Senator - pogaduchy towarzyskie - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Brudna była jak szatan Musiałem pomóc dziadkowi a potem już na gwałt do tyry także wybacz. Będę za dwa tygi pewnie z nocnowaniem to się zaanonsuje

No właśnie nie mam tego nitownaego czegoś. Mam od kierowcy potrzebuję od pasarzera... nie masz przypadkiem na zbyciu?
  
 
Witanko
Mom tylko poszukam
Pozdro
P.S.
Coraz bardziej lubie moją Asconę 1.6D na jednym zbiorniku w mieście 920 km, i wcale jej nie oszczędzam niektóre nowsze dezelki mają problemy na starcie. Już mnie jeden pytał czy to aby oryginalny silnik pod maską
  
 
Kazali mnie szukać szyby tutaj.

AUTO SZYBY 664-24-24

Będę zobowiązany bardzo z tym wynalazkiem na głośnik.... od strony pasażera.
  
 
Ściemka
Jak tylko wykopię to dam cynk.
A ten telefonik to jaki kierunkowy na przodku?
Pozdro
  
 
6 biegów w senku
  
 
Heh 58 Wybacz
  
 
Hej... ciśnienie mi wczoraj skoczyło troszczeku i idąc za ciosem chciałbym do Suki założyć:

A) Tempomat... gdzie się go podłącza... tzn wiem wszystko z pamięci ale nie wiem gdzie się podpina dwa kable sygnałowe. Czyżby do przewodów od prędkościomierza? Czy to zasilanie nie jest? Czy ocb?

B) Regulowana kolumna kierownicy. Moi drodzy czy końcówka drążka jest identyczna i wystarczy wyjąć starą kolumnę i włożyć nową? Czy jest to grubsza operacja

C) Czy ktoś ma tą cholerną podstawkę pod głośnik od pasażera bo jeżdżę jak pizda z głośnikiem na podłodze?

D) Potrzebuję ładnych detali. Obwódek klamki i zamka najlepiej w kolorze niebieskim lub chromowanych. Klamkę chromowaną od wewnątrz prawą.

Dziękuję za uwagę
  
 
Sluchajcie
Potrzebuje z Omegi A Sedan stelarz(ramke )od NIVO. Ma ktos

A w sklepie tu u mnie sie pytal sprzedawca czy nie mam chetnego na przenie lozyska do A2 senka
  
 
a co to jest NIVO ??