[bobo_ssj] zwykłe xr3i - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
1.8 105 KM. Ja już do swojego powoli wyciągam z dawcy silnik RS a ten będzie leżał.
Nie musisz mojego kupować, pomyśl aby tego odszykować i popchać dalej za lepszą kasę.
Silnik powinieneś znaleźć gdzieś koło siebie.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Siema nie którzy wiedzą nie którzy nie mimo waszych sprzeciwów sprzedaży mk4 niestety poszedł... zostawiłem sobie samochód który miał być dawcą motoru do czarnucha. Generalnie na razie ogarnąłem tylko to co najważniejsze czyli dołożyłem elektrykę dachu, wymieniłem dach, wahacze, do tego jeszcze doszedł gwint ap. na chwile obecną Cabrio wygląda tak



No i gleba



w planach? hmmm szukam jakiegoś ciekawego koła 16-17 najlepiej jakieś skręcane. Po za tym doprowadzenie samochodu do jak najlepszego stanu mechanicznego jak i wizualnego.
na chwile obecną chyba tyle.
  
 
z ciekawości. Podaj jaki masz kolor lakieru? może trafił się drugi taki jak mam ja.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2014-06-23 19:38:24, Kleszczak pisze:
z ciekawości. Podaj jaki masz kolor lakieru? może trafił się drugi taki jak mam ja.



  
 
Wyglada jak mój stary dach, on był granatowy?
  
 
Cytat:
2014-06-24 10:47:34, wiesiu666 pisze:
Wyglada jak mój stary dach, on był granatowy?



wiesz co nie wiem kupiłem go od jakiejś laski z nowej rudy... generalnie strasznie uciążliwy w utrzymaniu. Muszę się zabrać właśnie z czyszczenie go bo nie wygląda za ciekawe ale nie było nic lepszego na portalach więc wziąłem ten, grunt że jest cały a zawsze jakoś się go dopracuje
  
 
Od strony gdzie nie swiecilo na niego widać jaki miał kolor
  
 
a na tabliczce znamionowej możesz zobaczyć?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Jasne zerknę jak będę w garażu