Prośba o rozkodowanie numeru VIN w Carinie E - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
napisze tak... z tego co wiem jeżdżę Toyotą Corollą z 1986 r. sedan DX Diesel 1.8 niebieski metalik, w dowodzie mam wpisane 65 kW ale średnio w to wierze... nagłośnienia nie da sie w tym zamontować, ale super autko

silnik 1CL - cóż to takiego?

jak ja sprawdzałem to wyskoczyły mi jakies cyferki 1 E// E2E ... czy cos (zmyślam ale jakie jedynki dwójki i cyferki E były...)

KWIECIEŃ.... piękny miesiąc mój synek jest młodszy od mojego samochody o 21 latek )
razem im urodzinki bede robił
  
 
Silnik 1C to dieslowski silnik toyoty o pojemności 1.8l (1840cm^3). Mocy to on ma 64 ale KM co daje 47kW.

Nagłośnienie spokojnie da się zamontować - w drzwiach. Ten sam problem mają wszyscy użytkownicy tojek z lat 80tych.

Pozdrowienia, także dla synka
  
 
Będę kontynuował w tym temacie

Z tego co pamiętam jak ściągałem osłone drzwi od strony kierowcy to do drzwi są bardzo płytkie i w dodatku na całości jest bardzo coś w stylu stelażu z blachy.
Głośniki musiałyby być na samym środku drzwi I nie jestem pewien czy magnes sie schowa jeżeli zamówie sobie, np. takie głośniki:
http://www.allegro.pl/item409518328_car_audio_glosniki_boschmann_r_2430v_250w.html
  
 
Lepszy byłby osobny temat
To są głośniki 10cm, które powinny wejść w fabryczne otwory w desce rozdzielczej ale głowy nie dam /duży ten magnes /
W drzwi to warto wrzucić coś w stylu 16cm ale wtedy na 100% trzeba zakładać dystanse bo głośnik na pewno nie będzie się mieścił, ze względu na opisaną przez Ciebie blachę drzwi..

Pzdr
  
 
te otwory w desce rozdzielczej są strasznie dziwne...
niby średnica głośnika pasuje to nie pasują dwa otwory na przykrecenie głośnika...
jak juz otwory w desce i glosniku sie zgadzaja to nie pasuje blaszka w glosniku taka naokolo membrany...
cieżko z tym nagłośnieniem.
chyba kupie w ciemno te glosniki a potem bede patrzył co i jak :]

http://www.allegro.pl/item410288259_boschmann_g_6532s_car_audio_300w_16_5cm_sklep_wawa.html

o takie glosniki Ci chodzilo, żeby w drzwi wrzucić?
moje radio nie da rady ale wzmacniacz sobie sprawie

[ wiadomość edytowana przez: gladki1987 dnia 2008-08-10 21:25:20 ]
  
 
Jeśli już buschmena to takie
Radyjko spokojnie zagra z tym, każde

W carinie też są te takie udziwnione otwory więc wiem dokładnie o czym .. piszesz
  
 
Czy mógłby mi ktoś odkodować VIN mojego autka:
SB153ABK00E177912
  
 
KRAJ POCHODZENIA ANGLIA
PRODUCENT TOYOTA ENGLAND
TYP NADWOZIA 4DR LIMUZINE
SILNIK 4A-F / 4A-FE / 4A-GE / 7A-FE
TYP NADWOZIA CARINA (MADE IN EUROPE)
MODEL CARINA E AT190 / CT190
NUMER SERYJNY KOLEJNY NUMER PRODUKCYJNY
To wg tego dekodera który mało co mówi http://www.autobaza.pl/ab/pl/web/productaa0100
Jest jeszcze jeden lepszy dekoder ale to już koledzy muszą pomóc bo zgubiłem link.
  
 
Market
Europe

Year
10/1996

Make
TOYOTA

Model
CARINA E

Frame
AT190

Additional codes
PRODUCT: UKP: EUROPE PRODUCT PARTS
DESTINATION: EUR: EUROPE
BODY: SED: SEDAN
ENGINE: 4AFE: 1600CC 16-VALVE DOHC EFI
FUEL SYSTEM: EFI: ELECTRONIC FUEL INJECTION (GASOLINE)
TRANSMISSION: MTM: MANUAL TRANSMISSION

<<<< link >>>>
  
 
witam serdecznie mam proźbę o rozkodowanie
SB153ABK00E013335
z góry dziękuje
  
 
HEJ MOGLBY MI KTOS SPRAWDZIC NUMER VIN?
VF1357Y0F16039114 ??? Bardzo bym prosil na gg napisac 3402815 albo zerke tutaj wieczorem.zalezy mi, mam wazne spotkanie z prokuratorem
  
 
A to w ogóle jest VIN Toyoty ??
  
 
w autobaza.pl wyszło

KRAJ POCHODZENIA FRANCE
PRODUCENT RENAULT
TYP NADWOZIA
MODEL CLIO
SILNIK MEGANE F8Q 1870CCM DIESEL TURBO

  
 
O takiej wypasionej Carinie jeszcze nie słyszałem
  
 
http://www.data.com.pl/2_serwis/infotech/vin.html

na temat nr VIN
  
 
Bardzo proszę o sprawdzenie dla mnie samochodu: SB1KC28E40F061574
  
 
Cytat:
2010-02-05 17:03:28, SaTeR1 pisze:
Bardzo proszę o sprawdzenie dla mnie samochodu: SB1KC28E40F061574



wyżej/niżej był link...

>>klik<<
  
 
Witam,

wiem, że temat już ciągnie się sporo czasu i sporo odpowiedzi pojawiło się w związku z rozkodowywaniem.. ale jako kobieta nie do końca potrafię poradzić sobie całym tym procesem

czy byłby ktoś tak uprzejmy... i sprawdził mi numer VIN auta, które mam w planach zakupić?

VIN: VSSZZZ6LZ6R112560

będę wdzięczna
  
 
chyba nie to forum
mi znajduje coś takigo <- klik

PS. Wydaje mi się, że przód od strony kierowcy był robiony. Coś się nad lampą karoseria nie zgrywa


[ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2010-04-18 23:45:53 ]
  
 
Nie to forum? Wydawało, mi się, że dyskutujecie o sprawdzaniu numeru VIN...

Link prowadzi mnie do ogłoszenia sprzedaży auta.

Nie umiem rozkodować numeru VIN i chciałam, żeby ktoś mi pomógł...