesnych klap bagaznika malucha. Jakby ktos sie wybieral i mogl wesprzec, prosze o priv.
  
 
w piatek wieczorem bede robil trase wawa - lublin-swidnik
powrot w niedziele - auto to seicento van
  
 
bede mial 10 kursow do warszawy z rzeszowa i spowrotem, raz w tygodniu od jutra. samochodem osobowym.

jak cos to 604 609 088
  
 
jade jutro rano krakow-czestochowa przez olkusz itp jakby ktos cos chcial
  
 
wtorek po południu jadę Bielsko-Kraków-Bielsko
  
 
nie jedzie kltos ze sląska do kraka w najblizszych dniach ???? potrzebuje przewiesc od bladego ( z mysłowic) aparat zaplonowy
  
 
w srode 18.06 jade do Poznania z Warszawy wracam w piatek po poludniu zapewne

zuraw te blotniki chcesz wziazc? - nie wiem czym bede jechal ale moze cos sie wykombinuje
  
 
Cytat:
2008-06-11 08:15:44, bimber1 pisze:
nie jedzie kltos ze sląska do kraka w najblizszych dniach ???? potrzebuje przewiesc od bladego ( z mysłowic) aparat zaplonowy


jak mi to ktos podrzuc dzis lub jutro do 11 to moge Ci do krk wziac.
ja mieszkam w polowie drogi miedzy krakiem a katowicami. dokladniej na mape luknij
jak cos to pisac
pzdr
  
 
ja jade w piatek do kraka z tarnowskich gor trasa 94 na 8-bede w krakowie jutro jade do dzierzoniowa i do trzebnicy jak by co to moge cosik malego wziasc

[ wiadomość edytowana przez: Maliniak dnia 2008-06-11 19:20:52 ]
  
 
nie jedzie ktoś z Poznania do Katowic (lub przez nie) mam do odebrania 4 korby