[RaV86] Alcantara w Escorcie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiem ze to nic specjalnego ale jak Wam się podoba coś takiego?



I z drugiej strony:




[ wiadomość edytowana przez: bzikol dnia 2008-04-01 22:37:11 ]

[ wiadomość edytowana przez: RaV86 dnia 2008-04-02 19:02:41 ]

[ wiadomość edytowana przez: RaV86 dnia 2008-04-03 20:41:03 ]
  
 
mnie się osobiście nie podoba.
  
 
Wiem że niektórym może się to nie podobać ale mi sie podoba. Na żywo uważam że lepiej to wygląda niż na zdjęciach.
  
 
fajne jak stara wychodzona skarpetka bez urazy ale tak to widze
  
 
Są różne gusta. Mnie osobiście się podoba.
  
 
Cytat:
2008-04-01 21:00:42, RaV86 pisze:
Są różne gusta. Mnie osobiście się podoba.


dokładnie
  
 
W planach mam obszycie mieszka zmiany biegów i gałkę ale już czarną skórą.
  
 
no kurcze chlopie nawaliles tego w aucie ze szok
  
 
Wiem że to niewiele ale to było na próbę.Mam też obszyte te trójkąty przy tych wihajstrach do ustawiania lusterek ale nie mam ich zdjęć. Pewnie wielu się nie podoba ta alkantara ale mi się podoba wolę ją niż plastyk.
  
 
a mnie sie tam podoba jak najbardziej tylko powierzchnia mala dlatego efektu nie ma... no i przydalo by sie reszte klamki obszyc zeby odczuc wygode jaka daje alcantra... choc ja bym ją wolał na siedzeniach
  
 
Będę się starał systematycznie zwiększać ilość obszytych elementów ale najpierw muszę znaleźć trochę wolnego czasu.
  
 
mi się nie podoba. Może, żeby kolor był inny...jakiś żywszy...
  
 
gratuluję ! mi też się marzy alcantara w essim ale niestety nie jest to tania zabawa.. tylko kolor faktycznie dobrałeś jakiś skarpetkowy ja bym proponował czarną z czerwonym szwem może mi się kiedyś uda tak zrobić
  
 
To jest czarna alcantara tylko jak jest słoneczny dzień to wygląda jaśniej. Jutro pewnie obszyje jakieś nowe elementy.
  
 
w takim razie troche pytan technicznych - jaki jest koszt alcantry? jak to obszywales? czy kleiles? czym? prosze wszelkie info, bo jak poprawie troche blacharke to przyjdzie czas na tapicerke
  
 
Pomysł raczej średni. Stosowanie alcantary w miejscach często używanych to nie najlepsze rozwiązanie. Gałka zmiany biegów to już w ogóle.
  
 
Cytat:
2008-04-03 21:58:49, mazzi19 pisze:
Pomysł raczej średni. Stosowanie alcantary w miejscach często używanych to nie najlepsze rozwiązanie. Gałka zmiany biegów to już w ogóle.


a siedzenia przecierz z alcanrty robia ?
  
 
Najpierw próbowałem to kleić ale nie znalazłem żadnego dobrego kleju który by ładnie to utrzymał na miejscy i na próbę połączyłem to mocną nicią i przymierzyłem i pasowało idealnie i tak zostało. Ale i tak będę musiał załatwić sobie jakiś odpowiedni klej do innych elementów.
Ceny niestety nie znam bo materiał dostałem od szwagra.

W klamce obszyłem tylko zewnętrzną stronę bo ta wewnętrzna wycierałaby się a ta obszyta jest nienaruszona już od bardzo długiego czasu i wcale w tym miejscu się nie wyciera. Mieszek i gałka zmiany biegów będzie obszyta czarną skórą z czerwonym szwem ale muszę poczekać aż szwagier przyniesie mi materiał. Alcantarą mam też obszyte te trójkąty przy tych wichajstrach do ustawiania lusterek. Też fajnie według mnie wyszły ale fotek nie mam niestety jeszcze.
  
 
Cytat:
2008-04-03 22:07:29, zenq pisze:
a siedzenia przecierz z alcanrty robia ?



Mój szwagier ma Lancie Kappe i tapicerkę ma z alcantary i fotele wcale się tak nie wycierają. A lekko wytarty jest tylko fotel kierowcy i nic poza tym.
  
 
Cytat:
2008-04-03 22:07:29, zenq pisze:
a siedzenia przecierz z alcanrty robia ?



Robią, ale zauważ, że tylko środek.


Boczki, szczególnie "dmuchane" obite alcantarą szybko wyglądały by jak zaniedbane Recaro z RS2000 co maja 17 lat

Myślę, że taką alcantare łatwo można porównać do flocka. Też świetnie trzyma, nie odbija promieni słonecznych ale trwały nie jest. W rajdach gdzie jest dużo pieniędzy sobie na zmianę kierownicy co rajd czy dwa mogą pozwolić.
Pytanie pomocnicze: czemu kierownica obita alcantarą jest "dopiero" w GT3 RS?
Bo ma być "exclusive"

Kilka fotek: