[bobo_ssj] zwykłe xr3i - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ten jest na wtrysku czyli rozumiem że to jest 105Km tak ?
  
 
Z katalizatorem 90 km, bez 105 km
  
 
kata nie ma
  
 
powiedzcie mi jeszcze czy różnią się głowice z silnika 1.3 cvh a moim ?

jak sie nie myle to z 1.3 jest calkiem innej budowy a poza tym jest żeliwna i na pewno komorą spalania wystarczy nawet gołym okiem spojrzeć
  
 
ok dzięki głowice znalazłem na strychu ale właśnie od 1.3 cvh a tutaj szykuje mi się wymiana uszczeli pod głowicą więc fajnie by było głowice też już zrobić a wiadomo ze szybciej i łatwiej by było podszykować drugą i później tylko wstawić a tak to fura unieruchomiona...
  
 
wg mnie 1.6 XR3i w mk4 na wtrysku powinien mieć 105KM.
  
 
Bobo masz wersje 90 konna
  
 
Cytat:
2011-04-11 15:15:14, szafa pisze:
Bobo masz wersje 90 konna



a powiedz mi kolego po czym to poznać ?
  
 
wersje 105 konne maja regulator termiczny ciśnienia (lub regulator fazy nagrzewania) który zaznaczyłem na fotce. Jak sie myle, prosze mnie poprawic



  
 
Cytat:
2011-04-11 20:09:44, szafa pisze:
wersje 105 konne maja regulator termiczny ciśnienia (lub regulator fazy nagrzewania) który zaznaczyłem na fotce. Jak sie myle, prosze mnie poprawic



Dzięki!
  
 
Witam czy ktoś wie co to są za springi ? raczej nie są to ori sprężyny od xr3.

  
 
niebieskie.
Mogą to być np AP. numerków żadnych nie widać?
  
 
Prawdopodobnie Eibach
  
 
popatrz dokładnie powinny być na nich znaczki forda, bo wygladają na opcjonalny pakiet -25 forda, robiony przez eibacha.
  
 
Ja miałem identyko kolor spręzyn w kombicy i były firmy ZAKSPEED
  
 
oznaczenie jakie znalazłem na sprężynie było 347511 albo 345711 jakoś tak
  
 
Jak w temacie co to jest za cholerstwo ? dodam że było to zamocowane do rozdzielacza paliwa na jakieś śmiesznej żyłce przy wciśnięciu tego do końca samochód na gazie gasł na benzynie nie wiem nie sprawdzałem... zapewne jest to jakaś rzeźba do gazu tylko co dokładniej...



zamontowane było tak

  
 
Z racji tego że został ogarnięty trochę bałagan pod maską postanowiłem udać się wczoraj na przejażdżkę a o to kilka fot



jestem po wielkim wrażeniem że starszy esiok potrafi dać tyle radości





[ wiadomość edytowana przez: bobo_ssj dnia 2011-05-27 15:48:49 ]
  
 
Ładnie się prezentuje tylko te felgi zupełnie nie leżą...
  
 
nie no jasna sprawa ale na razie brak funduszy