[bobo_ssj] zwykłe xr3i - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2012-08-17 17:45:19, czapa_74 pisze:
A nie myślałeś nad pociągnięciem tego strukturą w spray'u? Ja u siebie sporo elementów wewnętrznych jak i zewnętrznych przemalowałem i odpukać w niemalowane trzyma się elegancko. I źle nie wygląda, oby się przyłożyć do pokrycia równą warstwą......



Masz jakieś foty jak Ci to wyszło ? czytałem że przed pomalowaniem dobrze jest też położyć najpierw plastyfikator wtedy nie będzie to odłazić dzisiaj jeszcze pojeżdżę po szrotach i poszukam jak nic nie znajdę trzeba będzie malować. A co do flokowania średnio mi się to podoba
  
 
weekend spędzony pożytecznie



dechę chyba będę malował
  
 
spoko....idzie w dobrym kierunku....a zderzaczek juz zalozony?
  
 
nie na razie maska rst spec 90 i morette czekają na polakierowanie ale jak wiadomo zawsze jest 1000 spraw ważniejszych chciał bym najpierw uporać się z drobiazgami aczkolwiek istotnymi...
  
 
z serii chwale się taki mały rarytasik



Uploaded with ImageShack.us
  
 
Powiedz mi czym ten przełącznik różnie się od normalnego? Bo nawet ostatnio sie nad tym zastanawiałem, działa tak jak przełącznik od świateł że możesz obie tym kręcić?
  
 
tak, czasówki chodzą z różną częstotliwością w nowszych modelach dość popularne w tym nie koniecznie
  
 
Oprócz tego potrzebny jest przekaźnik jakiś?? Czy wystarczy przełącznik i działa? Mógłbyś coś poniekąd opisać, byłbym wdzięczny
  
 
Aaaa w końcu wziąłem się za złożenie tego środka chociaż zbierałem się trochę długo... (2 lata) ale już wstyd było tak jeździć więc kilka fotek z "modów"



co do napraw wymieniem sprzęgło bo sprzężna urwała się w tarczy...

jeszcze teraz tylko parownik i można brać się za gadżety... trochę brak motywacji ostatnio może macie jakieś sposoby pobudzenia się do działania ?
  
 
sposób na motywację ?
Bierzesz graty i jedziesz z koksem
  
 
musi ci ktoś powiedzieć i pochwalić za to.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
tak jest, i ogólnie pochwalić Twoje auto itp.
  
 
Siemanko! haaa na razie to chwalą mnie za to że kolejne graty znikają z mieszkania ale powoli może uda się wszystko ogarnąć

Sluchajcie może ktoś z was potrafi zidentyfikować mi parę rzeczy a mianowicie...

1. co to za wtyczka



2. kolejna wtyczka (ta żółta)



3. przekaźnik



4 kolejny przekaźnik ten żółty i bezpiecznik tez nie wiem od czego

  
 
jakbyś cyknął fotkę napisów i spisał nr tego przekaźnika to by było łatwiej wydaje mi się że to piszczałka jest.
  
 
Słuszna uwaga

Z tego co wiem to przekaźnik od trąbki jest w skrzynce pod maską... żółte przekaźniki w escorcie były do opóźnienia wyłączania oświetlenia ale bez jaj w mk4 raczej takiego bajeru nie ma
  
 
w czerwonym mk6 piszczydło od otwarcia drzwi było żółte, i wisiało nad skrzynką. opóźnienie oświetlenia jest żółte, ale wysokie
  
 
aaa o takie piszczydło Ci chodziło ale czy w mk4 była taka opcja? w każdym razie u mnie nic nie piszczy przy zapalonych światłach i otwartych drzwiach
  
 
Z tego co mi wiadomo to w mk4 nie było takich rarytasów, no ale może się mylę
Cytat:
2013-07-07 13:43:11, bobo_ssj pisze:
aaa o takie piszczydło Ci chodziło ale czy w mk4 była taka opcja? w każdym razie u mnie nic nie piszczy przy zapalonych światłach i otwartych drzwiach

  
 
u mnie była... ale tylko jak już wysiadłem i spojrzałem na furę a komunikat był typu kur.. światła!!
  
 
Siemka w sumie nic ciekawego się nie dzieje ale mam chwile wowego i postanowiłem odświeżyć trochę temat
Po złożeniu środka postanowiłem zabezpieczyć półkę i ręcznie wypolerowałem trochę lakier.



Później okazało się że jednak tylnego zawieszenia już nie ma więc udało mi się dostać coś takiego



Po spasowaniu tego z żółtymi sprężynami od kol. Szafy wyszło coś takiego...


W tym tygodniu pasowało by założyć gwint na przód i trochę go wyrównać bo wygląda jak bym płyty chodnikowe woził w bagażniku
Niestety maska z rst zderzak spec 90 i moretty muszą poczekać chyba na przyszły sezon przez zimę muszę też pomyśleć i ewentualnie poszukać czegoś na swapa bo ten mechaniczny wtrysk wykończy mnie szybciej niż baba... to tyle.


[ wiadomość edytowana przez: bobo_ssj dnia 2013-09-02 13:51:13 ]