[bobo_ssj] zwykłe xr3i - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bardzo ładna 4 ,malo juz takich aut ,dbaj o ta zabaweczke.
  
 
bardzo fajne cacko tak jak kolega igla napisał już mało takich aut zadbanych jeździ po naszych drogach.
Pozdrawiam
  
 
Dzięki koledzy niestety do stanu jaki sobie wymarzyłem jeszcze naprawdę daleka droga. Mam tylko nadzieje że nie braknie mi sił ani zapału bo z tym bywa różnie.
  
 
Ktoś chętny?
  
 
To nie dział do ogłoszeń :p
  
 
rozumiem że mazda do sprzedania a ess bedzie dłubany
  
 
Nie kupiłem dawce mk6 rqb też w cabrio i kurde jest w tak fajnym stanie że chce sobie go zostawić szkoda mi trochę czarnucha bo taki klasyczny i tyle pracy w niego włożyłem że masakra no ale 2 mi nie potrzebne
  
 
Cytat:
2013-10-23 15:21:54, bobo_ssj pisze:
Nie kupiłem dawce mk6 rqb też w cabrio i kurde jest w tak fajnym stanie że chce sobie go zostawić szkoda mi trochę czarnucha bo taki klasyczny i tyle pracy w niego włożyłem że masakra no ale 2 mi nie potrzebne




Nieeeeee..... zostaw sobie MK4 !!!
  
 
tez tak mysle. niebawem bedziesz miał niezły rarytas, wiec jesli włozyles w niego duzo pracy to warto kontynuować projekt przemyśl to jeszcze raz.
  
 
fajnych mk6 nie widziałem, za to mk4 chciałbym.
Zostaw sobie silnik a mk6 popchaj dalej, jak nie jesteś zdecydowany to na wiosnę sprzedam ci fajne 1.8, wsadzisz do mk6 i sprzedaż z zyskiem.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Kurde ale mi w głowie mieszacie teraz to ja już naprawde nie wiem co robic
  
 
Cytat:
2013-10-24 08:49:34, bobo_ssj pisze:
Kurde ale mi w głowie mieszacie teraz to ja już naprawde nie wiem co robic


Zdecydowanie zostawić MKIV - będzie prędzej klasykiem niż przeciętne MKVI.
  
 
Dokładnie, też zostawił bym MKIV
jest ich coraz mniej, a VI jeszcze całkiem sporo się porusza
  
 
Cytat:
2013-10-24 08:49:34, bobo_ssj pisze:
Kurde ale mi w głowie mieszacie teraz to ja już naprawde nie wiem co robic



Dobrze wiesz co robić
  
 
dawca ?


Uploaded with ImageShack.us
  
 
Bobo, to nie jest nawet dawca, odszykuj go i sprzedaj dalej. a silnik ja ci sprzedam na wiosnę wraz z wszystkim co potrzebujesz.
Widzę że ten jest jeszcze bardziej różowy od mojego.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Właśnie wystawiłem czarnucha na tablice ale cena dość zaporowa więc raczej nie pójdzie
Kleszczu pomysł nawet dobry tym bardziej że tutaj do wymiany są jedynie gumy na stabilizatorze i dach reszta jest miodzio.
Kolor fakt lekko "pedalski"
  
 
nie jest pedalski.
Ja nie proponuję ci mojego silnika jako handlarz, po prostu nie pozwól aby ten różowy nie poszedł na części.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2013-10-29 17:02:43, Kleszczak pisze:
nie jest pedalski.




no może nie jest to taki róż:


ale jednak róż


Żartuję. Kolor mało popularny, ale na cabrio wygląda
  
 
hehe Kleszczu coraz bardziej przekonujesz mnie do Swojej ideii jaki tam masz silnik?
Kolor w kombiaku zabija
a tu aukcja ale chyba jednak już nie chce sprzedać czarnuch